Canon Speedlite 600EX-RT

Speedlite 600EX-RT

Výkonná blesková jednotka na použitie vo fotoaparáte aj mimo neho. Vstavaná aktivácia prostredníctvom rádiofrekvenčných impulzov ponúka diaľkové ovládanie osvetlenia zo vzdialenosti až do 30 m.

Výhody

  • Aktivácia rádiofrekvenčným impulzom s dosahom až 30 m
  • Využitie až 15 jednotiek naraz
  • Integrovaná podradená optická jednotka
  • Aktivácia fotoaparátu na diaľku
  • Ovládanie odrazu a otáčania s transfokačnou hlavicou 20-200mm
  • Vodiace číslo 60 (m, ISO 100, pri 200 mm)
  • Filtre na korekciu vyváženia bielej
  • Rýchla a tichá recyklácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 600EX-RT

Rádiofrekvenčná aktivácia s ďalekým dosahom


Model Speedlite 600EX-RT má vstavaný rádiofrekvenčný spúšťač, ktorý umožňuje spoľahlivé využívanie blesku mimo fotoaparátu na vzdialenosti 30 m, a to dokonca aj spoza rohov. K dispozícii je 15 frekvenčných kanálov, takže stačí vybrať kanál s najúčinnejším príjmom signálu pre miesto, ktoré snímate.

Osvetlenie s použitím viacerých bleskov


Použite naraz až 15 jednotiek Speedlite 600EX-RT, ak chcete nasnímať dramatické fotografie s viacerými bleskami – dokonalé riešenie pri snímaní veľkých objektov, interiérov alebo portrétov. Bleskové jednotky môžu byť umiestnené do jednej z troch skupín (s piatimi jednotkami v každej skupine pri použití rádiofrekvenčnej aktivácie), ktoré je možné ovládať jednotlivo alebo súčasne.

Meranie pomocou systému E-TTL II


Systém na meranie blesku E-TTL II od spoločnosti Canon zabezpečuje presnú expozíciu za každých okolností a bez ohľadu na to, či používate vysielač Speedlite 600EX-RT vo fotoaparáte alebo mimo neho.

Aktivácia fotoaparátu na diaľku


Umiestnite svoj fotoaparát EOS na ľubovoľné miesto a potom ho zo vzdialenosti až 30 m spustite pomocou vysielača Speedlite 600EX-RT. Stačí, ak k fotoaparátu pridáte rádiofrekvenčný spúšťač vysielača Speedlite ST-E3-RT alebo druhú bleskovú jednotku Speedlite 600EX-RT a môžete si vychutnať dramatické alternatívne uhly pohľadu. Takto je možné spustiť a na synchronizované snímanie použiť až 15 fotoaparátov.

Režimy na kreatívne fotografovanie s bleskom


Vysokorýchlostná synchronizácia bleskov umožňuje modelu Speedlite 600EX-RT pracovať pri ľubovoľnej rýchlosti uzávierky, čo je ideálne pri použití výplňového blesku počas slnečných dní. Alebo prečo nevyskúšať blesk druhej opony či stroboskopický blesk a dosiahnuť tak špeciálne svetelné efekty?

Rýchla a účinná prevádzka


Vodiace číslo 60 (ISO 100, m) naznačuje, že model Speedlite 600EX-RT je dostatočne výkonný na osvetlenie veľkých priestorov aj pri odraze svetla od stien a stropov. Štyri batérie typu AA/LR6 zabezpečujú tichú recykláciu za 0,1 s.

Funkcie na ovládanie odrazu, otáčania a približovania


Nasmerovaním hlavice blesku Speedlite 600EX-RT nahor alebo nabok môžete zmierniť odraz blesku od stropov alebo stien a dosiahnuť tak mäkšie osvetlenie pri snímaní portrétov. Transfokačná hlavica umožňuje, aby sa uhol pokrytia prispôsobil použitému objektívu, vďaka čomu sa efektivita blesku zvyšuje na maximum

Profesionálne funkcie, intuitívny dizajn


Model Speedlite 600EX-RT sa vyznačuje rovnakou mierou odolnosti voči poveternostným vplyvom ako profesionálna digitálna zrkadlovka EOS-1D X od spoločnosti Canon a veľkým osvetleným displejom LCD typu dot matrix, ktorý umožňuje jeho rýchlu a jednoduchú obsluhu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 600EX-RT, jeho funkciách a možnostiach využitia.