Canon TS-E 24mm f/3.5L II

TS-E 24mm f/3.5L II

Model TS-E 24 mm f/3,5L II sa zdokonalil, aby dodal vynikajúcu kvalitu obrazu od okraju po okraj obrázka. Nezávislé otáčanie mechanizmov naklonenia a posunu umožňuje maximálnu voľnosť kreatívnosti.

TS-E 24mm f3.5L II

Výhody

  • Objektív s 24 mm naklonením a posunom
  • Nízke rušenie a vysoké rozlíšenie
  • ± 8,5° naklonenie a ±12 mm posun
  • Nezávislé otáčanie naklonenia a posunu
  • Asférický prvok a prvok UD objektívu
  • Štruktúra podvlnovej dĺžky a vrstvy Super Spectra
  • Kruhová clona

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon TS-E 24mm f/3.5L II

Rozširovanie možností pre fotografovanie s naklonením a posunom


Vďaka jedinečnému systému otáčania od spoločnosti Canon umožňuje model TS-E 24 mm f/3,5L II otočiť smer naklonenia a posunu, a to nezávisle od seba. Toto umožňuje samostatné ovládanie perspektívy a hĺbky pola - čo značne zdokonaľuje flexibilitu objektívu.

Najširší rozsah pohybu


Pomocou širokouhlej 24 mm ohniskovej vzdialenosti a dostupnosti ±8,5° naklonenia spolu s ±12 mm posunom a ±90° otočením na mechanizmoch naklonenia a posunu ponúka model TS-E 24 mm f/3,5L II vynikajúcu flexibilitu. Model TS-E 24 mm f/3,5L II tiež obsahuje uzamknutia na mechanizmoch naklonenia a posunu, aby sa zaručilo, že sa bude predchádzať neželaným pohybom.

Prvky objektívu s vysokou presnosťou


Aby sa dosiahlo vynikajúce rozlíšenie od okraja po okraj a nízke rušenie, použil sa asférický objektív z liateho skla s veľkým priemerom a vysokou presnosťou. Aby sa minimalizovali farebné odchýlky, ktoré sú bežné pri širokouhlom snímaní, použili sa tri UD prvky. Vďaka týmto prvkom je objektív obzvlášť vhodný pre fotografovanie krajiny a architektúry.

Vrstva so štruktúrou podvlnovej dĺžky


Patentovaná vrstva objektívu od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre digitálne fotografovanie, pomáha predchádzať duchom a oslneniu spôsobeným interným odrazom - čo pomáha dodávať jemné a jasné obrázky.

Robustná kvalita zostrojenia


Objektívy série L od spoločnosti Canon boli vytvorené tak, aby odolali bežnému používaniu v najnáročnejších testovacích prostrediach. Tesnenia proti poveternostným vplyvom a prachu zabezpečujú dodatočnú ochranu a v balení sa tiež nachádza kryt objektívu a puzdro.

Bezolovnatá optika


Pri výrobe modelu TS-E 24 mm f/3,5L II sa použilo bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon TS-E 24mm f/3.5L II , jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Nájdite ten pravý objektív

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.