Canon PIXMA iP7250

PIXMA iP7250

Výkonná fotografická tlačiareň s 5 individuálnymi atramentmi, rozhraním Wi-Fi a možnosťou tlače z inteligentného telefónu. Nízkoprofilový dizajn s dvomi plne integrovanými zásobníkmi papiera, funkciami Auto Duplex a Direct Disc Print.

PIXMA iP7250

Výhody

  • Výkonná fotografická tlačiareň s 5 atramentmi a rozhraním Wi-Fi
  • Rýchla tlač v kvalite fotoštúdia
  • Nízkoprofilový dizajn s integrovanými zásobníkmi papiera
  • Mobilná tlač a funkcia Apple AirPrint
  • Softvér My Image Garden
  • Funkcie Direct Disc Print a Auto Duplex
  • Vytlačte viac s voliteľnými atramentmi XL

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon PIXMA iP7250

Výkonná tlačiareň so štýlovým dizajnom


Táto výkonná fotografická tlačiareň s rozhraním Wi-Fi s 5 individuálnymi atramentmi je vhodná na rýchlu tlač fotografií, dokumentov a potlač diskov CD v špičkovej kvalite. Je ľahko dostupná z celej domácnosti vrátane z mobilných zariadení. Nové nízkoprofilové štýlové telo so samootváracím výstupným zásobníkom je ideálne, ak máte obmedzený priestor.

Pripravená na používanie s inteligentným telefónom a tabletom


Vďaka rozhraniu Wi-Fi a aplikácii Canon PRINT je jednoduché tlačiť z ľubovoľného miesta v domácnosti z inteligentného telefónu alebo tabletu. Máte aj možnosť využiť priamu tlač fotografií, e-mailov, webových stránok a iných dokumentov zo zariadení Apple, ako sú napríklad iPhone, iPad a iPod touch, pomocou funkcie Apple AirPrint.

Pokročilá manipulácia s médiami


Plne integrované kazety na dvojitý papier umožňujú súčasné podávanie rôznych veľkostí a typov papiera. Pomocou funkcie Direct Disc Print môžete navrhnúť a vytlačiť etikety priamo na kompatibilné disky Blu-ray, CD a DVD – ako aj vytvárať prispôsobené obaly na jednoduchšiu organizáciu a podelenie sa o zážitky s rodinou a priateľmi.

Kreatívnejšia tlač fotografií


Zážitok s plného potenciálu vášho zariadenia PIXMA a tlač fotografií prostredníctvom aplikácie My Image Garden je teraz jednoduchšia a rýchlejšia ako kedykoľvek predtým. Oživíte si spomienky vďaka možnosti organizovania fotografií vrátane funkcie rozpoznávania tvárí, ktoré vám umožňujú jednoducho nájsť všetky fotografie uložené na vašom PC, dokonca aj tie, na ktoré ste už dávno zabudli, a kombinovať ich do nádhernej koláže na tlač. Pomocou aplikácie Print Your Days môžete usporadúvať a tlačiť fotografie priamo z lokality Facebook.

Rýchle vyhotovenie


Táto fotografická tlačiareň má prvotriednu tlačovú hlavu s 1 pl kvapôčkami a rozlíšením 9600 dpi pre vysoké úrovne detailov a rýchlu domácu tlač dokumentov a obrázkov. Má rýchlosť tlače A4 ISO ESAT 15 obr./min. čiernobielo a 10 obr./min. farebne a dodáva bezokrajové fotografie 10 x 15 cm v kvalite na úrovni fotoštúdia za pribl. 21 sekúnd.

Šetrite papier a energiu


Auto Duplex – automatická obojstranná tlač – šetrí papier a vytvára dokumenty s profesionálnejším vzhľadom. Šetrite energiu s funkciou automatického zapnutia/vypnutia, ktoré tlačiareň po stanovenom čase automaticky vypne a pohodlne zapne, keď začnete tlačiť.

Vytlačte viac strán za nižšiu cenu


Znížte plytvanie a tlačte účinnejšie s individuálnymi atramentovými kazetami, keďže meníte iba farbu, ktorá došla. S atramentovými kazetami XL, ktoré tlačia až do 2,2-krát viac strán ako štandardné kazety pred ich výmenou, môžete ušetriť peniaze – ideálne riešenie, ak tlačíte veľa.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon PIXMA iP7250, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Only change the ink which runs out

Stačí vymeniť spotrebovaný zásobník

Superb photolab-quality print head

Tlačová hlava produkuje výtlačky vo výnimočnej kvalite fotoštúdia

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kvapôčky atramentu pre presnú tlač

High resolution photo printing

Tlač fotografií s vysokým rozlíšením

Print directly onto disc

Priama potlač diskov

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

One-stop creative software

Komplexný kreatívny softvér

Print images from your movies

Tlač obrázkov z videí

Facebook photo printing

Tlač fotografií z lokality Facebook

Optional high yield inks

Voliteľné atramenty s vysokou výťažnosťou

AirPrint-Printers

Pripojte sa

Prostredníctvom siete Wi-Fi a technológie AirPrint môžete tlačiť z inteligentných telefónov, tabletov a zariadení značky Apple.

quality-banner-310x180_v2.png

Špičková kvalita

Použitie jedinečných technológií tlače a atramentov v tlačiarňach PIXMA vedie k výnimočným výtlačkom mimoriadnej kvality.