Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II, ktorý je kompaktný a cenovo dostupný, predstavuje ideálnu bežnú transfokáciu na bežné použitie. Jeho štvorpolohový stabilizátor obrazu poskytuje vynikajúci výkon pri podmienkach slabého osvetlenia.

Výhody

  • Ľahký a kompaktný dizajn
  • Rozsah od širokouhlého až po krátky telefotografický
  • Štvorkrokový stabilizátor obrazu
  • Asférické prvky objektívu na reguláciu skreslenia
  • Schopnosť zaostriť na vzdialenosť 0,25 m
  • Vrstvy Super Spectra
  • Kruhová membrána clony
  • Vysokorýchlostné automatické zaostrenie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Cenovo dostupná vysokokvalitná transfokácia


Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II je vysokokvalitný bežný objektív s transfokáciou, ktorý je príťažlivý pre fotografov, ktorí radi cestujú naľahko. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 29 až 88 mm vo formáte 35 mm je široký rozsah transfokácie objektívu vhodný pre väčšinu všeobecného fotografovania. Detailné snímky je možné zachytávať z min. vzdialenosti 0,25 m (25 cm) v celom rozsahu transfokácie.

Stabilizátor obrazu


Aby sa minimalizovalo riziko rozmazania obrazu, model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II obsahuje najnovšiu štvorpolohovú technológiu stabilizátora obrazu značky Canon. Táto technológia umožňuje fotografom používať rýchlosti uzávierky až o štyrikrát pomalšie ako bežne bez rozoznateľného nárastu rozmazania obrazu - ideálne pre snímanie pri slabom osvetlení.

Asférický prvok objektívu s vrstvou Super Spectra


Vrstvy Super Spectra okrem zaručenia realistického vyváženia farieb a ostrých vysokokontrastných obrázkov bojujú proti duchom a oslneniu tak, že absorbujú svetlo odrážajúce sa zo snímačov digitálneho fotoaparátu alebo vnútorných prvkov objektívu. Asférický prvok objektívu dodáva jemné obrázky s vysokým kontrastom - aj pri úplne roztvorenej clone.

Kruhová clona


Pri záberoch nasnímaných pri širokej clone vytvára kruhová membrána clony plynulé rovnomerné rozmazanie pozadia scény, ktoré pomáha zdôrazniť objekty v popredí a odstrániť rušivé elementy.

Bezolovnaté sklo


Pri výrobe EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II sa používa len bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie.

Príslušenstvo


Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II sa dodáva s krytom objektívu a protiprachovým krytom. Kryt objektívu (EW-60C) a mäkké puzdro objektívu (LP814) sú dostupné ako voliteľné príslušenstvo.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products