CanoScan 8800F

Tento prvotriedny skener na film, fotografie a dokumenty je navrhnutý pre fotografov a kreatívne agentúry, ktoré potrebujú všestrannú produktivitu skenera: vynikajúcu kvalitu pri najvyššej rýchlosti s nulovým časom potrebným na zahriatie.

Výhody

  • A4, skenovanie s 300 dpi za približne 7 s
  • Nulové zahrievanie
  • Adaptér pre 12x 35 mm filmový pás, 4 x 35 mm snímky, 120 formátov
  • 4800 x 9600 dpi*; 48-bitová hĺbka farieb
  • Skenovanie do PC, e-mailu, PDF
  • 7 tlačidiel EZ
  • Automatická korekcia obrazu
  • Softvér SilverFast SE a Adobe PhotoShop Elements

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon CanoScan 8800F

Kvalita


Snímač 4800 x 9600 dpi* nasníma neuveriteľné detaily, pričom poskytne jemný obraz vhodný pre zväčšenie a tlač s vysokým rozlíšením. 48-bitová hĺbka farieb zaručuje vynikajúco presnú reprodukciu farieb.

Rýchlosť


Skenovanie strany A4 pri 300 dpi za približne 7 sekúnd. Z dôvodu zvýšenia produktivity nie je potrebný čas na zahriatie. Vysokorýchlostné rozhranie USB2.0 zaručuje rýchly prenos údajov.

Skenovanie filmu


Naskenujte 12 x 35 mm pás filmu a 4 x 35 mm upevnené snímky jednou činnosťou (negatívne a pozitívne) pomocou vstavanej jednotky filmového adaptéra. Tiež podporuje 120 formátový film (max. 6 x 22 cm).

Funkcie


Skenujte dokumenty a fotografie rovno do e-mailu alebo do PDF. Vytvorte viacstranové PDF dokumenty kompletne s vyhľadávaním rýchleho textu.

Presný softvér optického rozpoznania znakov konvertuje vytlačený text, pričom zabezpečuje upraviteľné elektronické dokumenty bez zmätku spojeného s prepisovaním.

Dizajn


Tento skener aj napriek tomu, že je štýlovo navrhnutý, je vytvorený pre serióznu produktivitu: pevný a robustný.


Jednoduchá prevádzka


Sedem tlačidiel skenovania EZ ponúka jednoduchú jednodotykovú prevádzku. Môžu sa naprogramovať, aby zvládali úlohy skenovania, ktoré najčastejšie používate. Na skenovanie priamo z PDF sú priradené štyri tlačidlá, a to farebnej tlače alebo monochromatickej tlače.

Režim viacerých fotografií


Naskenujte až 10 samostatných záberov pri jednom prechode, pričom sa každý uloží samostatne. Viacero fotografií automaticky identifikuje, oreže a vyrovná viacero obrázkov. Dokonca rozpozná typ originálu, ktorý používate, a to bez ohľadu na to, či je to film alebo fotografia.

Korekcia automatického obrazu


Technológia FARE úrovne 3 automaticky obnoví poškriabané, poškodené alebo vyblednuté filmy, čo vám ušetrí hodiny manuálneho prerábania. QARE úrovne 3 uskutočňuje rovnaké funkcie pre fotografické výtlačky.

Softvér ScanGear umožňuje kompenzáciu protisvetla a znižuje zrnitosť spôsobenú vysokorýchlostným filmom.

Software


Balík výkonných softvérových nástrojov dodávajúcich vynikajúcu funkčnosť a produktivitu. Využite programy SilverFast SE a Adobe PhotoShop Elements ako aj ArcSoft PhotoStudio, OmniPage a Presto! PageManager (Len PC). MP Navigator EX zjednodušuje prevádzku vášho skenera a vykonávanie komplexných činností skenovania z PC.

* pozrite si technické údaje

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon CanoScan 8800F, jeho funkciách a možnostiach využitia.

CanoScan 8800F Hodnotenia a recenzie