Canon Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Blesk Canon Speedlite 320EX, vybavený technológiou Wireless Slave, odrazovou/otočnou hlavicou a konštantným LED zdrojom svetla, otvára fotografom využívajúcim modely EOS nové kreatívne obzory.

Výhody

  • Vodiace číslo 32 (m, ISO 100)
  • Kompaktný a ľahký dizajn
  • Odrazová a otočná blesková hlavica s 24 mm a 50 mm transfokačnými nastaveniami
  • Integrované LED video svetlo
  • Funkcia Wireless Slave pre použitie ako TTL blesk nezávislý od fotoaparátu
  • Tlačidlo diaľkovej spúšte
  • Rýchla a tichá recyklácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 320EX

Vysoký výkon, kompaktný dizajn


Okrem nízkej hmotnosti a prenosnosti sa blesk Speedlite 320EX vyznačuje aj vodiacim číslom 32 (m, ISO 100), vďaka čomu je jeho výkon dostatočný na osvetlenie aj rozľahlých priestorov a vzdialených objektov.

Odrazová, otočná a transfokačná hlavica blesku


Blesková hlavica Speedlite 320EX sa dá zdvihnúť o 90 stupňov a otáčať vľavo a vpravo, čo umožňuje odraz od stien a stropov pre jemnejší vzhľad bez rušivých tieňov. Uhol osvetlenia je možné priblížiť vzhľadom na pozorovací uhol 24 alebo 50 mm objektívu.

Integrované LED video svetlo


Blesk Speedlite 320EX so vstavaným kontinuálnym svetelným zdrojom na báze technológie LED je rovnako užitočný pri snímaní videa pri slabom svetle, ako aj pri fotografovaní.

Samostojaci blesk s jednoduchou obsluhou


Funkcia Canon Wireless Slave zaručuje, že blesk Speedlite 320EX sa rovnako ľahko používa mimo fotoaparátu ako aj pri upevnení do pätice, čím sa fotografovi otvárajú kreatívne možnosti nasvecovania.

Diaľkové snímanie


S použitím tlačidla diaľkovej spúšte na aktiváciu fotoaparátu zo vzdialenosti až 5 m rýchlo a ľahko experimentujte s rozličnými polohami osvetlenia.

Rýchla a tichá prevádzka


Blesk Speedlite 320EX napájajú štyri batérie AA/LR6 a umožňujú mu po plnom nabití obnoviť svoj cyklus za krátkych 2,3 sekundy.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 320EX, jeho funkciách a možnostiach využitia.