Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktné rozmery s výborným rozsahom zoomu 11x – ideálny zoom pre všeobecné použitie pre fotografov na cestách. Výborné výsledky pri slabom osvetlení vdaka 4-krokovému stabilizátoru obrazu.

Výhody

  • Objektív s 11x zoomom – 18–200 mm
  • 4-krokový stabilizátor obrazu
  • Automatické posúvanie obrazu a detekcia statívu
  • Najmenšia vzdialenost zaostrenia 0,45 m
  • Asférické cleny a cleny UD
  • Povrch objektívu Super-Spectra proti duchom a odleskom
  • Uchytenie zoomu zaberá minimálny priestor
  • Kruhová clona pre príjemné rozostrenie pozadia

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktný, rýchly a lahký


EF-S 18-200mm f/3.5–5.6 IS je kompaktný objektív s velkým priblížením – pribl. 11x. Rozsah zoomu 18–200 mm (ekvivalentná ohnisková vzdialenost 35-mm filmu 29–320 mm); minimálna clona f/3.5–5.6. Je urcený pre základnú úroven a skúsených amatérskych fotografov, ktorý hladajú objektív s optickým stabilizátorom obrazu a velký rozsah ohniskovej vzdialenosti; má hmotnost iba 595 g a rozmery 78,6 x 102 mm. Najmenšia vzdialenost zaostrenia je 0,45 m vo všetkých polohách zoomu.

EF-S 18–200 mm f/3.5–5.6 IS je navrhnutý exkluzívne pre použitie s fotoaparátmi EOS s objímkou EF-S – vrátane fotoaparátov EOS 50D, EOS 1000D, EOS 450D a starších modelov.

Asférické cleny a cleny UD


Vysoká kvalita obrazu je zaistená pridaním dvoch vysokopresných asférických objektívov na korekciu aberácie vrátane zakrivenia a deformácii obrazového pola. Chromatická aberácia zvycajná pri širokouhlom snímaní je potlacená vdaka spolupráci dvoch clenov UD, ktoré zaistujú optimálnu kvalitu obrazu a detailov na celej snímke.

Antireflexné vrstvy Super Spectra


Povrch clenu objektívu patentovaný spolocnostou Canon minimalizuje výskyt duchov a odleskov spôsobených odrazom od obrazového snímaca fotoaparátu a iných vnútorných plôch objektívu. Vylepšený priechod svetla a zníženie odrazov prináša dokonale zaostrené snímky.

4-krokový stabilizátor obrazu


4-krokový optický stabilizátor obrazu – špeciálne navrhnutý pre konkrétny rozsah ohniskových vzdialeností objektívu – efektívne potlacuje rozmazanie obrazu, ktoré by sa mohlo vyskytnút pri fotografovaní z ruky alebo pri dlhých expozicných casoch. Automatická detekcia posúvania obrazu zaistuje efektívny výkon pri sledovaní pohybujúcich sa objektov. A vdaka tomu, že je systém stabilizácie obrazu zabudovaný v objektíve, je pri kompozícii snímky možné výsledok pozorovat v hladáciku.

Odolná konštrukcia a bezolovnatá optika


Objektív EF-S 18–200mm f/3.5–5.6 IS s robustným dizajnom navrhnutý do tažkých podmienok splna potreby súcasných fotografov. Na konštrukciu objektívu je použité bezolovnaté sklo priatelské k životnému prostrediu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.