Canon MAXIFY iB4150

MAXIFY iB4150

Stvorená na vysokú produktivitu, výkon a spoľahlivosť. Rýchla tlač 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne pri výťažnosti až 2 500 strán, nízkych prevádzkových nákladoch a rozhraní Wi-Fi – ideálna pre malé kancelárie.

iB4050_Detail

Výhody

 • Rýchla tlač: 24 obr./min čiernobielo, 15,5 obr./min farebne
 • Pripojenie Wi-Fi a LAN
 • Tlač z obľúbených cloudových služieb
 • Výťažnosť vysokokapacitných atr. zásobníkov: 2 500 čiernobielych/1 500 farebných strán
 • Produktívna kapacita na 500 listov

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon MAXIFY iB4150

Vytrvalá tlačiareň pre vyťažené kancelárie


Farebná atramentová tlačiareň s tou správnou rýchlosťou, kapacitou a hospodárnosťou na to, aby sa stala nenahraditeľnou súčasťou každej malej kancelárie. Za pomoci vysokokapacitnej kazety na 500 listov papiera dokáže tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 Series vytvárať vynikajúce výtlačky so živými farbami a ostrým textom tvorené atramentami DRHD odolnými voči zvýrazňovačom a otieraniu. Model Canon MAXIFY iB4150 Series tlačí vo formáte A4 mimoriadnou rýchlosťou 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne, pričom čas vytlačenia prvého výtlačku (FPOT) je len 6 sekúnd.

Vynikajúca hospodárnosť


Počnúc nízkou spotrebou energie a končiac vysokou výťažnosťou atramentových kaziet či individuálne vymeniteľnými farebnými kazetami – tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 je stvorená na zníženie prevádzkových nákladov. Čierne kazety ponúkajú výťažnosť 2 500 strán a farebné kazety 1 500 strán podľa normy ISO, vďaka čomu môže vaša kancelária pokračovať v práci bez neustáleho vymieňania atramentových kaziet. V záujme ešte hospodárnejšej tlače je k dispozícii aj multibalenie 4 farieb.

Všestranná kancelárska tlač


Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 uľahčuje produktívnu prácu a zvládnutie všetkých úloh. Vďaka možnosti obojstrannej tlače a podpore najrôznejších veľkostí a typov papiera – od obyčajného papiera formátu A4 po štítky, obálky až po fotopapier – si s bežnými kancelárskymi tlačovými úlohami hravo poradíte. Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 vybavená množstvom šikovných funkcií je pripravená ponúknuť vám všetky možnosti tlače, ktoré sú potrebné na bežné použitie v kancelárii.

Podpora cloudu aj mobilných zariadení


Podpora technológií , Apple AirPrint (iOS), Mopria a aplikácie Canon PRINT umožňuje rýchlu a jednoduchú tlač pomocou mobilných zariadení. Tlačiť môžete aj z obľúbených cloudových služieb, ako sú Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote a OneDrive. Pomocou zabudovaného režimu prístupového bodu sa používatelia inteligentných zariadení môžu pripojiť k tlačiarni aj bez použitia siete Wi-Fi.

Jednoduchá správa a monitorovanie


Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 ponúka vynikajúcu kvalitu tlače a špičkovú produktivitu pre malé kancelárie, no zároveň disponuje pokročilými funkciami pre správcov, ktoré uľahčia jej správu, údržbu a ovládanie. Široké spektrum ďalších možností umožňuje správcom systému rýchlo a jednoducho konfigurovať tlačiareň a zamedziť určitým úkonom.

Sieťová integrácia SNMP


Kompatibilita tlačiarne Canon MAXIFY iB4150 s protokolom Simple Network Management Protocol (SNMP) výrazne uľahčuje jej integráciu do existujúcich kancelárskych sietí. Protokol SNMP ponúka široké spektrum funkcií na údržbu a monitorovanie, a to vrátane sledovania atramentu, chybových stavov a počítania strán.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon MAXIFY iB4150, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Quick 1st Print

Prvý výtlačok už za 6 sekúnd

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Auto 2-sided Print

Automatická obojstranná tlač

500 Sheet Capacity

Produktívne narábanie s papierom

MAXIFY Cloud Link

Tlač z cloudových služieb

Smartphone and Tablet print

Aplikácia Canon PRINT

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

High Page Yield

Efektívne atramenty XL

 • MAXIFY iB4150
 • Napájací kábel
 • Štartovacie atramentové zásobníky
 • Inštalačný disk CD pre OS Windows (ovládače pre OS Mac sú dostupné online)
 • Príručky
 • Faxový/telefónny kábel

MAXIFY iB4150 Hodnotenia a recenzie