Canon EOS C300

EOS C300

Revolučná profesionálna filmárska kamera EOS C300 spája osvedčenú video technológiu Canon s kvalitnými objektívmi a kreativitou EOS. Vymeniteľné objektívy EF ponúkajú bezkonkurenčnú slobodu na rozpovedanie každého príbehu.

Výhody

  • 8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD
  • Možnosť výmeny objektívu (držiak EF)
  • Automatické zaostrovanie Dual pixel CMOS na presné a spoľahlivé zaostrovanie*
  • Kompaktný, modulárny, ľahký
  • 50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF
  • Vysoká citlivosť, nízky šum
  • Canon Log Gamma
  • 24,00p pre produkciu videa
  • Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi
  • Jednoduchá integrácia do pracovného toku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS C300

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon špeciálne na zachytávanie videa poskytuje 3-kanálové spracovanie RGB pre záznam vo Full HD. Technológia senzora Canon poskytuje špičkový obraz vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkou hladinou šumu, menším počtom artefaktov z dôvodu pohybujúcej sa uzávierky a nízkou spotrebou energie, pričom tieto charakteristiky idú ruka v ruke s typickými prínosmi rozmerného snímača - napr. nádherne plytkou hĺbkou poľa.

Možnosť výmeny objektívu (držiak EF)


Držiak EF modelu EOS C300 prináša optické dedičstvo systému vymeniteľných objektívov Canon a premieňa ho na dedikovaný nástroj na produkciu videa - s obrovským potenciálom vďaka širokému sortimentu cenovo dostupných a jedinečných objektívov. 3 elektronické vstavané ND filtre zvyšujú univerzálnosť snímania.

Kompaktný, modulárny, ľahký


Model EOS C300 sa vyznačuje ultra-kompaktnými rozmermi, pričom základná záznamová zostava váži len 1669g (bez objektívu). Odnímateľné držadlo, rukoväť a multi-uhlový ovládací panel sú zárukou maximálnej manévrovacej schopnosti, zatiaľ čo robustné a vodeodolné telo je skonštruované z komponentov z horčíkovej zliatiny v záujme zvýšenej odolnosti a pevnosti.

50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF


Nahrávajte súbory vo vysielacom formáte MPEG-2 MXF pri dátovom toku 50 Mb/s (4:2:2) na dve pamäťové karty CF - k dispozícii máte aj možnosť striedavého a simultánneho nahrávania. Štandardizované výstupy zahŕňajú HD-SDI, v kombinácii s konektormi Timecode, Genlock a Synch na snímanie viacerými kamerami.

Vysoká citlivosť, nízky šum


Model EOS C300 sa vyznačuje zvýšenou citlivosťou: obraz s nízkou hladinou šumu je možné zachytávať pri citlivosti až ISO 80000, čo umožňuje zariadenie použiť prakticky v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Canon Log Gamma


Rozšírené možnosti prispôsobenia obrazu zahŕňajú vstavanú funkciu Canon Log Gamma, ktorá prináša obraz s neutrálnou kvalitou a veľkým dynamickým rozsahom (800 %) pre maximálnu slobodu pri post-produkcii. Nastavujte viac ako 90 premenných obrazu a ukladajte ich v podobe vlastných obrazových profilov do fotoaparátu alebo na pamäťovú kartu.

24,00p pre produkciu videa


Režimy PAL, NTSC a 24,00p sú súčasťou štandardnej výbavy, pričom ponúkajú frekvenciu snímania od 23,98p do 59,94i. Nastavujte spomalený alebo zrýchlený pohyb v prírastkoch po 1 sn./s v záujme tvorivej flexibility.

Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi


Bezdrôtovo ovládajte nastavenia kamery (napr. ISO, zaostrenie, clonu a filtre ND) prostredníctvom notebooku, tabletu alebo inteligentného telefónu; to všetko s použitím jednoduchého používateľského rozhrania v prostredí webového prehliadača. (Vyžaduje sa voliteľný bezdrôtový adaptér.)

Jednoduchá integrácia do pracovného toku


Model EOS C300 sa poľahky integruje do pracovných tokov, keďže nasnímané videosekvencie sú kompatibilné s väčšinou najpoužívanejších profesionálnych softvérových balíkov NLE.

Automatické zaostrovanie Dual Pixel CMOS prostredníctvom servisnej aktualizácie


Kameru EOS C300 možno aktualizovať a rozšíriť o jedinečné automatické zaostrovanie Dual Pixel CMOS spoločnosti Canon, ktoré ponúka neuveriteľne jednoduché používanie a kreatívne ovládanie zaostrovania. Nepretržité sledovanie objektov v strede rámu je jednoduché, vďaka čomu budú dokonalo ostré. Funkcia uzamknutia automatického zaostrenia umožňuje dodatočné ovládanie. Zaostrovanie One-Shot s vylepšenou presnosťou a rýchlosťou takisto uľahčuje zaostrovanie objektov, ktoré sa nenachádzajú v strede rámu.


* Vyžaduje sa spoplatnená servisná aktualizácia v servisnom stredisku spoločnosti Canon.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS C300, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EOS C300 Hodnotenia a recenzie

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.

Navštívte profesionálnu sieť spoločnosti Canon

CPN.jpeg

Dôležitá aktualizácia