Canon Speedlite 430EX II

Speedlite 430EX II

Výkonný a univerzálny blesk Speedlite 430EX II rozšíri vaše možnosti snímania pomocou smerového čísla 43, možnosťou bezdrôtového podradeného blesku, deviatimi vlastnými funkciami a hlavou s priblížením 24 - 105 mm.

Výhody

  • Meranie blesku E-TTL II
  • Smerné číslo 43*
  • Schopnosť bezdrôtového podradeného blesku
  • Hlava s priblížením 24 - 105 mm so 14 mm difúzorom
  • Rýchla a tichá recyklácia
  • Kovová pätka
  • 180 stupňová otočná hlava
  • Asistenčný lúč automatického zaostrenia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 430EX II

Meranie blesku E-TTL II


Prenosný a kompaktný blesk Speedlite 430EX II je s vysoko výkonným smerovým číslom 43 vhodný tak pre odrazový záblesk, ako aj pre snímanie s teleobjektívom. Meranie E-TTL II s kompatibilnými fotoaparátmi poskytuje presné expozície blesku vo všetkých situáciách, dokonca aj keď sa svetlo odráža od steny alebo stropu.
Pre väčšie ovládanie môže byť výkon blesku nastavený manuálne v prírastkoch po 1/3 kroku od 1/1 do 1/64 výkonu.

Hlava automatického priblíženia 24 - 105 mm


Pomocou kompatibilného fotoaparátu EOS SLR, blesk Speedlite 430EX II automaticky detekuje veľkosť snímača fotoaparátu a priblíži bleskovú hlavu pre optimálne pokrytie scény. Toto znižuje nevyužité svetlo a zvyšuje životnosť batérie, ako aj doby recyklácie.
Hlava s automatickým priblížením 24 - 105 mm a 14 mm difúzor so širokým panelom poskytujú pokrytie bleskom pre širokú škálu situácií snímania.
Výklopná a otočná hlava umožňujú použiť odrazový záblesk pre vytvorenie jemnejšieho osvetlenia pri použití jedného blesku na fotoaparáte.

Bezdrôtový podradený blesk


Blesk Speedlite 430EX II môžete použiť ako bezdrôtovú podradenú zábleskovú jednotku, ktorá sa spúšťa príslušnou hlavnou bleskovou jednotkou. Malé rozmery a vysoký výstupný výkon z neho robia ideálny podradený blesk pre vytvorenie prenosného štúdia s viacerými bleskami.

Zdroj napájania


Blesk Speedlite 430EX II napájaný 4 batériami AA je dostatočne ľahký, prenosný a kompaktný, aby ste ho mohli mať stále so sebou. Recyklácia je približne o 20 % rýchlejšia, ako pri predchádzajúcom modeli a takmer tichá, aby sa predišlo plašeniu plachých, divo žijúcich objektov.

Trvanlivosť


Kovová pätka a rýchlospojková západka zaisťujú, že spojenie medzi fotoaparátom a bleskom Speedlite sa ľahko používa a je zároveň bezpečné.

Ovládanie blesku


Keď sa používa s kompatibilným fotoaparátom, všetky aspekty ovládania blesku, vrátane nastavení výkonu blesku a všetkých deväť vlastných funkcií sa dá nastaviť v ponuke fotoaparátu**.

Asistencia automatického zaostrenia


Blesk Speedlite 430EX II pokrývajúci 1 - 9 bodov automatického zaostrenia dokáže emitovať infračervený zaostrovací lúč, ktorý poskytuje kontrast pre objektív, aby zaostril pri snímaní v slabých svetelných podmienkach.

* v metroch pri nastavení 105 mm, ISO 100
** len s kompatibilnými fotoaparátmi EOS

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 430EX II, jeho funkciách a možnostiach využitia.