Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Skutočná sloboda pri fotografovaní s ľahkým, kompaktným objektívom s rýchlym zaostrovaním. Model EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM je vynikajúci objektív na všestranné použitie pre fotoaparáty EOS s namontovaným bleskom EF-S.

Výhody

  • Výnimočný rozsah transfokácie pre všetky jednotky s namontovaným bleskom EF-S
  • Vynikajúca kvalita obrazu
  • Ľahký a kompaktný
  • Stabilizátor obrazu - kompenzácia až do 3 krokov
  • Rýchly, takmer bezhlučný USM AF
  • Vrstvy Super Spectra
  • Kruhová clona
  • Voliteľná exkluzívna clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Objektív na všestranné použitie so stabilizáciou obrazu.


Model EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM poskytuje efektívny rozsah ohniskovej vzdialenosti približne v hodnote 27 – 136 mm pri 35 mm formáte. To poskytuje širokú paletu možností fotografovania, čím sa z neho stáva ideálny viacúčelový objektív, ktorý vám umožňuje vyjadriť svoju kreativitu pri fotografovaní v rozličných situáciách.

Ľahký a rýchly


Malé rozmery a nízka hmotnosť modelu EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM z neho robia ideálny objektív na fotografovanie pri rýchlom pohybe a na cestách, keď nie je praktické nosiť so sebou ťažkú tašku s vybavením. USM kruhového typu pracuje v súčinnosti s fotoaparátmi EOS s namontovaným bleskom EF-S na zabezpečenie super-rýchleho precízneho automatického zaostrovania a predvídaného sledovania s manuálnym nahradením dostupným kedykoľvek.

Zachovajte stabilitu


Technológia stabilizácie obrazu kompenzuje za tri úplne kroky, čím poskytuje objektívu efektívnu maximálnu clonu f1,4 – 2,0; čo je výhodné pre fotenie z ruky a fotenie pri slabom osvetlení.

Navrhnutý pre digitál


Tento objektív navrhnutý špeciálne pre digitálne fotografovanie má špeciálne tvarované prvky objektívu a povlaky Super Spectra na potlačenie efektu duchov a oslnenia, ktoré môžu byť spôsobené odrazmi zo snímačov fotoaparátu. Exkluzívna voliteľná clona objektívu môže ďalej znižovať pravdepodobnosť výskytu efektu oslnenia.

Rozmazanie pozadia


Kruhová clona poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotení so širokou clonou; čo je ideálne pre vzbudenie dojmu hĺbky a pre dosiahnutie toho, že váš objekt alebo model vystúpi do popredia.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.