Canon EF 400mm f/5.6L USM

EF 400mm f/5.6L USM

Super telefotografický objektív EF 400mm f/5.6L USM prináša ukážkový optický výkon, rýchle automatické zaostrovanie a ľahký prenosný dizajn. Obľúbená kombinácia pre fotografov voľnej prírody.

Výhody

  • Konštrukcia a optika série L
  • Veľká vzdialenosť zaostrenia, kompaktná veľkosť
  • Jeden UD a jeden super UD prvok objektívu
  • Rýchle, tiché automatické zaostrovanie pomocou USM
  • Vrstvy Super Spectra
  • Veľkosť filtra 77 mm
  • Vstavaná clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 400mm f/5.6L USM

Kompaktný a ľahký super telefotografický objektív


Tento vysokovýkonný objektív bol navrhnutý so zreteľom na prenosnosť a jednoduchosť obsluhy. Objektív EF 400mm f/5.6L USM je vybavený UD (ultra disperzívnym) prvkom a jedným super-UD prvkom, ktorý má podobné charakteristiky ako fluorit. Táto kombinácia zabezpečuje ostrosť celých záberov. Objektív má taktiež zabudovanú clonu a odnímateľnú súpravu uchytenia na statív.

Kvalita série L


Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.

Ultrazvukové zaostrenie


Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 400mm f/5.6L USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 400mm f/5.6L USM Hodnotenia a recenzie

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.