Canon PIXMA MG2550

PIXMA MG2550

Multifunkčné zariadenie na tlač, skenovanie a kopírovanie šetrí miesto, jednoducho sa používa, má štýlový biely dizajn a prináša cenovo výhodné voliteľné atramentové zásobníky XL a softvér pre inteligentnú tlač webových stránok.

PIXMA MG2550

Výhody

  • Kompaktné multifunkčné zariadenie pre domácnosti: tlač, kopírovanie a skenovanie
  • Štýlový biely dizajn
  • Vysokokvalitné výtlačky s rozlíšením tlače až do 4 800 dpi a zásobníkovou technológiou FINE
  • Voliteľné atramentové zásobníky XL prinášajú viac výtlačkov za nižšiu cenu
  • Funkcia automatického zapnutia pri začatí tlače zariadenie zapne, automatické vypnutie ho vypne, keď ho nepoužívate.

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA MG2550

Kompaktné a štýlové zariadenie


Ideálna na každodennú tlač, skenovanie a kopírovanie. Toto multifunkčné zariadenie je rýche a zahŕňa systém zásobníkov FINE pre vysokokvalitné fotografie a dokumenty. Vďaka kompaktnému štýlovému dizajnu zaberá v domácnosti len málo miesta a zaručuje jednoduché vkladanie papiera a výmenu atramentu.

Rýchla a kvalitná tlač


Systém zásobníkov FINE s min. 2 pl kvapôčkami atramentu a s rozlíšením tlače až 4 800 dpi poskytuje vysoké úrovne detailov. Tlač ISO ESAT vo formáte A4 rýchlosťou až 8,0 čiernobielych obr./min. a 4,0 farebné obr./min. – na tlač svojich dokumentov nemusíte takmer vôbec čakať.

Ušetrite peniaze na atramente


Vytlačte viac strán za nižšiu cenu. Zásobníky XL FINE umožňujú vytlačiť oveľa viac strán a vydržia dlhšie – ideálne na častú tlač – ušetríte s nimi až 30 % na stranu v porovnaní so štandardnými ekvivalentmi.

My Image Garden


Komplexný softvér odkrývajúci úplný zážitok so zariadením PIXMA s riešeniami na organizáciu a tlač fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Pokročilé funkcie, ako napríklad rozpoznávanie tvárí, zjednodušujú vyhľadávanie vo všetkých fotografiách na vašom počítači, aj v tých, na ktoré ste už dávno zabudli a ktoré môžete použiť na vytvorenie nových atraktívnych dizajnov na tlač.

Inteligentná webová tlač


Vďaka funkcii Auto Clip z doplnku Easy-WebPrint EX pre Internet Explorer môžete tlačiť z webu jednoducho len to, čo potrebujete. Môžete tiež vybrať potrebné informácie z rôznych webových stránok na tlač na jeden hárok alebo na uloženie vo formáte PDF.

CREATIVE PARK PREMIUM


Táto online služba umožňuje prevziať a tlačiť fotografie, ilustrácie a umelecké dizajny od medzinárodne uznávaných fotografov a umelcov. Vytvárajte profesionálne vyzerajúce pohľadnice, kalendáre alebo úžasné 3D papierové predmety.

Šetrite energiu


Automatické vypnutie automaticky vypne zariadenie, keď ho určitý čas nepoužívate – šetrí tak energiu. Automatické zapnutie pohodlne znovu zapne zariadenie, keď začnete tlačiť. Tichý režim môže výrazné znížiť prevádzkový hluk, takže domáca tlač bude takmer úplne tichá.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA MG2550, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a jednoduchá výmena

High resolution photo printing

Tlač fotografií s vysokým rozlíšením

High resolution scanning

Skenovanie s vysokým rozlíšením

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

One-stop creative software

Komplexný kreatívny softvér

Smart web printing

Inteligentná webová tlač

Turns on when you start printing

Zapne sa pri spustení tlače

Near silent printing at home

Takmer bezhlučná domáca tlač

  • Multifunkčné zariadenie – PIXMA MG2550
  • Kazety FINE
  • Napájací kábel
  • Inštalačný disk CD-ROM
  • Príručky a ostatné dokumenty

Tlačiarne pre vysokokvalitnú tlač

Použitie jedinečných technológií tlače a atramentov v tlačiarňach PIXMA vedie k výnimočným výtlačkom mimoriadnej kvality.

quality-banner-310x180_v2.png

Zisťujte a objavujte

Online manual and download

Online príručka a nastavenie

Prečítajte si príručku k tlačiarni online – nemusíte preberať ani inštalovať žiadne súbory do počítača, inteligentného telefónu či tabletu. Pozrite si, ako nastaviť tlačiareň vo vašom zariadení a operačnom systéme a prevezmite si požadovaný softvér.