Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Malý, ľahký a prenosný infračervený vysielač ST-E2, je určený na ovládanie dvoch skupín diaľkových, bezdrôtových, podradených bleskov Speedlite. Funguje tiež ako pomocné svetlo zaostrovania pri slabom osvetlení.

Výhody

  • Ovládanie blesku E-TTL II
  • Ovládanie pomeru v dvoch skupinách bleskov
  • Vysokorýchlostná synchronizácia
  • Rozsah až do 10 m v exteriéroch
  • Asistenčný lúč automatického zaostrenia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Ovládanie blesku E-TTL II


V spolupráci so systémom merania blesku E-TTL II model ST-E2 zaisťuje, že expozície bezdrôtových bleskov budú za každých okolností presné a konzistentné. V komplexných svetelných podmienkach využite korekciu expozície, aby ste mohli viac ovládať svetelný výstup.

Ovládanie pomeru


Na modeli ST-E2 je k dispozícii ovládanie pomeru svetelného výstupu dvoch skupín bleskov, aby ste dosiahli tvorivé výsledky pomocou ovládania pomeru. Ovládanie pomeru od 1:8 do 8:1 pre dve skupiny bleskov Speedlite poskytuje široký rozsah nastavenia.

Vysokorýchlostná synchronizácia


Synchronizujte blesk pri časoch uzávierky, ktoré sú rýchlejšie ako maximálna rýchlosť synchronizácie fotoaparátu pomocou blesku s vysokorýchlostnou synchronizáciou. Toto vám umožní snímať snímky so širokouhlým objektívom pri jasnom dennom svetle a využiť tak rýchlejšie hlavné objektívy.

Rozsah ovládania


Pri prácach v interiéroch ponúka model ST-E2 pracovný rozsah od 12 m do 15 m. V exteriéroch je pracovný rozsah od 8 m do 10 m.

Asistenčný lúč automatického zaostrenia


Keď snímate v zlých svetelných podmienkach, model ST-E2 dokáže emitovať zaostrovací lúč, aby zaistil ostré výsledky. Tento lúč pomáha pri zaostrovaní a pokrýva všetky body zaostrenia na všetkých fotoaparátoch EOS.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite Transmitter ST-E2, jeho funkciách a možnostiach využitia.