Canon IXUS 265 HS

IXUS 265 HS

Kvalita fotografií typická pre značku Canon priamo vo vašom vrecku, nech vás život zavedie kamkoľvek. Tento tenký, štýlový fotoaparát s objektívom s 12x zoomom vás zavedie do centra diania a rozhranie Wi-Fi vám umožní okamžite zdieľať zážitky.

IXUS 265 HS

Výhody

 • Dosiahnite kvalitu, ktorú si vaše spomienky zaslúžia, vďaka 16 MP systému HS System
 • Vďaka mimoriadne širokouhlému objektívu budú všetci v zábere. Zachyťte aj vzdialené objekty vďaka výkonnému optickému zoomu a technológii ZoomPlus
 • Rozhranie Wi-Fi a NFC na jednoduché pripojenie k inteligentnému telefónu a zdieľanie na sociálnych sieťach
 • Už žiadne rozmazané fotografie a videá vďaka funkcii stabilizátora obrazu Image Stabilizer a inteligentnej stabilizácie obrazu IS
 • Funkcia Creative Shot bez námahy dodá fotografiám umelecký nádych
 • Režim Smart Auto sa postará o všetky nastavenia fotoaparátu, takže sa môžete plne sústrediť na snímanie
 • Vytvorte video so súhrnom dňa s funkciou Hybrid Auto.
 • Vyberte si fotoaparát, ktorý doplní váš životný štýl svojím ultrakompaktným štýlovým telom

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon IXUS 265 HS

Zachyťte každý detail v dokonalej kvalite


Výkonný objektív s 12x zoomom a 24x ZoomPlus vám pomôže dostať sa skutočne blízko k vzdialeným objektom a neprísť o ostrosť a detaily. 25 mm mimoriadne širokouhlý objektív zmestí do záberu viac a je dokonalý na snímanie veľkých skupín a nádherných scenérií.

Fotografie, ktoré sa oplatí nevymazať


Krásne fotografie sú rovnako cenné ako okamihy, ktoré zachytávajú, preto je HS System navrhnutý tak, aby im zaručil zaslúženú kvalitu, dokonca aj pri slabom osvetlení. Vďaka pokročilému procesoru DIGIC 4+ a 16-megapixlovému podsvietenému senzoru CMOS vytvára HS System jasné detailné fotografie, farby a okolité prostredie scény - presne tak, ako ich vidíte naživo.

Ostré zábery s funkciou inteligentnej stabilizácie obrazu


Výkonný optický stabilizátor obrazu IS je dôležité pre snímanie ostrých záberov pri slabom osvetlení, dokonca i pri použití plného rozsahu zoomu. Fotoaparát je vybavený technológiou inteligentnej stabilizácie obrazu IS spoločnosti Canon, takže automaticky vyberie z 8 možností optimálny režim stabilizácie obrazu na zaistenie jasných a detailných fotografií a videí.

Nestraťte spojenie


Ukážte svetu svoje najnovšie fotografie vďaka rozhraniu Wi-Fi a NFC na pripojenie fotoaparátu k inteligentnému telefónu. Po pripojení môžete pomocou inteligentného telefónu pridávať na fotografie polohu GPS alebo byť tiež v zábere vďaka funkcii snímania s diaľkovým ovládaním. Rozhranie Wi-Fi tiež umožňuje pripojenie k tlačiarňam, počítačom a iným kompatibilným zariadeniam na jednoduché zdieľanie online a zálohovanie.

Funkcia Creative Shot


S funkciou Creative Shot je ľahké dosiahnuť originalitu. Jednoducho nasnímajte záber a fotoaparát analyzuje scénu a následne vygeneruje päť kreatívnych snímok plus pôvodnú nezmenenú fotografiu - zachytíte tak objekt pomocou celej škály umeleckých a zároveň prekvapujúcich spôsobov. Vyberte kategóriu filtra a vytvárajte fotografie podľa vlastných predvolených filtrov pre funkciu Creative Shot.

Expertíza na dosah


Bez námahy snímajte fotografie alebo videá pomocou režimu Smart Auto, ktorý zisťuje typ scény a z 32 možností (21 pri videách) vyberá dokonalé nastavenia. Režim Hybrid Auto umožňuje fotografovať v režime Smart Auto a zároveň zachytiť 4-sekundový videoklip pred každým záberom - všetky ich kombinuje do zábavného videa v rozlíšení HD (720p).

Nezabudnuteľné videá


Nahrávajte fantastické videá v rozlíšení Full HD (1 080p) vo formáte MP4. Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu IS budú videá stabilné, dokonca aj pri snímaní počas chôdze alebo z pohybujúceho sa auta - skutočne úžasné zábery. Po príchode domov sledujte a ovládajte prehrávanie videí na kompatibilnom televízore HD cez pripojenie HDMI-CEC.

Všimnite si rozdiel


Veľká obrazovka LCD ponúka dokonalé zobrazenie z každého uhla, takže môžete dosiahnuť kompozíciu presne podľa svojich predstáv a donekonečna si vychutnávať prezeranie fotografií a videí.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon IXUS 265 HS, jeho funkciách a možnostiach využitia.

25mm Wide 12x

Extrémne širokouhlý 12x optický zoom

24x ZoomPlus

Až 24x zoom s vysokou kvalitou obrazu

Great low-light shots

Skvelé snímky pri slabom osvetlení

16MP_CMOS

16,0-megapixlový snímač CMOS

Digic4 Plus

Výkonný procesor DIGIC

Steady shots in every situation

Stabilné snímky a videá v každej situácii

Share and backup images wirelessly

Zdieľajte a zálohujte obrázky bezdrôtovo

NFC simplifies smartphone sharing

Pripojenie NFC zjednodušuje zdieľanie prostredníctvom inteligentného telefónu

Creative Shot

6 jedinečných snímok z jedného záberu

Hybrid Auto

Jednoduché snímanie s prehľadom videa

1080p movies

Videá v rozlíšení 1080p

7.5 cm (3.0") LCD

7,5 cm (3,0") displej LCD

Auto mode with 32-scene detection

Automatický režim s rozpoznávaním 32 scén

Eco Mode

Šetrenie energie - viac záberov

 • IXUS 265 HS

 • Súprava používateľských príručiek

 • Akumulátorová batéria NB-11LH

 • Nabíjačka na batérie CB-2LFE

 • Pásik na zápästie WS-800

 • Napájací kábel

IXUS 265 HS Hodnotenia a recenzie