Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Pomocou tejto fotografickej tlačiarne A3+ s 10 atramentmi môžete vytvárať výtlačky vo výstavnej kvalite vhodné na predaj. Poskytuje vynikajúce profesionálne farebné a čiernobiele výtlačky, podporu širokej škály médií a vylepšené možnosti pripojenia.

PIXMA PRO10

Výhody

  • Fotografická tlačiareň na tlač fotografií vo výstavnej kvalite vo formáte A3+
  • Systém 10 pigmentových atramentov
  • Profesionálne farebné a čiernobiele výtlačky
  • Jednotný, kvalitný lesk a hlboké odtiene čiernej
  • Vynikajúca životnosť obrázkov
  • Doplnok pre tlač zaručujúci efektívny pracovný tok
  • Podpora širokej škály médií
  • Vylepšená pripojiteľnosť

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon PIXMA PRO-10

Fotografie vo výstavnej kvalite


Zariadenie PIXMA_PRO-10 môže vďaka systému 10 atramentov vyrobiť vynikajúce, profesionálne výtlačky v škále veľkostí od 10 x 15 cm až do A3+ alebo až do šírky 35 cm (14"). Ide o ideálny výber pre fotografov, ktorí chcú vytvoriť výstavné výtlačky alebo predávať fotografie vo výstavnej kvalite.

Profesionálna farba


Pigmentové atramenty LUCIA poskytujú silné a inšpiratívne výsledky s úžasnou konzistentnosťou a výnimočnou životnosťou obrázkov. Systém 10 atramentov dokáže reprodukovať široký farebný rozsah, vďaka čomu sú obrázky živšie a detailnejšie.

Pozoruhodné čiernobiele výtlačky


Zariadenie PIXMA_PRO-10má tri špeciálne čiernobiele atramenty, vďaka ktorým môže vytvárať nádherné čiernobiele fotografie s jemným stupňovaním farebných odtieňov. Matné čiernobiele a fotografické čiernobiele atramenty sú vždy k dispozícii na tlač, čím sa zabezpečí, že nemíňate atrament výmenou lesklého za matný fotografický papier.

Jednotný lesk


Číry atrament na optimalizáciu farebnosti sa používa na tlačené oblasti lesklých alebo pololesklých papierov a zvýrazňuje hustotu čiernych farebných odtieňov, rozširuje farebnú škálu a poskytuje fotografickým výtlačkom prvotriednu a jednotnú lesklú úpravu.

Ticho a rýchlosť


Zariadenie PIXMA_PRO-10 má tlačovú hlavu s technológiou FINE so 4 pl kvapôčkami a poskytuje rozlíšenie tlače až do 4800 dpi pre vysokokvalitné fotografie bez zrnitosti. Farebné alebo čiernobiele výtlačky s výstavnou kvalitou a okrajmi vo veľkosti A3+ môžete vytlačiť za menej ako štyri minúty.

Efektívny pracovný tok


Vďaka novému doplnku Print Studio Pro je pracovný tok profesionálnej tlače jednoduchý a efektívny. Tento doplnok tlače pre známe fotografické aplikácie združuje všetky nastavenia tlače v jednej ľahko navigovateľnej ponuke.

Zhoda farieb


Vďaka novému režimu Canon PRO (farebný profil ovládača tlačiarne) sa zabezpečuje, že vytlačené farby sa presne zhodujú s farbami zobrazenými na obrazovke. Pre ešte vyššiu farebnú presnosť môžete vytvoriť jedinečné profily ICC alebo aj vyladiť tlačiareň pomocou softvéru Canon Colour Management Tool Pro.

Výber papiera


Tlačte na papier s vybraným vzhľadom a formátom. Podporované sú skutočné fotografické papiere od spoločnosti Canon a okrem toho si môžete prevziať a používať profily ICC od spoločnosti Canon pre rôzne papiere od známych výrobcov, ako sú Hahnemühle, Ilford a Canson.

Možnosti pripojenia


Vďaka rozhraniu Wi-Fi a Ethernet môžete umiestniť tlačiareň kdekoľvek - ideálne riešenie pre skutočných fotografov, ktorí robia z domu, alebo pre malé štúdio. Tlačte fotografie priamo z inteligentných telefónov a tabletov vďaka aplikácii Canon Easy-PhotoPrint alebo Apple AirPrint.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA PRO-10, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kvapôčky atramentu pre presnú tlač

High resolution photo printing

Tlač fotografií s vysokým rozlíšením

Superb photolab-quality print head

Tlačová hlava produkuje výtlačky vo výnimočnej kvalite fotoštúdia

Only change the ink which runs out

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

High longevity pigment ink

Trvácny pigmentový atrament

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Optimalizátor farebnosti

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Print plug-in for photo applications

Doplnok tlače pre fotografické aplikácie

One-stop creative software

Komplexný kreatívny softvér

Print directly onto disc

Priama potlač diskov

Prints up to A3+ and 35cm wide

Výtlačky až do formátu A3+ a so šírkou 35 cm

PIXMA PRO-10 Hodnotenia a recenzie