Fotografické tlačiarne PRO


Profesionálne atramentové fotografické tlačiarne formátu A3

Profesionálne fotografické tlačiarne radu PIXMA vám umožnia prevziať úplnú tvorivú kontrolu nad vašimi obrázkami. Tieto atramentové fotografické tlačiarne formátu A3 so systémom 8, 10 alebo 12 atramentov zakaždým poskytujú výsledky, aké si vaše obrázky zaslúžia.

Profesionálna atramentová fotografická tlačiareň formátu A2

Vychutnajte si možnosť tlačiť úžasné obrázky až do formátu A2 bez kompromisov v oblasti kvality. Využite naše možnosti rýchlej tlače a súhry farieb, a to navyše s množstvom podporovaných typov médií, od lesklých cez matné až po umelecké papiere a plátna, vďaka ktorým môžete dosiahnuť vytúžený vzhľad a dojem.

Tvorba profilov

Vytváranie profilov ICC pomocou softvéru Colour Management Software

Pomocou spektrometra a softvéru Canon Color Management Tool Pro poľahky vytvárajte vlastné profily ICC optimalizované pre vašu tlačiareň, papier a špecifické pracovné prostredie. Má jednoduchého sprievodcu na tlač tabuliek s meraniami, ktoré môžete skenovať so sériou kalibračných zariadení X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki), čím pomáha dosahovať vysokú kvalitu a presnosť podania farieb v harmónii s vašimi požiadavkami.


Atramentová tlač

Úchvatná kvalita obrázkov vytvorených našimi profesionálnymi fotografickými tlačiarňami je výsledkom dokonalej kombinácie vášho nadšenia a našich technológií. Spoločnosť Canon investovala roky do technologických systémov tlačovej hlavy FINE a rafinovaných atramentov, aby sme vám priniesli výsledky, ktoré si môžete dnes vychutnať. Kreatívni používatelia aj podnikatelia si môžu vybrať z ponuky profesionálnych systémov s 12 alebo 10 pigmentovými atramentmi a špecializovaného systému 8 farbivových atramentov s tlačou až do formátu A3 alebo A2. Môžu si pritom byť istí, že získajú tlač vo výnimočnej kvalite súčasne s najvyššou možnou efektivitou a najnižšími nákladmi.

Čiernobiele výtlačky

Škála profesionálnych tlačiarní Canon so špeciálnymi monochromatickými atramentmi a nastavením ovládača „Print Black and White Photo/Tlač čiernobielej fotografie“ spolu s funkciami, ako napríklad optimalizátor farebnosti na zabezpečenie jednotného lesku a zvýraznenej hustoty čiernej farby ponúka novú úroveň kvality profesionálnej čiernobielej tlače.


Podpora pre vašu profesionálnu fotografickú tlačiareň PIXMA

Prevezmite si ovládače, softvér, firmvér a príručky a získajte prístup k zdrojom technickej podpory a riešeniu problémov online pre vašu profesionálnu fotografickú tlačiareň PIXMA.

Staršie profesionálne atramentové tlačiarne

Informácie o technických parametroch a kompatibilnom spotrebnom materiáli starších modelov profesionálnych fotografických tlačiarní PIXMA nájdete v časti Archivované produkty.