Canon PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

S týmto multifunkčným zariadením s rozhraním Wi-Fi môžete s ľahkosťou tlačiť, kopírovať a skenovať kdekoľvek u vás doma. Ponúka kompaktný dizajn s technológiou FastFront a funkciu Auto Duplex a tiež podporuje tlač z inteligentného telefónu a technológiu Apple AirPrint.

PIXMA MG3250

Výhody

  • Multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi: tlač, kopírovanie a skenovanie
  • Podpora mobilnej tlače a technológie Apple AirPrint
  • Jednoduchá a efektívna webová tlač
  • Vytlačte viac s voliteľnými atramentmi XL
  • Šetrite papier vďaka funkcii Auto Duplex
  • Rýchla tlač dokumentov a fotografií
  • Softvér My Image Garden
  • Automatické zapnutie a vypnutie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MG3250

Kompaktné a bezdrôtové multifunkčné zariadenie


Toto multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi umožňuje jednoduchú tlač u vás doma z počítača a z mobilných zariadení. Vďaka kompaktnému a štýlovému dizajnu s technológiou FastFront je podávanie papiera a výmena atramentu ešte jednoduchšia. Je to ideálna tlačiareň, kopírka a skener pre všetkých, ktorí hľadajú každodennú funkčnosť.

Pripravená na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Aplikácia Canon Easy-PhotoPrint poskytuje flexibilitu skenovania a tlače z mobilných zariadení kdekoľvek u vás doma. Vďaka podpore technológie Apple AirPrint môžete tlačiť fotografie, e-maily, webové stránky a iné dokumenty priamo zo zariadení iPhone, iPad alebo iPod touch.

Vytlačte viac strán za nižšiu cenu


Zásobníky so zvýšenou kapacitou XL FINE zabezpečujú dlhší čas medzi výmenou atramentu. Poskytujú oveľa viac výtlačkov než ich štandardné ekvivalenty. Zásobníky XL sú tiež cenovo výhodnejšie a ušetríte vďaka nim až 50 % na stranu – ideálne riešenie, ak tlačíte pravidelne.

Šetrite papier


Funkcia Auto Duplex umožňuje automatickú obojstrannú tlač šetriacu papier a zároveň ponúka profesionálne vyzerajúce dokumenty. Používajte pri inteligentnej webovej tlači doplnok Easy-WebPrint EX a tlačte iba to, čo potrebujete. Uľahčí sa tým úprava informácií z webových stránok a ich kombinovanie do jednej stránky s cieľom efektívnej tlače.

Rýchla a kvalitná tlač,


Kazetový systém FINE poskytuje vysokú úroveň detailov pri veľkej rýchlosti. Tlačte rýchlo kvalitné dokumenty a fotografie s rýchlosťou A4 ISO ESAT 9,2 obr./min. čiernobielo alebo 5,0 obr./min. farebne a vytvorte bezokrajovú fotografiu s rozmermi 10 x 15 cm za približne 44 sekúnd. Vytvorte farebnú kópiu vo formáte A4 za približne 20 sekúnd.

Softvér My Image Garden


Panel nástrojov poskytuje jednoduchú tlač fotografií, skenovanie a prístup k online službám, ako je napríklad CREATIVE PARK PREMIUM. Vďaka možnostiam organizovania fotografií vrátane rozpoznávania tvárí bude služba hľadať vo vašom počítači aj tie fotografie, na ktoré ste už dávno zabudli, a zoradí ich do ideálnych dizajnov na tlač. Skenovanie do služieb Cloud a vytváranie súborov vo formáte PDF je takisto jednoduché.

Tlač priamo z lokality Facebook


Aplikácia Print Your Days vám umožňuje tlačiť vaše fotografie a fotografie vašich priateľov priamo z lokality Facebook. Používajte rôzne efekty alebo vytvárajte pútavé koláže vytvorené až z piatich fotografií na jednej strane použitím jedného z mnohých dostupných štýlov pozadia.

Šetrite energiu


Znížte spotrebu energie pomocou funkcie automatického vypnutia, ktorá tlačiareň automaticky vypne, ak ju nepoužívate stanovenú dobu. Pomocou funkcie automatického zapnutia sa tlačiareň jednoducho automaticky znovu zapne v okamihu, keď začnete tlačiť.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG3250, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a jednoduchá výmena

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kvapôčky atramentu pre presnú tlač

High resolution photo printing

Tlač fotografií s vysokým rozlíšením

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Compact design and easy operation

Kompaktný dizajn a jednoduché ovládanie

Print images from your movies

Tlač obrázkov z videí

Smart web printing

Inteligentná webová tlač

High resolution scanning

Skenovanie s vysokým rozlíšením

Facebook photo printing

Tlač fotografií z lokality Facebook

One-stop creative software

Komplexný kreatívny softvér