Stay connected

Ostaňte pripojení

Bezproblémová
integrácia

Zabudované rozhranie Wi-Fi a technológia NFC fotoaparátu EOS 5D Mark IV umožňuje pripojenie k inteligentnému telefónu, tabletu, laptopu alebo priamo k službám určeným na zdieľanie obrázkov. Ideálne na odosielanie fotografií klientom a uverejňovanie na sociálnych médiách. Podpora FTP/FTPS je skvelá pre tých, ktorí snímajú v priestoroch so sieťou Wi-Fi a vyžadujú zvýšené zabezpečenie.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Pripojte sa a
snímajte na diaľku

Fotoaparát EOS 5D Mark IV môžete ovládať na diaľku cez inteligentné zariadenie s aplikáciou Canon Camera Connect (iOS alebo Android). Objavte nový uhol pohľadu z ťažko dosiahnuteľných miest a na diaľku ovládajte funkcie ako zaostrenie dotykom – ideálne na ovládanie zaostrenia pri práci na filmovom projekte.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Funkcie orezania a zmeny veľkosti

Funkcie orezania a zmeny veľkosti pri prehrávaní umožňujú používateľom fotoaparátu EOS 5D Mark IV prepracovať kompozíciu po zaznamenaní a jednoducho zmeniť veľkosť záberov a okamžite ich zdieľať prostredníctvom zabudovaného rozhrania Wi-Fi. Rovnako ako vo fotoaparáte EOS-1D X Mark II môžu fotografi orezať snímky podľa toho, ako chcú, aby boli publikované, a pohotovo ich odoslať redaktorom či oddeleniu, ktoré spracováva fotografie.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Zväčšte
dosah rozhrania Wi-Fi

Jednotka WFT-R7 rozširuje bezdrôtovú flexibilitu fotoaparátu tým, že fotografom ponúka možnosť bezdrôtovo prenášať fotografie z fotoaparátu do počítača na väčšie vzdialenosti, ako aj rozšírené funkcie snímania na diaľku a servera médií.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

V kontakte so svetom

Zabudovaná funkcia GPS označí každú fotografiu informáciami o polohe a zaručuje presnosť interných hodín fotoaparátu EOS 5D Mark IV. Tiež viac šetrí energiu, takže môžete fotografovať dlhšie. Údaje GPS pomáhajú pri organizácii fotografií a umožnia vám sledovať vlastné kroky a opäť nájsť miesta snímania.

Nikdy nezabudnite na údaje

Fotoreportérom záleží na zachytení každého detailu, a k tomu patria tiež dôležité písomné informácie. Nahrajte si do fotoaparátu EOS 5D Mark IV šablóny s metadátami, ktoré obsahujú osobné informácie a podrobnosti o fotení. Do každej zosnímanej fotografie budú tieto informácie vložené ako metadáta IPTC.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Rýchly a spoľahlivý
prenos údajov

Pripojenie cez USB 3.0 umožňuje rýchly presun súborov do počítača PC a Mac – ideálne na viazané snímanie (tethering) v štúdiu.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Flexibilné
možnosti záznamu

Fotoaparát EOS 5D Mark IV ponúka otvory pre karty SD a CF, ktoré podporujú rýchle karty UDMA 7 s rýchlosťou zápisu až 167 MB/s.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Objavte ďalšie výhody