Canon PIXMA MG2950

PIXMA MG2950

Vstúpte do bezdrôtového sveta s touto cenovo dostupným kompaktným multifunkčným zariadením, vďaka ktorému môžete jednoducho tlačiť zo smartfónu, tabletu, fotoaparátu alebo cloudu. Jednoducho sa pripájajte, kopírujte, tlačte a skenujte.

PIXMA MG2950

Výhody

  • Používajte bezdrôtové pripojenie Jednoducho sa pripájajte, tlačte, kopírujte a skenujte pomocou tohto multifunkčného zariadenia s rozhraním Wi-Fi spôsobom, akým chcete
  • Zachytávajte detaily na rýchlych výtlačkoch vysokej kvality vďaka technológii kaziet FINE
  • Pripravte sa na pohodlnú tlač a skenovanie pomocou inteligentných zariadení s aplikáciou Canon PRINT
  • Zažite kreatívnu slobodu tlače z cloudu s technológiou PIXMA Cloud Link
  • Vytlačte za svoje peniaze viac stránok vďaka atramentovým kazetám XL

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon PIXMA MG2950

Kompaktné multifunkčné zariadenie s rozhraním Wi-Fi


Pripravené na používanie rozhrania Wi-Fi. Toto multifunkčné zariadenie môžete používať a bezdrôtovo zdieľať v rámci celej domácnosti a na diaľku z mobilných zariadení, takže rovnakú vysokú kvalitu výtlačkov si môže vychutnať každý. Je ideálne na každodennú tlač, skenovanie a kopírovanie a navyše disponuje technológiou Wireless LAN PictBridge, takže môžete jednoducho tlačiť fotografie priamo z kompatibilných bezdrôtových fotoaparátov. Vďaka kompaktnému a štýlovému dizajnu dokonale šetrí priestor a jednoducho sa doň vkladá papier a vymieňa sa atrament.

Ušetrite peniaze na atramente


Vytlačte za svoje peniaze viac. Vďaka voliteľným kazetám XL FINE môžete vytlačiť výrazne väčší počet strán, pričom nemusíte vymieňať atrament veľmi často. Ušetriť môžete až 30 % na stranu v porovnaní so štandardnými ekvivalentnými kazetami.

Rýchla a kvalitná tlač


Očakávajte detaily výnimočnej úrovne. Nech tlačíte alebo kopírujete čokoľvek, systém kaziet FINE s rozlíšením tlače až 4 800 dpi poskytuje živé farby a ostrý text. Okrem toho je toto zariadenie rýchle: rýchlosť ISO ESAT 8 obr./min. čiernobielo a 4 obr./min. farebne.

Pripojenie ku cloudu


Vychutnávajte si slobodu tlače z cloudu. Pomocou smartfónu alebo tabletu môžete tlačiť fotografie z Facebooku, Twitteru a albumov online v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka vylepšenej službe PIXMA Cloud Link môžete taktiež získať prístup k dokumentom zo služby GoogleDrive a tlačiť ich.

Pripravené na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Ste pripravení na používanie smartfónu. Táto tlačiareň je tiež. Jednoducho prevezmite aplikáciu Canon PRINT do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete získať priamy prístup ku cloudovým službám a tlačiť z nich. Môžete dokonca kontrolovať stav tlačiarne, prečítať si návod alebo zistiť hladinu atramentu v reálnom čase prostredníctvom rozhrania Wi-Fi alebo internetu. K dispozícii je aj podpora technológie Google Cloud Print, vďaka ktorej sú vaše možnosti mobilného pripojenia kompletné.

Kreatívne hry


Zabávajte sa objavovaním vlastnej kreativity Pomocou webovej služby Easy Photo Print+ (dostupná prostredníctvom aplikácie Canon PRINT) môžete jednoducho navrhovať a tlačiť blahoprajné pohľadnice, fotografické koláže a mnohé ďalšie predmety za využitia obrázkov z vášho tabletu, osobného počítača alebo cloudu.

Inteligentné zapínanie


S týmto multifunkčným zariadením nemusíte čakať. Je pripravené, keď ste pripravení vy, vďaka automatickému zapísaniu ihneď po odoslaní obsahu na tlač. Táto funkcia okrem toho automaticky vypne zariadenie, keď ho určitý čas nepoužívate, čím šetrí energiu. Navyše, vďaka tichému režimu si zariadenie počas tlače ani nevšimnete.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG2950, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a jednoduchá výmena

High resolution photo printing

Tlač fotografií s vysokým rozlíšením

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kvapôčky atramentu pre presnú tlač

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Print directly from cloud

Tlačte priamo z cloudu

Canon PRINT app

Aplikácia Canon PRINT

Turns on when you start printing

Zapne sa pri spustení tlače

  • Multifunkčné zariadenie – PIXMA MG2950
  • Zásobníky FINE
  • Napájací kábel
  • Inštalačný disk CD-ROM (CD iba pre OS Windows, ovládače pre OS Mac sú dostupné online)
  • Príručky a ostatné dokumenty

PIXMA MG2950 Hodnotenia a recenzie

PIXMA MG2950 Video

Cloud-Printers

Tlač z cloudu

Tlačiarne PIXMA s podporou cloudu vám poskytujú slobodu tlačiť z online cloudových služieb priamo z vášho inteligentného zariadenia.

Zisťujte a objavujte

Návody

Informácie o dostupných funkciách nájdete v technických parametroch produktu

Tlač z cloudu

PIXMA-CLOUD-MAIN-FILM-Image

Tlač z cloudu

V tomto návode je uvedené, ako nastaviť aplikáciu PIXMA Cloud Link, ktorá umožňuje prístup k dokumentom a fotografiám na obľúbených cloudových službách a ich tlač priamo z inteligentného telefónu, tabletu alebo obrazovky tlačiarne.

Zobraziť video

Úvodné informácie

getting-started-image

Úvodné informácie

Toto krátke video predstavuje širokej verejnosti sériu PIXMA MG. Vo videu nám mladý muž vo svojej domácej kancelárii predstaví základné funkcie zariadenia.

Zobraziť video

Buďte kreatívni

be-creative-image

Buďte kreatívni

Toto krátke video pozostáva zo 4 častí. V každej z nich vám predvedieme, ako môžu jednoduché funkcie a softvér tlačiarní PIXMA vylepšiť kreatívny život vo vašej domácnosti.

Zobraziť video

Pripojte sa

Get Connected-image

Pripojte sa

Toto krátke video pozostáva z 5 častí. V každej z nich vám predvedieme, aké jednoduché je tlačiť na bezdrôtovej tlačiarni PIXMA a skenovať z nej do obľúbených inteligentných telefónov alebo tabletov.

Zobraziť video