Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

EF 28mm f/2.8 IS USM

Prenosný a cenovo dostupný model EF 28 mm f/2,8 IS USM predstavuje optimálny viacúčelový širokouhlý objektív pre full frame fotoaparáty a kvalitný, kompaktný štandardný objektív pre digitálne zrkadlovky so senzormi o rozmere APS-C.

Výhody

  • 28 mm širokouhlý objektív (ekvivalentný 45 mm na senzoroch o rozmere APS-C).
  • Rýchla uzávierka s max. hodnotou f/2,8.
  • Až štvorkrokový stabilizátor obrazu.
  • Ultrazvukový mechanizmus automatického zaostrovania.
  • Kruhová clona pre jemné rozostrenie pozadia.
  • Vrstvy Super Spectra redukujú oslnenie

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

Kvalitný širokouhlý objektív

28 mm širokouhlý primárny objektív ponúkajúci 75° zorný uhol na plnorámcových digitálnych zrkadlovkách. Na fotoaparátoch radu EOS so senzormi o rozmere APS-C sa z neho stáva výborný štandardný objektív ponúkajúci zorný uhol ekvivalentný 45 mm objektívu full frame fotoaparátu.

Snímajte v podmienkach so slabým osvetlením

Maximálna clona f/2,8 umožňuje fotografovať z ruky a bez blesku aj pri slabom osvetlení. Stabilizácia obrazu umožňuje až o štyri kroky pomalšie rýchlosti uzávierky ako pri bežnom použití, bez rozmazania obrazu.

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie

Ultrazvukový motorček automatického zaostrovania Canon (USM) zabezpečuje rýchle a takmer bezhlučné zaostrovanie. Kompletné vyradenie manuálnym zaostrovaním umožňuje realizovať drobné úpravy bez zmeny režimu zaostrovania.

Zaostrovanie na krátku vzdialenosť

Priblížte sa k objektu až na 0,23 m a vychutnávajte si dramatickú širokouhlú perspektívu.

Priestorovo úsporný dizajn

Model EF 28 mm f/2,8 IS USM vážiaci len 260 g s rozmermi 68,4 mm x 51,5 mm je objektív ktorý si môžete so sebou vziať všade. Výborný na cestovateľskú, krajinkovú i dokumentárnu fotografiu.

Navrhnutý na dosahovanie vysokej kvality zobrazenia

Sedemčepeľová okrúhla clona poskytuje nádherný bokeh, kým povrchové vrstvy Super Spectra potláčajú efekt oslnenia. Klasický dizajn primárneho objektívu EF 28 mm f/2,8 IS USM minimalizuje skreslenie a aberácie, ktoré môžu byť príčinou poklesu kvality zobrazenia.

Oblasť použitia

Ideálny na krajinkovú a cestovateľskú fotografiu i dokumentaristiku, pri ktorých širokouhlý pohľad umožňuje dramatické snímanie detailných záberov.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 28mm f/2.8 IS USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 28mm f/2.8 IS USM Hodnotenia a recenzie

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.