Canon Speedlite 600EX

Speedlite 600EX

Výkonná blesková jednotka na použitie vo fotoaparáte aj mimo neho.

Výhody

  • Vodiace číslo 60 (m, ISO 100, pri 200 mm)
  • Ovládanie odrazu a otáčania s transfokačnou hlavicou 20-200mm
  • Integrovaná podradená optická jednotka
  • Filtre na korekciu vyváženia bielej
  • Rýchla a tichá recyklácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 600EX

Rýchla a účinná prevádzka


Vodiace číslo 60 (ISO 100, m) naznačuje, že model Speedlite 600EX je dostatočne výkonný na osvetlenie veľkých priestorov aj pri odraze svetla od stien a stropov. Štyri batérie typu AA/LR6 zabezpečujú tichú recykláciu za 0,1 s.

Funkcie na ovládanie odrazu, otáčania a približovania


Nasmerovaním hlavice blesku Speedlite 600EX nahor alebo nabok môžete zmierniť odraz blesku od stropov alebo stien a dosiahnuť tak mäkšie osvetlenie pri snímaní portrétov. Transfokačná hlavica umožňuje, aby sa uhol pokrytia prispôsobil použitému objektívu, vďaka čomu sa efektivita blesku zvyšuje na maximum

Osvetlenie s použitím viacerých bleskov


Použite naraz väčší počet jednotiek Speedlite 600EX, ak chcete nasnímať dramatické fotografie s viacerými bleskami – dokonalé riešenie pri snímaní veľkých objektov, interiérov alebo portrétov. Bleskové jednotky môžu byť umiestnené do jednej z troch skupín, ktoré je možné ovládať jednotlivo alebo súčasne.

Meranie pomocou systému E-TTL II


Systém na meranie blesku E-TTL II od spoločnosti Canon zabezpečuje presnú expozíciu za každých okolností a bez ohľadu na to, či používate model Speedlite 600EX vo fotoaparáte alebo mimo neho.

Režimy na kreatívne fotografovanie s bleskom


Vysokorýchlostná synchronizácia bleskov umožňuje modelu Speedlite 600EX pracovať pri ľubovoľnej rýchlosti uzávierky, čo je ideálne pri použití výplňového blesku počas slnečných dní. Alebo prečo nevyskúšať blesk druhej opony či stroboskopický blesk a dosiahnuť tak špeciálne svetelné efekty?

Profesionálne funkcie, intuitívny dizajn


Model Speedlite 600EX sa vyznačuje rovnakou mierou odolnosti voči poveternostným vplyvom ako profesionálna digitálna zrkadlovka EOS-1D X od spoločnosti Canon a veľkým osvetleným displejom LCD typu dot matrix, ktorý umožňuje jeho rýchlu a jednoduchú obsluhu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 600EX, jeho funkciách a možnostiach využitia.