Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Vďaka telefotografickým špecifikáciám môžete detailné zábery v životnej veľkosti snímať z väčšej vzdialenosti bez toho, aby ste vyrušili objekt. Ideálne na fotografovanie v prírode.

Výhody

  • Vysokovýkonné makro série L od spoločnosti Canon
  • Telefotografická ohnisková vzdialenosť
  • Reprodukcia obrázkov v reálnej veľkosti (1:1)
  • 3 UD prvky objektívu
  • 2-polohový obmedzovač vzdialenosti
  • USM motorček automatického zaostrenia kruhového typu
  • Pribalená objímka statívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

Telefotografický makro objektív


Telefotografický makro objektív EF 180mm f/3.5L Macro USM prináša maximálne zväčšenie až 1,0x. Detailné zábery v životnej veľkosti môžete snímať z väčšej vzdialenosti bez toho, aby ste vyrušili objekt (ideálne na fotografovanie hmyzu a iných živočíchov vo voľnej prírode). Vnútorný plávajúci systém zaostrenia minimalizuje výkyvy v odchýlkach spôsobené zmenami vo vzdialenostiach zaostrenia. Šošovka vďaka tejto technológii poskytuje ostré zábery pri zväčšení 1,0x až po nekonečno.

Kvalita série L


Spája najvyššie štandardy precízneho inžinierstva a poprednej optiky spoločnosti Canon. Séria L spoločnosti Canon predstavuje najlepšie profesionálne objektívy, v ktorých sa spája fantastické rozlíšenie obrazu a skvelý výkon v akomkoľvek počasí vďaka konštrukcii, ktorá ich chráni pred prachom a vlhkosťou.

Kruhové automatické USM zaostrenie s manuálnym vyradením


Kruhový systém automatického zaostrenia USM spoločnosti Canon využíva ultrazvukové frekvenčné vibrácie pre rýchlu, presnú a doslovne tichú prevádzku. Nepretržité vyradenie manuálneho zaostrovania cez veľký kruh, ktorý sa počas automatického zaostrovania nehýbe, umožňuje fotografom ihneď jemne doladiť zaostrenie záberu.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a potlačiť oslnenie a duchov absorbovaním svetla, ktoré sa môže odrážať od vnútorných prvkov objektívu a obrazového snímača.

Príslušenstvo


Objektív sa dodáva s clonou objektívu a mäkkým puzdrom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 180mm f/3.5L Macro USM Hodnotenia a recenzie

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.