Canon EF 600mm f-4L IS II USM

EF 600mm f-4L IS II USM

Model EF 600mm f/4L IS II USM je super telefotografický objektív s vysokým zväčšením vybavený technológiou stabilizácie obrazu a rýchlou uzávierkou s max. hodnotou f/4. Je ideálny pre fotografov života v prírode alebo športu pracujúcich v teréne.

Výhody

  • Vysokovýkonný 600 mm objektív
  • Fluoritové a UD prvky
  • Rýchla uzávierka s max. hodnotou f/4
  • USM kruhového typu pre rýchle AF
  • 4-krokový stabilizátor obrazu
  • Ochranný fluoritový povlak na predných a zadných prvkoch
  • Min. zaostrenie 4,5 m
  • 9-čepieľková clona
  • Napájané zaostrovanie pre video
  • Odolnosť voči prachu a vlhkosti

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 600mm f-4L IS II USM

Kompaktný a ľahký super telefotografický objektív


Model EF 600 mm f/4L IS II USM je vyrobený z ľahkej zliatiny horčíka a titánu, vďaka čomu má nízku hmotnosť bez kompromisov v ohľade pevnosti a kvality vyhotovenia.

Sofistikovaný optický dizajn


Komplexný optický dizajn s obsahom fluoritu a šošovkových prvkov UD potláča aberáciu a skreslenie. Rýchla uzávierka s max. hodnotou f/4 umožňuje používať nástavec Canon Extender EF 2,0x III za zachovania automatického zaostrovania na fotoaparátoch série EOS-1.

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie


Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie na ultrazvukových frekvenciách, čím poháňa rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou. Vysokorýchlostný CPU a optimalizovaný algoritmus AF prispievajú k ďalšiemu zvýšeniu rýchlosti automatického zaostrovania. Nahradenie kompletným elektronickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF.

Stabilizátor obrazu


Vstavaná technológia stabilizátora obrazu (IS) umožňuje bez záchvevov snímať z ruky pri rýchlosti uzávierky až o štyri kroky pomalšej ako bežne. Režimy viacnásobnej IS zvyšujú kvalitu zobrazenia pri zmenách polohy fotoaparátu.

Režim IS 3


Nový 3. režim IS, ktorý je najviac vhodný na všetky druhy akčnej fotografie, a to obzvlášť u disciplín vyžadujúcich využitie posunu, aktivuje prvok stabilizácie obrazu len pri expozícii.

Zvýšená kvalita obrazu s vrstvou SWC


Patentovaná vrstva objektívu Subwavelength od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre použitie pri digitálnom fotografovaní, minimalizuje duchov a oslnenie spôsobené interným odrazom. Elimináciou príčiny táto vrstva redukuje odrazy a pomáha dodávať jemné a jasné obrázky.

Napájané zaostrovanie


Dvojrýchlostné napájané zaostrovanie modelu EF 600mm f/4L IS II USM umožňuje zaostrenie nastavovať plynulo pri konštantnej rýchlosti – ideálne na snímanie videa.

Kvalita série L


Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.

Príslušenstvo


Objektív EF 600mm f/4L IS II USM je vybavený krytkou (ET-160 WII), vekom (E-185B) a puzdrom 600B.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 600mm f-4L IS II USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products