Canon TS-E 17mm f/4L

TS-E 17mm f/4L

Model TS-E 17 MM F/4L, ktorý sa navrhol pre architektonickú fotografiu, obsahuje nízke rušenie a vynikajúcu ostrosť od okraja po okraj. Nezávislé otáčanie mechanizmov naklonenia a posunu zaisťuje univerzálnosť.

TS-E 17mm f4L

Výhody

  • Objektív s extrémne širokouhlým 17 mm naklonením a posunom
  • Nízke rušenie a vysoké rozlíšenie
  • ± 6,5° naklonenie a ±12 mm posun
  • Nezávislé otáčanie naklonenia a posunu
  • Asférický prvok a prvok UD objektívu
  • Štruktúra podvlnovej dĺžky a vrstvy Super Spectra
  • Kruhová clona

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon TS-E 17mm f/4L

Rozširovanie možností pre fotografovanie s naklonením a posunom


Model TS-E 17 MM F/4L predstavuje objektív s extrémne širokouhlým naklonením a posunom, ktoré zabezpečujú širokouhlé zobrazenia pre snímač APS-C a celoobrazovkový snímač. Vďaka jedinečnému systému otáčania od spoločnosti Canon môžete otočiť smer naklonenia a posunutia, a to nezávisle od seba. Toto umožňuje samostatné ovládanie perspektívy a hĺbky pola - čo zdokonaľuje flexibilitu objektívu.

Široký rozsah pohybu


Model TS-E 17 MM F/4L je vďaka 104° diagonálnemu zornému uhlu, ktorý je kombinovaný so ±6,5° náklonom spolu s ±12 mm posunom a ±90° otočením na mechanizme naklonenia a posunu, jedným z najflexibilnejších objektívov na trhu. Model TS-E 17 MM F/4L tiež obsahuje uzamknutia na mechanizmoch naklonenia a posunutia, aby sa zaručilo, že sa bude predchádzať neželaným pohybom.

Prvky objektívu s vysokou presnosťou


Aby sa dosiahlo vynikajúce rozlíšenie od okraja po okraj a nízke rušenie, použil sa asférický objektív z liateho skla s veľkým priemerom a vysokou presnosťou. Farebné odchýlky - bežné pri širokouhlom snímaní – sa potláčajú štyrmi UD prvkami. Vďaka týmto prvkom je objektív obzvlášť vhodný pre fotografovanie architektúry.

Vrstva so štruktúrou podvlnovej dĺžky


Patentovaná vrstva objektívu od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre použitie pri digitálnom fotografovaní, minimalizuje duchov a oslnenie spôsobené interným odrazom - čo pomáha dodávať jemné a jasné obrázky.

Robustná kvalita zostrojenia


Objektívy série L od spoločnosti Canon boli vytvorené tak, aby odolali bežnému používaniu v najnáročnejších testovacích prostrediach. Tesnenia proti poveternostným vplyvom a prachu zabezpečujú dodatočnú ochranu a v balení sa tiež nachádza kryt objektívu a puzdro.

Bezolovnatá optika


Pri výrobe modelu TS-E 17 MM F/4L sa použilo bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon TS-E 17mm f/4L , jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.