Canon Media Storage M80

Media Storage M80

Model M80 je 80 GB prenosné úložné zariadenie pre náročného fotografa EOS. Je vybavené 3,7" LCD displejom s vysokým rozlíšením a poskytuje revíziu snímok v najvyššej kvalite a bezpečné uskladnenie v trvácnom prevedení.

Výhody

  • 80 GB pevný disk
  • 3,7" LCD displej vysokej kvality
  • Odolné telo z magnéziovej zliatiny
  • Zásuvky na pamäťové karty CF a SD s výkonom zálohovania na jedno stlačenie tlačidla
  • Automatická kontrola údajov počas prenosu
  • Funkcia prezentácie
  • Kompatibilita s populárnymi multimediálnymi formátmi
  • Viditeľné údaje Exif
  • Prenosné puzdro a stojan

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Media Storage M80

Pevný disk s vysokou kapacitou 80 GB


S 80 GB interným pevným diskom model M80 poskytuje úložný priestor pre tisíce vysoko-kvalitných obrázkov v jedinom zariadení jednoduchom na prenášanie.

Vysokokvalitný 3,7" LCD displej so širokým pozorovacím uhlom


3,7" LCD displej poskytuje vynikajúcu reprodukciu farieb, rozlíšenie VGA a extrémne široký 1600 pozorovací uhol pre detailné zobrazenie vašich fotografií.

Telo z magnéziovej zliatiny


Model M80 je vyrobený z pevnej a ľahkej magnéziovej zliatiny, čím vzniká zariadenie, ktoré je dostatočne odolné na to, aby mohlo ísť s vami kamkoľvek. Prenosné puzdro poskytuje dodatočnú ochranu, zatiaľ čo zahrnutie stojanu vám umožňuje maximalizovať potenciál modelu M80 z pohľadu prehliadania multimédií.

Zásuvky na pamäťové karty CF a SD s jednoduchým výkonom zálohovania


Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre fotografovanie na kartu SD alebo CompactFlash, integrované zásuvky sú vám vždy k dispozícii pre pohodlný prenos dát. Jednoducho vložte pamäťovú kartu a jediným stlačením tlačidla sa informácie prenesú na pevný disk modelu M80 pri rýchlosti nad 4 MB/s - zatiaľ čo funkcia Overovanie dát kontroluje, či vaše snímky neboli pri prenose poškodené.

Ochrana obrázkov heslom v záujme bezpečnosti


Uchovajte súkromie vašich snímok. Ochrana heslom zaručí, že iba cieľové publikum bude môcť zobraziť vaše fotografie.

Funkcia prezentácie s hudbou v pozadí


Vďaka vstavanej funkcii Prezentácia modelu M80 bez námahy revidujte veľké počty súborov. Možnosť pridania hudby na pozadie vám umožňuje vytvárať pútavé prezentácie vašich obrázkov, kdekoľvek.

Podpora mnohých formátov


Na rozdiel od bežného prehliadača obrázkov model M80 poskytuje podporu pre takmer každý populárny audiovizuálny formát súborov, vrátane JPEG, TIFF, MPEG 1, 2 a 4, MP3 a WAV. Model M80 vám taktiež umožňuje ukladať snímky vo vlastnom formáte spoločnosti Canon D-SLR RAW, čím sa z neho stáva ideálne riešenie pre fotografov, ktorí potrebujú ukladať a revidovať obrázky v teréne.

Viditeľné podrobné údaje EXIF


Získajte podrobné údaje EXIF - vrátane dátumu a času snímania a nastavení fotoaparátu - pre ktorúkoľvek fotografiu jediným stlačením tlačidla.

Audio/Video výstup a pripojenie PictBridge


Výstupné konzoly pre audio/video zjednodušujú prezentovanie vašej práce; jedno jednoduché pripojenie a ste pripravení sprístupniť vaše obrázky alebo zvuky širšiemu publiku. Alebo si môžete zvoliť tlač priamo z tlačiarne kompatibilnej s funkciou PictBridge prostredníctvom pripojenia cez jediný kábel. Žiadne počítače, žiadne komplikácie - len okamžité kópie vašich snímok, nech ich potrebujete kedykoľvek.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Media Storage M80, jeho funkciách a možnostiach využitia.