SPRAVOVANÉ SLUŽBY TLAČE

Náš prístup k spravovaným službám tlače

Každá organizácia je iná. Preto v rámci spravovaných služieb tlače Canon venujeme čas spoznávaniu vašich obchodných a IT požiadaviek, aby sme vytvorili službu priamo prispôsobenú vašim potrebám.
POŽIADAŤ O INFORMÁCIE
alt text

Prehľad o prístupe spravovaných služieb tlače

V spravovaných službách tlače Canon (MPS) využívame naše odborné znalosti v odvetví, aby sme vám zaistili zvýšenú bezpečnosť, rýchlejšiu tlač, efektívnejšie pracovné postupy, udržateľnosť a nižšie výdavky v čo najkratšom čase, a to kombináciou metód ITIL® a PRINCE2® v každej fáze cesty.
alt text
Canon Camera

Prieskum

Začneme dôkladným preskúmaním vašej súčasnej situácie a zmapujeme celkový obraz o bezpečnosti, udržateľnosti a neefektívnosti tokov dokumentov a informácií vo vašej organizácii.

Potom sa môžeme začať zameriavať na oblasti zbytočného odpadu a problémov vo vašich procesoch tlače a zaznamenávania, ktoré by sa mohli zlepšiť.

Návrh

Na základe zistení zdôraznených vo fáze Prieskum potom navrhneme riešenie, ktoré vám pomôže zlepšiť efektivitu a zdokonaliť vašu stratégiu digitálnej transformácie – aby ste sa mohli naplno sústrediť na srdce svojho podnikania.

Počas tohto procesu navrhneme pre vašu organizáciu princípy optimalizácie podporované architektúrou založenou na tých najmodernejších cloudových, bezpečných a udržateľných riešeniach a službách.

A group of professionals in a meeting
Work professionals discussing Fujitsu Managed Print Service Case Study

Prechod a implementácia

Po vytvorení riešenia na mieru využívame naše dlhoročné skúsenosti v oblasti riadenia projektov, aby sme dohliadali na jeho realizáciu a zavedenie do vašej organizácie.

Na základe našich odborných znalostí v oblasti riadenia zmien spolupracujeme s vašimi komunikačnými tímami, aby sme vám poskytli bezproblémový prechod a dlhodobé jednoduché prijatie zo strany používateľov.

Podpora a správa

Jadrom našej ponuky spravovaných služieb tlače je služba správy vozového parku, prostredníctvom ktorej meriame výstup tlače a skenovania na základe dohodnutých ukazovateľov KPI a poskytujeme údržbu a podporu na zaistenie vysokej dostupnosti a udržiavanie dohodnutých ukazovateľov výstupov. Popri tom ponúkame efektívnu a účinnú zákaznícku podporu, podporu IT a ďalšie digitálne služby, ktoré pomáhajú udržiavať všetko v plynulom chode.

Po ich zavedení budeme pokračovať v dlhodobom riadení vášho riešenia, aby sme zabezpečili, že všetko bude fungovať tak, ako má, a že bude naďalej spĺňať vaše potreby dnes i v budúcnosti.

people shaking hands
Canon Camera

Zobraziť znova

Spravované služby tlače Canon zahŕňajú pravidelné kontroly, ktoré vám zaručia, že budete využívať všetky výhody riešenia a že sa časom optimalizuje a bude plniť vyvíjajúce sa potreby vašej organizácie – nielen z hľadiska výkonu, ale aj iné dôležité súvisiace ciele, ako je bezpečnosť a udržateľnosť.

Definujeme jasnú správu zmlúv, aby ste mohli jednoducho sledovať, kedy, ako a s kým budeme kontrolovať stav vašej zmluvy o spravovaných službách tlače. A čo je najdôležitejšie, v rámci tohto kontrolného procesu zdôrazňujeme nové možné oblasti pre váš obchodný rozvoj vrátane príležitostí, ktoré prináša prechod na digitálnu transformáciu, hybridnú prácu, cloudové a mobilné technológie, aby sme vám z dlhodobého hľadiska pomohli prosperovať.

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

„Vďaka riešeniu spravovaných služieb tlače Canon sme zaznamenali úspory vo výške približne 35 % celkových nákladov na tlač.“

Jon Burnby
Riaditeľ pre IT služby v Európe, Fujitsu
Canon Camera

SLUŽBY

Riadené tlačové služby

Vytvorte si optimalizovanú, bezpečnú a udržateľnú infraštruktúru zariadení pomocou riadených tlačových služieb a riešení spoločnosti Canon, ktoré vám poskytneme tak, ako vám to bude najviac vyhovovať: prostredníctvom cloudu, priamo na mieste alebo v hybridnom prostredí.

SLUŽBY

Služby digitálnej transformácie

Vydajte sa na cestu za digitálnou transformáciou prostredníctvom kombinácie našich spravovaných služieb tlače v štýle veľkých podnikov a riešení Workspace Collaboration v rámci jedného balíka

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

RIEŠENIA

Riešenia Workspace Collaboration

Premeňte spôsob podnikania s pokročilým snímaním dokumentov, automatizáciou pracovného toku dokumentov a riešeniami pripojenia ku cloudu, ktoré spolupracujú, aby udržali zabezpečený tok informácií vo vašej organizácii.

Súvisiace produkty/riešenia

Preskúmajte ďalšie riešenia Canon, ktoré dopĺňajú naše riadené tlačové služby

Zistite viac

Prečítajte si viac o tom, ako vám riešenia a služby spoločnosti Canon môžu pomôcť prispôsobiť sa novému hybridnému pracovnému režimu.

 • Pripravte sa na to nečakané

  Myšlienka „normálnej“ práce sa úplne pretvorila a naďalej sa mení. Poradíme vám, do čoho investovať a udržať tak krok s dobou.

 • Vytvorenie nového pracoviska

  Prečítajte si, ako sa cloud stane základom pre spoluprácu tímov na meniacom sa hybridnom pracovisku budúcnosti

 • Prispôsobenie sa pracoviskám budúcnosti s cloudom

  Orientujte sa na pracovisku budúcnosti s využitím technológie cloudu a podporte efektívnu a zabezpečenú spoluprácu.

 • Čo vás čaká na pracovisku budúcnosti

  Objavte trendy, ktoré ovplyvňujú pracovisko budúcnosti, a získajte tipy, ako sa na ne pripraviť.

 • POTREBUJETE POMOC?

  Chcete sa dozvedieť viac o tomto výrobku?