Accurate and reliable autofocus
alt text goes here

Presné a spoľahlivé automatické zaostrovanie

Systém automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon umožňuje používateľom spoľahlivo a jednoducho zachovať objekty zaostrené, aj keď sa pohybujú v celom zábere. Okrem toho disponuje funkciou, ktorá pomáha pri manuálnom zaostrovaní.

Technológia Dual Pixel CMOS AF

Jedinečná technológia automatického zaostrovania od spoločnosti Canon je navrhnutá na účinné zaostrenie objektu so sledovaním. Snímač CMOS pozostáva z dvoch samostatných fotodiód, ktoré sa načítavajú oddelene na automatické zaostrovanie s rozpoznávaním fázy a spolu na zobrazovanie. Zaostrenie technológiou Dual Pixel CMOS AF je možné na viac ako 80 % šírky a výšky záberu a je veľmi presné bez vplyvu na kvalitu snímky.

Dual Pixel CMOS AF technology
Face detection and tracking

Detekcia a sledovanie tváre

Automatické zaostrovanie s detekciou tváre dokáže sledovať tváre osôb v zábere a zachovať ich zaostrené.

Ladenie automatického zaostrovania

Funkcia ponuky pre ladenie automatického zaostrovania umožňuje používateľovi definovať rýchlosť a citlivosť funkcie AF tým, že má možnosť nastaviť prirodzenejšie zmeny zaostrenia s väčšou flexibilitou a kontrolou.

Autofocus tuning

Sprievodca zaostrením s funkciou Dual Pixel

Ponúka grafického sprievodcu, ktorý predstavuje odchýlku pred/za bodom, ktorý zaostrujete. Keď je objekt zaostrený, farba obdĺžnika sa zmení na zelenú, čím umožní manuálne kontinuálne zaostrovanie.

Dual pixel focus guide

Objavte ďalšie výhody