Canon PIXMA MG7150

PIXMA MG7150

Vynikajúce 6-atramentové fotografické multifunkčné zariadenie pre profesionálne výsledky priamo doma. Štýl a jednoduché použitie vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaniu – táto tlačiareň ponúka rozšírenú pripojiteľnosť pre tlač z inteligentných zariadení a priamo z cloudu.

PIXMA MG7150

Výhody

 • Úžasné fotografické multifunkčné zariadenie s elegantným kompaktným dizajnom: pre domácu tlač, kopírovanie a skenovanie
 • Tlač z cloudu priamo z obrazovky zariadenia: tlačte z online albumov, sociálnych sietí a cloudových úložných priestorov
 • Jednoduchá bezdrôtová tlač a skenovanie z inteligentných telefónov a tabletov
 • Ovládajte svoju tlačiareň prakticky odkiaľkoľvek vďaka aplikácii PIXMA Printing Solutions
 • Vynikajúca kvalita fotografii vďaka systému 6 samostatných atramentov (k dispozícii sú možnosti zásobníkov XL)

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MG7150

Vynikajúce fotografické multifunkčné zariadenie


Toto štýlové a kompaktné multifunkčné zariadenie ponúka vysokú kvalitu fotografií, funkcie kopírovania a skenovania a rozšírenú pripojiteľnosť cez Wi-Fi, Ethernet a cloud. Ideálna pre fotografických nadšencov, nakoľko zaručuje rýchlu a jednoduchú tlač z viacerých počítačov, bezdrôtových fotoaparátov, pamäťových kariet, cloudových služieb a mobilných zariadení.

Tlač z cloudu


Tlač priamo z internetu pomocou rozšírenej služby PIXMA Cloud Link. Tlačte v priebehu niekoľkých sekúnd fotografie zo služieb Facebook, Twitter a online albumov ako image.canon, prípadne dokumenty z cloudových služieb ako Evernote a Dropbox – bez použitia počítača. Prevezmite si šablóny kancelárskych dokumentov a ďalšie šablóny priamo zo služby PIXMA Cloud.

Pripravené na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Ovládajte svoju tlačiareň prakticky odkiaľkoľvek pomocou inteligentných zariadení. Prevezmite si aplikáciu PIXMA Printing Solutions od spoločnosti Canon a tlačte a skenujte pomocou svojho inteligentného zariadenia alebo priamo z cloudových služieb. Tiež si môžete skontrolovať stav tlačiarne, pozrieť používateľskú príručku alebo úrovne atramentu. Tlačiareň tiež podporuje funkcie Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Výnimočný výkon


Systém 6 atramentov zahŕňa sivú pre bohatšie farby fotografií a úžasnú monochromatickú tlač a technológia FINE spoločnosti Canon s rozlíšením až 9600 dpi prináša úžasné detaily pre fotografie profesionálnej kvality. Toto multifunkčné zariadenie má obrovskú rýchlosť tlače dokumentov vo formáte A4: 15 čiernobielych obr./min. a 10 farebných obr./min. a 10 x 15 cm fotografie bez okrajov vytlačí za pribl. 21 sekúnd.

Dotykové ovládanie


Veľký dotykový panel a 8,8 cm farebný dotykový displej ponúka intuitívne dotykové ovládanie pre rýchlu a jednoduchú navigáciu v ponuke a uľahčuje výber funkcií, prezeranie fotografií a používanie cloudových služieb.

Ušetrite peniaze na atramente


Vďaka samostatným zásobníkom atramentu stačí vymeniť ten, ktorý sa minie. Voliteľné zásobníky XL vám umožňujú vytlačiť viac stránok ako so štandardným atramentom a ušetriť tak až 30 % na stranu.

My Image Garden


Tento komplexný softvér ponúka riešenia organizácie a tlače fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Rozšírené funkcie ako rozpoznanie tváre uľahčujú prehľadávanie fotografií na počítači, takže jednoducho nájdete tie, ktoré chcete.

Univerzálna manipulácia s médiami


Automatická obojstranná tlač znižuje množstvo použitého papiera a vytvára profesionálne obojstranné dokumenty. Dva plne integrované zásobníky na papier môžete súčasne naplniť bežným a fotografickým papierom. Navrhujte a tlačte štítky priamo na kompatibilné disky.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG7150, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Only change the ink which runs out

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

PIXMA Printing Solutions app

Aplikácia PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Print directly from cloud

Tlačte priamo z cloudu

Built-in card reader

Vstavaná čítačka kariet

Print directly onto disc

Priama potlač diskov

Easy to use touch panel

Dotykový panel s jednoduchou obsluhou

Large touch screen display

Veľký dotykový displej

Turns on when you start printing

Zapne sa pri spustení tlače

 • Multifunkčná tlačiareň – PIXMA MG7150
 • Štartovacie atramentové zásobníky
 • Napájací kábel
 • Inštalačný disk CD-ROM
 • Matný fotografický papier MP-101 (na automatické zarovnanie tlačovej hlavy)
 • Príručky a ostatné dokumenty