Canon Connect Station CS100

Jednoduchý spôsob ukladania, zobrazovania a zdieľania fotografií a videí na jednom mieste

Objavte jednoduchý spôsob ukladania, využívania a zdieľania svojich fotografií a videozáznamov v domácnosti. Preneste svoje najnovšie dobrodružstvá jediným priložením fotoaparátu podporujúceho technológiu NFC alebo bez problémov nahrávajte a sťahujte snímky zo svojho inteligentného zariadenia prostredníctvom aplikácie Connect Station. Potom sa z nich môžete tešiť na HD televízore alebo ich zdieľať s priateľmi a rodinou online.

0%

  Pripojte sa so spoločnosťou Canon

  IMPORTOVANIE

  Import

  Jednoducho importujte všetky svoje snímky z viacerých zariadení

  Importovanie snímok z viacerých zariadení je vďaka pripojeniam NFC, Wi-Fi a USB, otvorom na pamäťové karty a aplikácii Connect Station pre inteligentné zariadenia mimoriadne jednoduché. Výstup HDMI vám umožní vychutnávať si zábery v rozlíšení Full HD na vašom televízore. .

  UCHOVÁVANIE

  Store

  Vychutnajte si fotografie a videozáznamy z rôznych zariadení na jednom mieste

  Ukladajte fotografie a videozáznamy z fotoaparátu a počítača, ako aj fotografie z inteligentného telefónu a ostatných zariadení na pevný disk zariadenia Connect Station s kapacitou 1 TB.

  ZDIEĽANIE

  Zdieľajte zábery na sociálnych sieťach, v cloudových službách alebo s inými pripájacími stanicami

  Vychutnajte si sledovanie obsahu v rozlíšení Full HD a potom ho zdieľajte na sociálnych sieťach, v cloude alebo iných zariadeniach Connect Station – rýchlo a jednoducho.

  Share

  Jednoduchý prenos obrázkov

  Rýchlo importujte snímky zo svojho fotoaparátu podporujúceho technológiu NFC, počítača, pamäťových kariet a zariadení USB.

  Technológie NFC a Wi-Fi vám umožňujú jediným priložením jednoducho prenášať najnovšie fotografie a videozáznamy do zariadenia Connect Station z fotoaparátu alebo videokamery Canon s podporou technológie NFC. Bezdrôtovo importujte existujúce snímky z knižnice vo svojom počítači cez domácu sieť Wi-Fi alebo využite otvory na pamäťové karty a pripojenie USB na import svojich najnovších výtvorov z viacerých zariadení. Znamená to, že si môžete vychutnať všetky cenné okamihy na veľkej obrazovke – takmer ihneď.

  Aplikácia pre vyhradené inteligentné zariadenie

  Rýchle a jednoduché sťahovanie a nahrávanie do vašich inteligentných zariadení

  Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Connect Station pre zariadenia so systémom iOS a Android a pripojte sa k inteligentnému zariadeniu automaticky na rýchle a jednoduché prehliadanie, prenos a zdieľanie súborov. Jednoducho použiteľné rozhranie, ktoré je optimalizované pre tablety aj telefóny, umožňuje bez problémov preberať alebo nahrávať, ako aj prezerať a organizovať snímky a videozáznamy* v zariadení Connect Station.

  Všetko na jednom mieste

  Uchovávajte fotografie a videozáznamy z rôznych zariadení na jednom mieste

  Uchovávajte všetky fotografie a videozáznamy na jednom mieste vďaka pripojeniam s viacerými zariadeniami a pevnému disku zariadenia Connect Station s kapacitou 1 TB. Vďaka jednoduchému rozhraniu je usporiadanie fotografií do albumov, ako aj prezeranie fotografií a videozáznamov hračkou. Môžete ich bez obáv zálohovať na externom pevnom disku s kapacitou 1 TB.

  one-place

  Zdieľanie bez námahy

  Zdieľajte zábery na sociálnych sieťach, v cloudových službách alebo s inými pripájacími stanicami
  Rýchlo a jednoducho zdieľajte fotografie a videozáznamy na sociálnych sieťach alebo na iných zariadeniach Connect Station. Môžete nahrávať obsah do cloudových služieb alebo sociálnych sietí, ako napríklad Flickr®, Facebook™ a Google™, kde ho môžete jednoducho zálohovať a zdieľať. Vďaka výstupu vo formáte HDMI si môžete vychutnávať snímky v rozlíšení Full HD s rodinou a priateľmi na televíznej obrazovke.

  share-to-connect

  Tlač bez káblov

  Tlačte priamo z pripájacej stanice na bezdrôtovej tlačiarni

  Prehľadávajte. Vyberajte. Tlačte. Zariadenie Connect Station možno prepojiť s bezdrôtovou tlačiarňou, vďaka čomu môžete svoje snímky tlačiť a zavesiť si ich u seba doma alebo ich zdieľať s rodinou a priateľmi. Jednoducho si prezerajte fotografie na vašom televízore a vyberte si obľúbené snímky na tlač.  * Zdieľanie videozáznamov prostredníctvom aplikácie Connect Station vychádza na jar 2017

  wireless-printers

  Technické parametre

  Zistite viac o zariadení Connect Station, jeho funkciách a o tom, čo dokáže.

  Importujte fotografie a videá prostredníctvom Wi-Fi a NFC

  Importujte fotografie a videá prostredníctvom Wi-Fi a NFC

  Odosielanie a prijímanie

  Odosielanie a prijímanie z iných zariadení Connect Station

  Kompletné možnosti pripojenia

  Kompletné možnosti pripojenia

  1 TB ukladacieho priestoru

  1 TB ukladacieho priestoru

  Zobraziť úplne technické parametre

  Recenzie

  Odporúčané pre vás

  Kompatibilné produkty

  Môže sa vám tiež páčiť...

  eosbeginners

  Fotoaparáty EOS pre začiatočníkov

  Prejdite na fotografovanie s digitálnou zrkadlovkou, vďaka čomu si užijete kreatívnejšiu kontrolu s fotoaparátom, ktorý má jednoduché ovládanie a sníma úžasné fotografie a videá.

  03

  Zaregistrujte svoj produkt

  Zaregistrujte svoj produkt a zaistite tak, že sú vaše produkty značky Canon vždy aktualizované a podporované.