Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Vychutnajte si dokonalú všestrannosť. Vytvárajte nádherné obrázky a dokumenty, využívajte rôzne zábavné funkcie a jednoducho sa pripájajte pomocou inteligentných zariadení a cloudu s týmto rodinným multifunkčným zariadením vysokej kvality s 5 atramentmi.

PIXMA MG5650

Výhody

  • Vychutnávajte si všestrannosť. Jednoducho sa pripájajte, tlačte, kopírujte a skenujte pomocou tohto multifunkčného zariadenia s rozhraním Wi-Fi spôsobom, akým chcete
  • Zažite kreatívnu slobodu tlače a skenovania z cloudu prostredníctvom technológie PIXMA Cloud Link*
  • Pripravte sa na pohodlnú tlač a skenovanie pomocou inteligentných zariadení s aplikáciou PIXMA Printing Solutions
  • Zachytávajte cenné momenty na rýchlych výtlačkoch vysokej kvality
  • Vďaka systému 5 samostatných atramentov stačí vymeniť len atrament, ktorý sa minie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MG5650

Vysokokvalitné multifunkčné zariadenie


Pripájajte sa, tvorte, tlačte, skenujte a kopírujte v pohodlí vášho domova. Všetci členovia rodiny ocenia výhody tohto cenovo dostupného multifunkčného zariadenia s 5 atramentmi, pokročilým rozhraním Wi-Fi a priamym prístupom ku cloudovým službám. Toto zariadenie je určené na používanie a bezdrôtové zdieľanie v rámci celej domácnosti a na diaľku z mobilných zariadení, pričom zároveň disponuje funkciou Wireless LAN PictBridge, ktorá uľahčuje tlač obľúbených fotografií priamo z kompatibilných bezdrôtových fotoaparátov.

Ušetrite na atramente a papieri


Minimálne množstvo odpadu a maximálna úspora. Vďaka systému samostatných atramentových zásobníkov stačí vymeniť farbu, ktorá sa minie. Okrem toho môžete za svoje peniaze vytlačiť viac strán vďaka voliteľným atramentom XL a ušetriť papier vďaka funkcii automatickej obojstrannej tlače.

Pripojenie ku cloudu


Prejdite priamo do cloudu. Vychutnávajte si slobodu tlače z internetu a skenovania na internet priamo z displeja tlačiarne. Vďaka vylepšenej technológii PIXMA Cloud Link môžete v priebehu niekoľkých sekúnd vytlačiť fotografie zo služieb Facebook, Twitter a online albumov, tlačiť a skenovať dokumenty do cloudových služieb, ako napríklad Google Drive, OneDrive a Dropbox, a dokonca prikladať a odosielať naskenované súbory a obrázky priamo prostredníctvom e-mailu – to všetko bez použitia počítača.*

Pripravené na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Ste pripravení na používanie smartfónu. Táto tlačiareň je tiež. Jednoducho prevezmite aplikáciu PIXMA Printing Solutions od spoločnosti Canon do svojho smartfónu alebo tabletu. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete získať priamy prístup ku cloudovým službám. Môžete dokonca kontrolovať stav tlačiarne, prečítať si návod alebo zistiť hladinu atramentu v reálnom čase prostredníctvom rozhrania Wi-Fi alebo internetu. K dispozícii je aj podpora technológií Apple AirPrint a Google Cloud Print, vďaka ktorým sú vaše možnosti mobilného pripojenia kompletné.

Rýchle výtlačky vysokej kvality


Spravte dojem na rodinu a priateľov s výtlačkami prvotriednej kvality. Budete hrdí na obrázky plné výrazných detailov. Okrem toho môžete tlačiť profesionálne vyzerajúce dokumenty s ostrým textom vďaka 5 samostatným atramentom, technológii FINE od spoločnosti Canon a rozlíšeniu tlače až 4 800 dpi. Tlač je navyše veľmi rýchla: rýchlosť ISO ESAT 12,7 obr./min. čiernobielo a 8,7 obr./min. farebne. Fotografiu bez okrajov s rozmerom 10 x 15 cm môžete v rukách držať už za 44 sekúnd.

Rýchla a jednoduchá obsluha


Vychutnajte si jednoduché ovládanie, zobrazovanie a pripájanie. Na veľkom 6,2 cm displeji je všetko krištáľovo čisté, či už vyberáte funkcie, zobrazujete ukážky obrázkov alebo používate cloudové služby. Vďaka funkcii automatického zapnutia navyše nemusíte čakať na začiatok tlače z počítača alebo mobilného zariadenia na rovnakej sieti.

Kreatívne hry


Zabavte sa objavovaní svojej kreativity prostredníctvom služby Easy Photo Print+. (Dostupná prostredníctvom aplikácie PIXMA Printing Solutions.) Pomocou tejto webovej služby môžete jednoducho navrhovať a tlačiť blahoprajné pohľadnice, fotografické koláže a mnohé ďalšie predmety využitím obrázkov z vášho tabletu, osobného počítača alebo cloudu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG5650, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Only change the ink which runs out

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

4800 dpi

Mikroskopické kvapôčky atramentu pre presnú tlač

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Print from and scan to the cloud

Tlač z a skenovanie do cloudu*

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

PIXMA Printing Solutions app

Aplikácia PIXMA Printing Solutions

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

  • Multifunkčné zariadenie – PIXMA MG5650
  • Štartovacie atramentové zásobníky
  • Napájací kábel
  • Inštalačný disk CD-ROM (ovládače pre OS Mac sú dostupné online)
  • Príručky a ostatné dokumenty

PIXMA MG5650 Hodnotenia a recenzie