Canon PIXMA MG5550

PIXMA MG5550

Vysokokvalitné multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi pre domácu tlač, kopírovanie a skenovanie. S 5 samostatnými atramentmi, rozšírenou pripojiteľnosťou pre inteligentný telefón, priamou tlačou z cloudu a voliteľnými atramentovými zásobníkmi XL.

PIXMA MG5550

Výhody

  • Vysokokvalitné štýlové fotografické multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi, tlačou, kopírovaním a skenovaním
  • Tlač typu cloud priamo z obrazovky tlačiarne: tlačte z online albumov, sociálnych sietí a cloudových úložných služieb
  • Jednoduchá tlač a skenovanie z inteligentných zariadení cez sieť Wi-Fi alebo internet
  • Prevezmite si aplikáciu PIXMA Printing Solutions a ovládajte svoju tlačiareň na diaľku
  • Podpora pre Google Cloud Print a Apple AirPrint

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MG5550

Vysokokvalitné multifunkčné zariadenie


S rozšírenou pripojteľnosťou cez rozhranie Wi-Fi a systémom 5 atramentov prináša táto multifunkčná tlačiareň jednoduchú a kvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie a tiež priamy prístup na cloud. Je navrhnutá na bezdrôtové použitie a zdieľanie po celej domácnosti cez vzdialené mobilné zariadenia.

Tlač z cloudu


Užívajte si možnosť tlačiť priamo z internetu vďaka rozšírenej funkcii PIXMA Cloud Link. Tlačte v priebehu niekoľkých sekúnd fotografie zo služieb Facebook, Twitter a online albumov ako image.canon, prípadne dokumenty z cloudových služieb ako Evernote a Dropbox priamo z displeja tlačiarne. Vytvárajte kalendáre, prevezmite si kancelárske potreby a iné šablóny priamo zo služby PIXMA Cloud.

Pripravená na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Pre dokonalú flexibilitu môžete tlačiareň ovládať priamo zo svojich inteligentných zariadení. Prevezmite si aplikáciu PIXMA Printing Solutions od spoločnosti Canon a tlačte a skenujte do svojho inteligentného zariadenia alebo z cloudových služieb. S touto aplikáciou si tiež môžete skontrolovať stav tlačiarne, pozrieť používateľský príručku alebo úrovne atramentu. Tlačiareň tiež podporuje funkcie Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Úsporné samostatné atramenty pre vynikajúce výtlačky


V záujme ešte väčšej úspornosti je toto multifunkčné zariadenie vybavené piatimi samostatnými atramentmi, aby stačilo vymeniť iba farbu, ktorá sa minie, a tlačiť tak ešte efektívnejšie. Čierny atrament zvlášť pre dokumenty a pre fotografie a technológia Canon FINE s rozlíšením výtlačkov až 4800 dpi prinášajú ostrý text a obrázky s vysokou úrovňou detailov.

Rýchla tlač


Ideálne pre rýchlu kvalitnú domácu tlač vďaka tlači ISO ESAT dokumentov vo formáte A4 s rýchlosťou 12,2 čiernobielych obr./min. a 8,7 farebných obr./min. a tlači 10 x 15 cm fotografie bez okrajov za pribl. 44 sekúnd.

Ušetrite na atramente a papieri


Voliteľné atramentové zásobníky XL vám umožňujú vytlačiť viac strán ako štandardný atrament, takže ich nemusíte meniť tak často – ideálne, ak tlačíte veľa – a môžete ušetriť až 30 % na stranu. Automatická obojstranná tlač znižuje množstvo použitého papiera a vytvára profesionálne vyzerajúce obojstranné dokumenty.

Jednoduchá obsluha


Jasný 6,2 cm displej uľahčuje prezeranie vybraných funkcií a využívanie cloudových služieb. Funkcia automatického zapnutia tlačiareň automaticky zapne, keď začnete tlačiť z počítača alebo mobilného zariadenia v rovnakej sieti.

Softvér My Image Garden


Komplexný softvér ponúka riešenia organizácie a tlače fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Rozšírené funkcie ako rozpoznanie tváre uľahčujú prehľadávanie všetkých fotografií na počítači, takže jednoducho nájdete tie, ktoré chcete.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG5550, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Only change the ink which runs out

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

PIXMA Printing Solutions app

Aplikácia PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Print directly from cloud

Tlačte priamo z cloudu

Turns on when you start printing

Zapne sa pri spustení tlače

  • Multifunkčná tlačiareň – PIXMA MG5550
  • Štartovacie atramentové zásobníky
  • Napájací kábel
  • Inštalačný disk CD-ROM
  • Príručky a ostatné dokumenty