Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Jednoduchá tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie s multifunkčným zariadením s podporou cloudu. Pripojenie cez Wi-Fi umožňuje zdieľanie funkcií na viacerých počítačoch a inteligentných zariadeniach.

PIXMA MX535

Výhody

  • Multifunkčné zariadenie s podporou cloudu na tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie
  • Plne integrovaný automatický podávač dokumentov na 30 listov
  • Jednoduché zdieľanie v celej kancelárii vďaka pripojeniu Wi-Fi
  • Tlač a skenovanie cez mobilné zariadenia vďaka aplikácii Canon PRINT
  • Podpora funkcií PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print a Apple AirPrint

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MX535

Zdokonalené multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi


Zvýšte produktivitu vašej domácej kancelárie vďaka štýlovému multifunkčnému zariadeniu s podporou cloudu, ktoré ponúka vysokokvalitnú tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie. Jednoduché zdieľanie funkcií na viacerých počítačoch vďaka používaniu bezdrôtového pripojenia Vďaka kompaktnému dizajnu s technológiou FastFront je podávanie papiera a výmena atramentu ešte jednoduchšia.

Inteligentné zariadenie a tlač z cloudu


So službou PIXMA Cloud Link môžete tlačiť fotografie a dokumenty cez cloudové služby ako Evernote a Dropbox. Stačí vám len inteligentné zariadenie a aplikácia Canon PRINT. Táto aplikácia umožňuje aj tlač a skenovanie cez inteligentné zariadenia z celého domu alebo kancelárie. Tlačiareň tiež podporuje funkcie Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Vysoká kvalita a rýchlosť


Technológia atramentov FINE spoločnosti Canon zaručuje vždy vysokú rýchlosť a kvalitu tlače – od živých a lesklých grafík až po zreteľné obchodné dokumenty. Doprajte si rýchlosť tlače dokumentov A4 9,7 obr./min. čiernobielo alebo 5,5 obr./min. farebne, farebné kópie A4 za pribl. 24 sekúnd a tlač bezokrajových fotografií formátu 10 x 15 cm za pribl. 46 sekúnd.

Ušetrite na atramente a papieri


Vytlačte viac strán za nižšiu cenu. Voliteľné zásobníky XL umožňujú vytlačiť oveľa viac strán a vydržia dlhšie – ideálne na častú tlač. Ušetríte s nimi až 50 % na stranu v porovnaní so štandardnými ekvivalentmi. Automatická obojstranná tlač znižuje množstvo použitého papiera a vytvára profesionálne obojstranné dokumenty.

Automatický podávač dokumentov


Na dosiahnutie maximálnej produktivity je k dispozícii plne integrovaný automatický podávač dokumentov na 30 listov, ktorý uľahčuje a zrýchľuje skenovanie, kopírovanie alebo faxovanie veľkých dokumentov. Vďaka portu USB môžete naskenované dokumenty uložiť priamo na pamäťový kľúč USB.

Režim prístupového bodu


Vďaka zabudovanému prístupovému bodu dokáže tlačiareň vytvoriť sieť kdekoľvek a umožňuje tak priamu bezdrôtovú tlač a skenovanie cez inteligentné telefóny a tablety a nemusíte sa pripájať k zabezpečenej sieti Wi-Fi.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MX535, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a jednoduchá výmena

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Printing from cloud services

Tlač z cloudových služieb

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Automatic multipage copying

Automatické kopírovanie viacerých strán

Scan to USB memory

Skenovanie do pamäte USB

FAX function

Funkcia faxu

  • Multifunkčné zariadenie PIXMA MX535
  • Zásobníky FINE (farebný, čierny)
  • Napájací kábel
  • Inštalačný disk CD-ROM
  • Príručky a ostatné dokumenty

PIXMA MX535 Hodnotenia a recenzie

AirPrint-Printers

Bezdrôtová tlač

Prostredníctvom siete Wi-Fi môžete tlačiť z inteligentných telefónov a tabletov.

Tlač z cloudu

Tlačiarne PIXMA s podporou cloudu vám poskytujú slobodu tlačiť z online cloudových služieb priamo z vášho inteligentného zariadenia.

Cloud-Printers

Zisťujte a objavujte

Online manual and download

Online príručka a nastavenie

Prečítajte si príručku k tlačiarni online – nemusíte preberať ani inštalovať žiadne súbory do počítača, inteligentného telefónu či tabletu. Pozrite si, ako nastaviť tlačiareň vo vašom zariadení a operačnom systéme a prevezmite si požadovaný softvér.

Inštruktážne videá

Tieto inštruktážne videá špecifické pre každý model poskytujú detailné pokyny, ako krok za krokom nastaviť tlačiareň PIXMA, ako aj odpovede s riešeniami problémov na často kladené otázky.

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Nastavenie bezdrôtového pripojenia

Zistite potrebné požiadavky na nastavenie bezdrôtového pripojenia tejto tlačiarne, dostupné metódy pripojenia s podrobnými pokynmi, ako aj postup na obnovenie nastavení tlačiarne z výroby.