SLUŽBY

Podpora a údržba

S podporou softvéru dosiahnete s vaším riešením od spoločnosti Canon lepšie výsledky, pretože znížite počet prerušení a udržíte kontinuitu podnikania.

Two bearded men gather round a computer screen, while an out of focus man edges into the frame from the right.

Easy Service Plan

S odbornými službami inštalácie, údržby a opravy od spoločnosti Canon získate absolútny pocit istoty a svoje vybavenie udržíte v stopercentnom prevádzkovom stave.

Ostatné služby

Two men and a woman pass papers over a large white desk, with open laptop, pens in a holder and glasses of water.

Outsourcing spracovania dokumentov

Využitím výhod rozsiahlej technológie a rozšíreného efektívneho spracovania dokumentov od spoločnosti Canon zvýšite produktivitu celého podniku.

Close-up shot of a man in a crisp white shirt typing into a document on a laptop, with papers piled behind the computer.

Spravované cloudové služby

Maximalizujte produktivitu kancelárie so službami spracovania dokumentov a vybavením prispôsobeným tak, aby vaše obchodné informácie prinášali čo najlepšie výsledky.

Overhead shot of office workers sat round an oval-shaped table on orange chairs, spread out with papers and a laptop computer.

Poradenské služby v oblasti obchodných procesov

Získajte náskok pred konkurenciou – využite stále viac digitálny svet na zvýšenie efektivity a vylepšenie kontaktu so zákazníkom.

Wide overhead shot of a creative office layout with people working at desks adorned with computers, lamps and brochures.

Služby integrácie a implementácie systémov

Naši odborníci na implementáciu vám pomôžu vytvárať a integrovať riešenia od spoločnosti Canon, od ich návrhu až po inštaláciu a odovzdanie.

Zabezpečte si efektivitu a využite aktívne monitorovanie stavu a podporu vždy, keď ju potrebujete.

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM