Canon Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Kompaktný a výkonný blesk, ktorý je zárukou dokonale nasvietených každodenných záberov, ako sú portréty a interiérové snímky obohatené o efekty kreatívneho osvetlenia. Ideálny spoločník pre fotoaparát EOS M.

Výhody

  • Štíhly, vreckový dizajn
  • Snímajte dokonale nasvietené portréty a interiérové zábery
  • Vysoký výkon v kompaktnom prevedení
  • Objavujte tvorivé svetelné efekty
  • Rýchle, diskrétne a plne automatické snímanie s bleskom
  • Napájanie bežne dostupnými batériami typu AAA

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 90EX

Štíhly a vreckový dizajn - ideálny pre fotoaparát EOS M


Canon Speedlite 90EX je kompaktný blesk ideálny pre používateľov fotoaparátu EOS M. Váži len 50 g (bez batérií) a jeho priestorovo minimalistický dizajn je zárukou toho, že sa zmestí aj do toho najmenšieho vrecka na batožinu.

Snímajte dokonale nasvietené portréty a interiérové zábery


Blesk Speedlite 90EX je ideálny na snímanie s ultra širokouhlými objektívmi a zabezpečuje optimálne nasvietenie tak pre úžasné portréty, ako aj pútavé interiérové a skupinové zábery.

Vysoký výkon v kompaktnom prevedení


Napriek jeho miniatúrnej veľkosti má blesk Speedlite 90EX dostatočný výkon a s maximálnym vodiacim číslom 9 (m, ISO100) ide o ideálneho kandidáta na nasvecovanie tmavých a nočných scenérií, ako sú rôzne oslavy a večerné opekačky. Taktiež sa dokonale hodí ako výplňový blesk pre objekty snímané v exteriéroch, pokiaľ sa slnko nachádza za vaším chrbtom.

Objavujte tvorivé svetelné efekty


Blesk Speedlite 90EX vám otvára dvere do sveta nespočetných možností tvorivého nasvecovania, vďaka jeho funkcii bezdrôtového ústredného rozhrania. Ako hlavný blesk dokáže v interiéri na vzdialenosť 7 metrov bezdrôtovo spustiť až tri skupiny ďalších bleskov, ktoré majú vstavanú podradenú funkciu, napríklad Speedlite 270EX II.

Rýchle, diskrétne a plne automatické snímanie s bleskom


Ak chcete rýchlo a diskrétne snímať kontinuálne fotografie, blesk Speedlite 90EX je vždy pripravený dať sa do práce. Recyklácia energie je tichá a rýchla - príprava na ďalší záber potrvá len 5,5 sekundy. Taktiež je kompatibilný s meracími systémami automatizovaných bleskov dostupnými vo fotoaparátoch EOS M a iných digitálnych zrkadlovkách z radu EOS, čím zaručuje plne automatickú a presnú expozíciu blesku za každých okolností.

Napájanie bežne dostupnými batériami typu AAA


V záujme minimalizácie rozmerov a hmotnosti pracovnej bleskovej jednotky a maximalizácie pohodlia pri používaní je blesk Speedlite 90EX napájaný dvomi bežne dostupnými batériami typu AAA/LR03 (buď Ni-MH alebo lítiovými).

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 90EX, jeho funkciách a možnostiach využitia.