eum-emb-lifestyle
Novinka

Tlačiarne MegaTank

Canon MAXIFY GX5540

Splňte potreby vašeho podniku a vychutnajte si pokročilé zvládanie médií, nízke prevádzkové náklady a zvýšené zabezpečenie, to všetko v kompaktnom a praktickom dizajne. Žiadne problémy – iba vysokokvalitná tlač.

 • eum-emb-lifestyle

  Splňte všetky potreby vášho podniku

  Je ideálna pre maloobchodné, logistické a farmaceutické prostredia, ponúka tlač na širokú škálu papierov s rôznymi hmotnosťami, lesklých nálepiek, obálok, dodacích štítkov a mnoho ďalších materiálov vďaka schopnosti narábať s rozličnými médiami.

 • ambient_key-benefits

  Nízke náklady, ktoré sa nezvýšia

  Vďaka vysokej výťažnosti až 14 000 strán z jednej súpravy fľaštičiek s farebným atramentom alebo 6 000 strán z fľaštičky s čiernym atramentom udržíte náklady podniku na tlač na nízkej úrovni3. Ak tlačiareň prepnete do úsporného režimu, vaše úspory sa ešte zvýšia4.

 • -emb-lifestyle_key

  Odolné dokumenty – bleskovo

  Tlačte dokumenty s ostrými a trvácnymi detailmi s rýchlosťou 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne2. Pigmentové atramenty poskytujú výtlačky odolné voči vode, treniu a zvýrazňovačom.

 • eum-emb-beauty_key

  Vysoká kapacita v kompaktnom formáte

  Dosiahnite vysokú produktivitu bez toho, aby ste museli urobiť kompromis kvôli šetreniu priestoru, vďaka elegantnému dizajnu s dvomi kazetami s kapacitou 250 listov a zadným zásobníkom s kapacitou 100 listov.

 • um-emb-beauty_key-benefits

  Bezproblémové používanie

  Minimalizujte prestoje vďaka používateľom vymeniteľnej údržbovej kazete, fľaštičkám s atramentom. A vďaka vylepšenému používateľskému rozhraniu môžete okamžite skontrolovať stav tlačiarne.

 • ambient_key-benefits

  Majte dokumenty vždy v bezpečí

  Rozšírené zabezpečenie siete pre bezstarostnú tlač citlivých dokumentov, ako sú adresy a lekárske predpisy.

 • Technické parametre

  • versatile-media-handling

   Univerzálna manipulácia s médiami

   Podpora širokej škály médií, od tenkého papiera po hrubý papier, fotografický papier, obálky, štítky a bannery

  • high-page-yield_key-specs

   Atramentové fľaštičky s vysokou výťažnosťou

   Až 6 000 strán z fľaštičky s čiernym atramentom alebo 14 000 strán zo súpravy farebných fľaštičiek3.

  • fast-printing_key-specs

   Rýchla tlač

   Zvýšte produktivitu s tlačou  24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne2.

  • secure-connectivity

   Bezpečné možnosti pripojenia

   Pripojenia LAN aj WLAN s vylepšeným zabezpečením siete na zaistenie bezpečnosti dokumentov

  • 2.7-colour-lcd-touchscreen

   2,7-palcová farebná dotyková obrazovka LCD

   Intuitívne používanie dotykom prsta

  • 600-sheet-plain-paper

   Kapacita na 600 listov obyčajného papiera

   Tlačte bez prerušenia vďaka zadnému podávaniu na 100 listov a dvom predným kazetám na 250 listov

  • intuitive-user-experience

   Intuitívne používanie

   Lišta s LED kontrolkami stavu, priehľadný výstupný zásobník na kontrolu stavu tlačiarne, ako aj ľahko vymeniteľná údržbová kazeta a atramentové fľaštičky

  • compatible-with-mac-and-windows-os_key-specs

   Kompatibilné s operačnými systémami Mac a Windows

   Jednoduché používanie s vaším operačným systémom alebo inteligentným zariadením prostredníctvom aplikácie Canon PRINT

  vista eum-emb

  Obsah balenia

  • MAXIFY GX5540

  • Napájací kábel

  • GI-46 PGBK x1

  • GI-46 C x1

  • GI-46 M x1

  • GI-46 Y x1

  • Inštalačný disk CD-ROM (disk CD len pre systém Windows)

  • Používateľská príručka a iné dokumenty

  Canon MAXIFY GX5540
  Hodnotenia a recenzie

  eum-emb-pharmaceutical_lifestyle

  Dokonalosť v každom prostredí

  Farmaceutický

  Tlačte veľké objemy informačných letákov, predpisov a dokonca priamo na obálky bez toho, aby ste sa obávali o nedostatok atramentu alebo o bezpečnosť siete.

  Maloobchod

  Tlačte faktúry a adresné reklamné zásielky bez námahy vďaka konzistentnej spoľahlivosti, vysokej rýchlosti a kompaktným rozmerom. Vytvárajte vysoko kvalitné a odolné predajné prospekty, propagačné pútače, označenia a štítky – všetko interne.

  -emb-retail_lifestyle
  eum-emb-logistics_lifestyle

  Logistika

  Vytlačte štítky s dátumom balenia, štítky s informáciami o vyzdvihnutí a poznámky k doručeniu s minimálnou interakciou používateľa vďaka viacerým kazetám, ktoré si poradia s celým radom rozličných médií.

  Súvisiace produkty

 • Tlačiarne MegaTank

  MAXIFY GX4040

  Malá podniková tlačiareň 4-v-1, ktorá prináša obrovské úspory
 • MAXIFY GX

  Tlačiarne MegaTank

  MAXIFY GX5040

  Denne získavajte dokumenty v komerčnej kvalite s touto kompaktnou veľkoobjemovou tlačiarňou MegaTank.
 • MAXIFY GX6050

  Tlačiarne MegaTank

  MAXIFY GX6040

  Denne získavajte dokumenty v podnikovej kvalite s priemernou úsporou 90 % celkových nákladov na vlastníctvo v porovnaní s 10 najlepšími laserovými a atramentovými tlačiarňami vďaka týmto vysokoobjemovým tlačiarňam MegaTank s doplniteľnými zásobníkmi.
 • MAXIFY GX7050

  Tlačiarne MegaTank

  MAXIFY GX7040

  Denne získavajte dokumenty v podnikovej kvalite s priemernou úsporou 90 % celkových nákladov na vlastníctvo v porovnaní s 10 najlepšími laserovými a atramentovými tlačiarňami vďaka týmto vysokoobjemovým tlačiarňam MegaTank s doplniteľnými zásobníkmi.
  1. Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) sú založené na počiatočných nákupných nákladoch na hardvér a nákladoch na atrament alebo toner počas stanoveného obdobia (podmienky nájdete nižšie). Upozorňujeme, že na celkové náklady na vlastníctvo môžu mať vplyv ďalšie variabilné náklady, okrem iného aj iný spotrebný materiál, balíky atramentu a tonera, balenia atramentu a tonera s vysokou výťažnosťou, servis, spotreba energie a náhradné diely.

   Uvedená percentuálna úspora nákladov predstavuje odhad celkovej úspory nákladov na určený objem tlače 1 000 strán mesačne (50 % farebne a 50 % čiernobielo) po dobu 60 mesiacov (5 rokov).

   Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) sú založené na nasledujúcom výpočte: [Priemerné náklady na jednu stranu farebne x objem farebnej tlače - mínus strany z pribaleného atramentu/ tonera] plus [Priemerné náklady na jednu stranu ČB x objem ČB tlače - mínus strany z pribaleného atramentu/ tonera] plus [náklady na hardvér] plus [náklady na údržbovú kazetu iba pre modely MAXIFY GX].

   Porovnávacie modely, na základe ktorých bola vypočítaná úspora celkových nákladov na vlastníctvo, zahŕňajú 10 najpredávanejších farebných laserových tlačiarní a 10 najpredávanejších atramentových tlačiarní podľa údajov IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje získané v období od 1. do 3. štvrťroku 2020). Priemerná predajná cena (ASP) tlačiarní v EUR (€) bola získaná na základe údajov IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje od 1. do 3. štvrťroku 2020) a cena spotrebného materiálu na základe oficiálnych webových lokalít výrobcov.

   V cene bol zahrnutý hardvér a spotrebný materiál pre tlačiarne série Canon MAXIFY GX7000, Canon MAXIFY GX6000 a Canon MAXIFY GX5000 a slúži výlučne na účely tejto kalkulácie TCO s použitím odporúčanej maloobchodnej ceny („RRP“) vrátane DPH.

   V cenových výpočtoch je zahrnutá DPH, ale nie náklady na dodanie. Ceny sa môžu meniť v závislosti od trhových podmienok. Náklady na tlač sú založené na použití predvolených nastavení v tlačiarňach Canon aj u konkurenčných tlačiarní. Je to v súlade s testovacími podmienkami použitými pri skúške výťažnosti poľa normy ISO/IEC pre príslušnú kategóriu.

   Náklady na stranu boli vypočítané z predajnej ceny spotrebného materiálu, ako je uvedené na webových lokalitách výrobcov, vydelená výrobcami zverejnenou výťažnosťou, ktorá je oficiálne k dispozícii vo verejne dostupných informáciách. Náklady na stranu sú založené na simulácii tlače testovacích vzorov uvedenej v norme ISO/IEC24712 pre atramentové tlačiarne a norme ISO/IEC 19798 pre farebnú laserovú tlačiareň. Všetky technické parametre a údaje o výkonnosti výrobcov boli zhromaždené z verejne dostupných informácií vrátane, nie však výlučne vlastných brožúr a webových lokalít výrobcov. Výťažnosť tonera a atramentu spoločnosti Canon a konkurencie sú prevzaté z technických údajov publikovaných výrobcami.

   Na účely spravodlivého porovnania a presného vykazovania údajov boli údaje o výťažnosti spotrebného materiálu prevzaté zo spotrebného materiálu s najvyššou štandardnou výťažnosťou tonera alebo atramentu dostupného v čase publikácie, ktorý bol určený podľa noriem ISO. V porovnaní nie sú zahrnuté kombinované balenia, XL a multibalenia. Tieto údaje sú verejne dostupné.
  2. Rýchlosť tlače dokumentu A4 na obyčajný papier sa meria na základe priemeru ESAT v teste kancelárskej kategórie normy ISO/IEC 24734.
  3. Hodnota výťažnosti predstavuje odhad založený na individuálnej skúšobnej metóde spoločnosti Canon využívajúcej vzor podľa normy ISO/IEC 24712 a simuláciu nepretržitej tlače s náhradnými atramentmi po počiatočnom nastavení.
  4. Ekonomický režim znižuje spotrebu atramentu tým, že ho používa v nižšej hustote, a umožňuje tak vytlačiť až o 50 % strán viac ako v štandardom režime
  5. Všetky údaje vychádzajú zo štandardných testovacích metód spoločnosti Canon, pokiaľ to nie je uvedené inak.
   Údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.