Canon EOS C100

EOS C100

Cenovo dostupná kamera na tvorbu videa ponúka jedinečnú kombináciu profesionálneho zachytávania HD videa, kompaktného dizajnu a všestrannosti objektívov. Používateľsky prívetivý model C100 je ideálne prispôsobený na používanie jednou osobou.

Výhody

 • 8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD
 • Vysoká citlivosť, nízky šum
 • 24 Mb/s AVCHD na karty SD
 • Funkcie automatického snímania
 • Automatické zaostrovanie Dual pixel CMOS na presné a spoľahlivé zaostrovanie*
 • Vymeniteľné objektívy radu EF
 • Canon Log Gamma
 • Kompaktný, modulárny, ľahký
 • Profesionálny zvuk
 • Jednoduchá integrácia do pracovného toku
 • Podpora CPS videa

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS C100

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon špeciálne na zachytávanie videa poskytuje 3-kanálové spracovanie RGB pre záznam vo Full HD. Poskytuje vynikajúce obrázky vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkym šumom, zníženými artefaktmi valivej uzávierky a nádherne plytkú hĺbku poľa.

Vysoká citlivosť, nízky šum


Zvýšená citlivosť, obraz s nízkym šumom je možné zachytávať pri citlivosti ISO až 80000, čo umožňuje používanie zariadenia prakticky za každých podmienok.

24 Mb/s MPEG-4 AVCHD na karty SD


Nahrávajte súbory MPEG-4 AVCHD/H.264 s rýchlosťou 24 Mb/s (4:2:0) na dve pamäťové karty SD/SDHC/SDXC - s možnosťou striedavého a simultánneho nahrávania. Medzi výstupy patrí HDMI s funkciou uzamknutia, AV a USB.

Canon Log Gamma


Vstavaná funkcia Canon Log Gamma prináša obraz s neutrálnou kvalitou s 12-krokovou šírkou (dynamický rozsah 800 %) pri základnom nastavení ISO 850. Vďaka širokému dynamickému rozsahu môžete mať zábery s tou istou šírkou, ale nevyžaduje sa pritom odstupňovanie.

Vymeniteľné objektívy radu EF


Rozšírte svoje kreatívne obzory pomocou širokej ponuky vymeniteľných objektívov. Držiak EF je kompatibilný s objektívmi 4K EF Cinema od spoločnosti Canon a ešte s viac ako 60 objektívmi EF vrátane objektívov Makro a Rybie oko. 3 manuálne vstavané ND filtre zvyšujú univerzálnosť snímania.

Kompaktný, modulárny, ľahký


Ultrakompaktné a ľahké zariadenie EOS C100 je ideálne pre použitie v tesných priestoroch. V základnom vybavení na nahrávanie váži len 1 020 g (bez objektívu), pričom odnímateľné držadlo, rukoväť a viacuhlový ovládací panel poskytujú maximálnu ovládateľnosť. Komponenty robustného tela odolného voči pokvapkaniu sú vyrobené zo zliatiny horčíka pre zvýšenú tvrdosť a odolnosť.

Automatické snímanie


Na zjednodušenie používania jednou osobou je kamera vybavená automatickými funkciami, akými sú Jednozáberové automatické zaostrenie, Automatická clona zatlačením a Automatické vyváženie bielej. Plné manuálne ovládanie je v prípade potreby dostupné s výkonnou funkciou Asistencia pri zaostrení, ktorá pomáha manuálne zaostriť a zabezpečí ostré a detailné snímky.

Profesionálny zvuk


Medzi profesionálne možnosti zaznamenávania zvuku patria možnosti LPCM alebo Dolby AC3. Horná rukoväť obsahuje dva vstupy pre XLR a stereo mikrofón.

Jednoduchá integrácia do pracovného toku


Vďaka širokej podpore modulov NLE je integrácia do existujúcich pracovných tokov jednoduchá.

Podpora technológie CPS


K modelu EOS C100 dostanete bezplatnú podporu prostredníctvom služby Canon Professional Services (CPS) s exkluzívnym prístupom k širokej škále výhod: podpora CPS pri dôležitých udalostiach, prioritný servis (podľa dostupnosti) a miestna podpora CPS vo vybraných európskych krajinách.

Automatické zaostrovanie Dual Pixel CMOS prostredníctvom servisnej aktualizácie


Kameru EOS C100 možno aktualizovať a rozšíriť o jedinečné automatické zaostrovanie Dual Pixel CMOS spoločnosti Canon, ktoré ponúka neuveriteľne jednoduché používanie a kreatívne ovládanie zaostrovania. Nepretržité sledovanie objektov v strede rámu je jednoduché, vďaka čomu budú dokonalo ostré. Funkcia uzamknutia automatického zaostrenia umožňuje dodatočné ovládanie. Zaostrovanie One-Shot s vylepšenou presnosťou a rýchlosťou takisto uľahčuje zaostrovanie objektov, ktoré sa nenachádzajú v strede rámu.


* Vyžaduje sa spoplatnená servisná aktualizácia v servisnom stredisku spoločnosti Canon.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS C100, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EOS C100 Hodnotenia a recenzie

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.

Dôležitá aktualizácia