Šikovná tlač pre ľudí, ktorí si uľahčujú život prepájaním technológií

Získajte inšpiráciu pre svoju kreativitu. Vďaka možnosti tlače úchvatných fotografií priamo z ľubovoľného zariadenia urobíte svojimi výtlačkami pomocou nášho systému 6 atramentov dojem. Vychutnajte si jednoduchosť pripojenia inteligentných zariadení ku cloudu pomocou intuitívneho dotykového ovládania zameraného na kvalitu a rýchlosť.

Emily a fenakistoskop

Užívajte si rýchlu tlač fotografií v špičkovej kvalite

Obľúbte si tlač fotografií v špičkovej kvalite v priebehu niekoľkých sekúnd. Vychutnajte si naše doteraz najlepšie výsledky tlače s rozlíšením až 9 600 dpi, ktorými sa určite radi pochválite. Získajte fotografie v nádherných bohatých farbách alebo úchvatné čiernobiele výtlačky pomocou technológie Canon FINE.

Váš kreatívny proces

„Umožňuje mi to obklopiť sa zábermi, ktoré ma inšpirujú, môžem ich všetky vytlačiť, vylepiť všade okolo seba a podeliť sa tak o svoje výtvory.“ (Emily, umelkyňa zo siete Vine)
Tlačiareň PIXMA MG7700 Series vám umožní čerpať inšpiráciu z vašich záberov bez ohľadu na to, kde ich máte uložené. Môžete vytlačiť zábery vo vysokej kvalite z fotoaparátu, inteligentných zariadení či dokonca cloudu a nechať sa nimi inšpirovať.

Vysoká kvalita tlače s novými atramentmi od spoločnosti Canon

Pomocou nášho systému 6 samostatných atramentov môžete tlačiť fotografie s rozmermi 10 x 15 cm bez okrajov. Svojim záberom môžete vdýchnuť život len za 21 sekúnd. Vďaka praktickému systému stačí vymeniť len tú farbu, ktorá sa minie.
Vďaka zdokonalenej tvorbe farieb vrátane sivého atramentu na dosiahnutie mimoriadne kvalitnej tlače čiernobielych obrázkov a špeciálneho čierneho pigmentu na zaistenie ostrého textu si môžete byť úplne istí, že každý váš výtlačok ohúri okolie.

Plynulé pripojenie zariadenia k tlačiarni

Realizácia vašich projektov nebola ešte nikdy jednoduchšia, bez ohľadu na zariadenie, z ktorého tlačíte. Prostredníctvom aplikácie Canon PRINT môžete bez námahy skenovať a tlačiť pomocou tabletu alebo mobilu. Zabudovaný režim Wi-Fi Direct® vytvorí špecializovanú bezdrôtovú sieť a uľahčuje tak spárovanie tlačiarne s vaším inteligentným zariadením.

Bezproblémová priama tlač a skenovanie prostredníctvom cloudu

Vdýchnite svojim obľúbeným fotografiám z internetu život

Všestranná tlačiareň na ľahšiu realizáciu vašich projektov.
S aplikáciou Canon PRINT môžete tlačiť z ľubovoľného miesta, ktoré vás inšpiruje. Či už je to Facebook, Instagram alebo vaša cloudová platforma, môžete si prezerať súbory pomocou telefónu alebo priamo v tlačiarni a v priebehu niekoľkých sekúnd získať ich kópiu.

Intuitívna dotyková obrazovka od spoločnosti Canon

Jednoduchý prístup k všetkým vašim cloudovým platformám

Navrhnutá pre vás. Získajte prístup k svojím cloudovým platformám jedným ťuknutím prsta pomocou nášho intuitívneho dotykového panela.
Vďaka 8,8 cm dotykovej obrazovke môžete rýchlo nájsť tie najlepšie obrázky, prezrieť si ich a priamo ich vytlačiť bez toho, aby ste opustili tlačiareň.

Technické parametre

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tlač z a skenovanie do cloudu

Tlač z a skenovanie do cloudu

Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Dotykový panel s jednoduchou obsluhou

Dotykový panel s jednoduchou obsluhou

Veľký dotykový displej

Veľký dotykový displej

Rýchle pripojenie pomocou rozhrania NFC

Rýchle pripojenie pomocou rozhrania NFC

Zobraziť úplne technické parametre

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Modely v tejto sérii*

*niektoré farebné prevedenia sú dostupné len vo vybratých obchodoch

Príslušenstvo

Môže sa vám tiež páčiť...

Prezrite si rad domácich fotografických tlačiarní PIXMA a multifunkčných zariadení a vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

MG3650

Pomocou tohto kompaktného multifunkčného zariadenia s rozhraním Wi-Fi sa môžete jednoducho pripájať k inteligentným zariadeniam a cloudu. Vychutnajte si rýchlu vysoko kvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie s funkciami obojstrannej tlače a voliteľnými atramentovými kazetami XL.

Rad MG5700 Series

Pohodlná tlač a skenovanie prostredníctvom inteligentných zariadení a cloudu. Zabavte sa vytváraním krásnych obrázkov a dokumentov pomocou tohto všestranného, praktického multifunkčného zariadenia s 5 atramentami.

Rad MG6800 Series

Toto mimoriadne výkonné multifunkčné zariadenie s 5 atramentami je vybavené rozhraním Wi-Fi a dotykovou obrazovkou, pomocou ktorých môžete jednoducho tlačiť dokumenty a fotografie priamo z inteligentných zariadení, ako aj využívať prístup ku cloudovým úložným službám.