SLUŽBY

Spravované cloudové služby

Dosiahnite obchodný úspech s kancelárskymi technológiami, ktoré využívajú špičkové služby optimalizácie a podnikovej podpory.

Two women and a man sitting in front of a long white desk adorned with PCs compare notes between pieces of paper and a tablet device.

Online služby komunikácie so zákazníkmi

Využite našu cloudovú platformu služieb komunikácie so zákazníkmi (CCM) a osvojte si prístup zameraný na zákazníkov, ktorý šetrí náklady.

Overhead shot of six casually dressed office workers sat around a communal table comparing graphs on laptops and clipboards.

Spracovanie prichádzajúcich informácií

Zautomatizujte a zjednodušte snímanie a spracovanie prichádzajúcich dokumentov a zrýchlite tak odozvu, zvýšte efektivitu a znížte náklady.

Ostatné služby

Two men and a woman pass papers over a large white desk, with open laptop, pens in a holder and glasses of water.

Outsourcing spracovania dokumentov

Využitím výhod rozsiahlej technológie a rozšíreného efektívneho spracovania dokumentov od spoločnosti Canon zvýšite produktivitu celého podniku.

Overhead shot of office workers sat round an oval-shaped table on orange chairs, spread with papers and a laptop computer.

Poradenské služby v oblasti obchodných procesov

Získajte náskok pred konkurenciou – využite stále viac digitálny svet na zvýšenie efektivity a vylepšenie kontaktu so zákazníkom.

Wide overhead shot of creative office layout with people working at desks adorned with computers, lamps and brochures.

Služby integrácie a implementácie systémov

Naši odborníci na implementáciu vám pomôžu vytvárať a integrovať riešenia od spoločnosti Canon, od ich návrhu až po inštaláciu a odovzdanie.

Blue-tinged view of a man in jeans and T-shirt referring to a clipboard while checking an IT data centre.

Podpora a údržba

Vďaka nepretržitej podpore zariadení sa nemusíte ničoho obávať. Navyše poskytujeme aktívne monitorovanie stavu na diaľku, aby sme zlepšili výkon vášho riešenia od spoločnosti Canon.

Znížte náklady a zvýšte efektívnosť s podnikovými službami spoločnosti Canon.

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM