Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III

EF 75-300mm f/4-5.6 III

Zoomový objektív EF 75-300mm f/4-5.6 III pokrýva mnohé bežne používané telefotografické ohniskové vzdialenosti a prináša skvelú kvalitu záberov. Objektív je cenovo prijateľný a kompaktný partner pre akýkoľvek fotoaparát z radu EOS.

Výhody

  • Cenovo prijateľný telefotografický zoomový objektív
  • Motorček automatického zaostrovania DC
  • Vrstvy Super Spectra
  • Dizajn s nízkou hmotnosťou
  • Veľkosť filtra 58 mm
  • Najmenšia vzdialenosť zaostrenia 1,5 m

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III

Ľahký telefotografický zoom


Tento objektív so 4-násobným telefotografickým zoomom je ideálny pre finančne uvedomelého fotografa, ktorý sa zaujíma o snímanie športu, života v prírode alebo portrétov. Tak ako iné telefotografické objektívy, aj objektív EF 75-300mm f/4-5.6 III komprimuje perspektívu a fotografovi tak umožňuje obmedziť hĺbku poľa.

Plne elektronická objímka objektívu


Integrovaný motorček AF poskytuje rýchle automatické zaostrenie. Elektromagnetická membrána objektívu zabezpečuje mimoriadne presné ovládanie nastavenia clony.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 75-300mm f/4-5.6 III Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Teleskopické objektívy

Sú vybavené väčšími ohniskovými vzdialenosťami, ktoré vám umožnia priblížiť sa k objektu bez toho, aby ste zasiahli do scény.