Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Aktivujte kompatibilné bleskové jednotky Speedlite zo vzdialeností až do 30 m. Rádiofrekvenčné ovládanie zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj v prípade, že snímaný objekt nie je priamo na dohľad.

Výhody

  • Rádiofrekvenčná aktivácia blesku na diaľku
  • Aktivácia vybraných bleskov Speedlite zo vzdialenosti 30 m
  • Súčasť systému blesku E-TTL II
  • Ovládanie až 15 bleskov
  • Aktivácia fotoaparátu na diaľku
  • Tesnenie odolné voči poveternostným vplyvom zabraňuje prenikaniu prachu a vlhkosti.

Detailnosť

Pozrite sa zbližša na Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Spoľahlivé ovládanie blesku mimo fotoaparátu


Ovládajte kompatibilné bleskové jednotky Canon Speedlite zo vzdialenosti až do 30 m. Aktivácia prostredníctvom rádiofrekvenčných impulzov s frekvenciou 2,4 GHz pracuje spoľahlivo aj pri snímaní v exteriéri a spoza rohov, takže objekt nemusí byť priamo na dohľad.

Fotografovanie s viacerými bleskami


Vytvárajte zložitejšie konfigurácie osvetlenia s použitím viacerých bleskov, pri ktorých môžete prostredníctvom jedného vysielača Speedlite ST-E3-RT pripojeného k fotoaparátu aktivovať až 15 bleskov Speedlite. Vďaka meraniu blesku systémom E-TTL II môžete jednoducho ovládať expozíciu.

Ovládanie fotoaparátu na diaľku


Aktivujte fotoaparát EOS vybavený vysielačom Speedlite ST-E3-RT z inej jednotky alebo z kompatibilnej bleskovej jednotky Speedlite, ako je napríklad Speedlite 600EX-RT. Takto je možné spustiť a na synchronizované snímanie použiť až 15 fotoaparátov.

Dizajn s jednoduchou obsluhou


Odolnosť vysielača Speedlite ST-E3-RT voči prachu a vlhkosti je na rovnakej úrovni ako v prípade profesionálnych fotoaparátov EOS a objektívov radu L. K dispozícii je aj dobre čitateľná ovládacia obrazovka LCD s podsvietením a napájanie dvoma batériami typu AA/LR6.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT, jeho funkciách a možnostiach využitia.