EOS M

18-megapixelový kompaktný systém fotoaparátu s vymeniteľným objektívom, ktorý je dosť malý na to, aby ste si ho mohli vziať so sebou kamkoľvek. Vychutnajte si jednoduché kreatívne ovládanie a prvotriedny výkon pri slabom osvetlení, vďaka ktorému nasnímate úžasné obrázky.

Výhody

  • Kvalita digitálnej zrkadlovky v kompaktnom prevedení
  • Inteligentný automatický výber scény
  • Buďte univerzálni vďaka vymeniteľným objektívom
  • Vytvárajte rozostrené pozadia a zanechajte tak skvelý dojem
  • Dotykový displej s jednoduchou obsluhou
  • Atmosférické fotografie pri slabom osvetlení
  • Video v rozlíšení Full-HD s režimom Video Snapshot (Video momentka)

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS M

Kompaktný dizajn. Vynikajúca kvalita obrazu


Zachytávajte snímky doslova presiaknuté jasom a farbami, ktoré je možné tlačiť až do formátu A2 s fascinujúcou úrovňou detailov. 18-megapixelový senzor s veľkosťou APS-C má rovnaké rozmery ako v prípade digitálnych zrkadloviek z radu EOS a ponúka rovnako strhujúcu kvalitu obrazu.

Vždy správne nastavenia


Keď tvoríte kompozíciu fotografie s produktom EOS M, technológia inteligentného automatického výberu scény tohto fotoaparátu analyzuje objekt z hľadiska farieb, jasu a pohybu, pričom dokonca dokáže rozpoznať prítomnosť ľudí v zábere. Tieto informácie sa používajú na výber najvhodnejších nastavení fotoaparátu, aby ste vy dosahovali tie najlepšie možné výsledky.

Sloboda vlastného prejavu


Produkt z radu EOS prinášajúci kvalitu digitálnych zrkadloviek do kompaktného prevedenia fotoaparátu, ktorý môžete so sebou vziať kamkoľvek. Vymeňte objektív EF-M a zároveň s ním aj svoj uhol pohľadu - vychutnávajte si podporu pre sortiment objektívov EF, ako aj EF-S s voliteľným upevňovacím adaptérom EF-EOS M.

Kreativita bez námahy


Vytvárajte nádherné zábery s jemne rozostreným pozadím pre profesionálny vzhľad, ktorý zaručene neostane bez povšimnutia. Využívajte pokročilé kreatívne efekty obsluhované rýchlymi a jednoduchými ovládacími prvkami.

Jednoduché použitie. Vynikajúce výsledky


Priamočiare ovládacie prvky sa rýchlo a ľahko obsluhujú, aby ste vy mohli pozornosť sústreďovať na vlastnú tvorivosť. Dotykový 7,7 cm (3") displej LCD typu Clear View II ponúka intuitívne ovládanie prostredníctvom funkcií ponuky, ako aj možnosť zaostrovania a snímania jedným poklepaním.

Atmosférické fotografie pri slabom osvetlení


EOS M si zachováva prvotriedny výkon aj v podmienkach so slabým osvetlením. Hybridné automatické zaostrovanie je zárukou dokonale ostrých fotografií, kým vyhodnocovacie meranie expozície volí najoptimálnejšiu rýchlosť uzávierky a clony. Snímanie fotografií z ruky pri slabom osvetlení bez nevyhnutnosti použiť blesk alebo statív - to všetko vďaka maximálnej citlivosti ISO 12 800 (s možnosťou rozšírenia až na ISO 25 600).

Pohyblivé obrázky


Snímajte videá v rozlíšení Full-HD pomocou rovnakého fotoaparátu, aký používate na zachytávanie statických záberov. Vychutnávajte si dokonalú kvalitu obrazu (dokonca aj pri slabom osvetlení) a objavujte nové tvorivé prístupy, ako je plytké zaostrovanie. Zdokonaľte svoje videá s funkciou Video Snapshot (Video momentka). Nakrúcajte sériu krátkych klipov v dĺžke 2, 4 alebo 8 sekúnd a prehrajte ich spolu ako videoprezentáciu v jednom videosúbore.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS M, jeho funkciách a možnostiach využitia.

18 megapixel CMOS

18-megapixelový snímač CMOS

Great low light shots

Skvelé snímky pri slabom osvetlení

Continuous AF in Movies

Nepretržité automatické zaostrenie videí

Large bright touch screen for clear viewing

Veľký jasný dotykový displej pre zreteľné prezeranie

Powerful DIGIC processing

Výkonný procesor DIGIC

Stunning 1080p movies

Úžasné videá v rozlíšení 1 080p

Automatically analyse your scene and select the best settings

Automaticky analyzuje scénu a volí najoptimálnejšie nastavenia

On camera guide to help you learn

Sprievodca fotoaparátom vám pomáha rozširovať vedomosti

Apply creative effects to your iamges

Aplikujte na snímky rôzne kreatívne efekty

Easily apply a look to your shots in the Basic zone

Jednoducho dodajte svojim fotografiám jedinečný vzhľad v základnej zóne

Easily create engaging movies

Jednoducho vytvárajte pútavé videá

EOS M Hodnotenia a recenzie