Canon IXUS 160

IXUS 160

Tento štýlový model IXUS s rozlíšením 20 megapixelov a režimom Smart Auto je dostatočne malý, flexibilný a zábavný na to, aby ste ho vzali kamkoľvek. Snímanie nádherných záberov v kvalite značky Canon a videí vo vysokom rozlíšení sa tak stane jednoducho dostupným pre každého.

IXUS 160

Výhody

 • Strčte štýl a jednoduchosť do vrecka s mimoriadne štíhlym fotoaparátom IXUS
 • Zachyťte všetky dôležité chvíle – v blízkosti aj v diaľke
 • Zachytávajte úchvatné detaily s rozlíšením 20 MP
 • Nádherné zábery pomocou režimu Smart Auto, pri ktorom stačí namieriť a snímať
 • Zabávajte sa a experimentujte s kreatívnymi filtrami

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon IXUS 160

Perfektné snímky s fotoaparátom do vrecka


Mimoriadne štíhly a štýlový model IXUS 160 je dostatočne malý na to, aby sa vošiel do kabelky alebo vrecka a umožní vám jednoduché snímanie fotografií a videí v úžasnej kvalite, nech ste kdekoľvek.

Snímajte na diaľku aj širokouhlo


Zachyťte jednoducho každý okamih vďaka flexibilite ponúkanej 28 mm širokouhlým objektívom s 8x optickým zoomom. Dostaňte sa bližšie k vzdialeným objektom vďaka 8x optickému zoomu či ešte o čosi bližšie bez straty kvality vďaka 16 x priblíženiu ZoomPlus.

Výnimočné detaily pre tie najkrajšie spomienky


Doprajte si detailné zábery vo výnimočnej kvalite. Využívajte flexibilitu pri snímaní a orezávaní fotografií alebo tlačte úchvatné obrázky v plagátovom formáte vďaka rozlíšeniu 20,0 megapixelov.

Úžasné zábery s ľahkosťou


Bez problémov vytvárajte skvelé fotografie a videá pomocou režimu Smart Auto, ktorý za vás vyberie optimálne nastavenia fotoaparátu – pri akejkoľvek scéne. Stačí len namieriť a snímať. Prostredníctvom tlačidla pomocníka zobrazíte rýchleho a zrozumiteľného sprievodcu používaním fotoaparátu a jeho funkcií.

Hrajte sa s vlastnou kreativitou


Experimentujte a zabávajte sa so širokým spektrom kreatívnych filtrov. Môžete pridať skreslenie tvorené rybím okom, pretvoriť scény vo fotografiách a videoklipoch do podoby miniatúrnych modelov a uplatňovať množstvo ďalších efektov.

Videá vo vysokom rozlíšení na dosah ruky


Snímanie skvelých videí je hračkou a zábavou zároveň. Jediným stlačením tlačidla môžete pohodlne snímať skvelé videoklipy vo vysokom rozlíšení (720p). Spoznajte tvorivú všestrannosť, ktorú vám pri snímaní videí ponúka optický zoom a pritom si stále užívajte úžasné ostré výsledky.

Dodajte fotografiám dávku osobitosti


Nastavte si zábery podľa seba pomocou rýchleho a jednoduchého ovládania nastavení ako sú jas a intenzita farieb. Zobrazte náhľad výsledkov počas snímania pomocou režimu živého náhľadu a vychutnajte si ich zdieľanie s priateľmi pomocou 6,8 cm (2,7”) obrazovky LCD. V kombinácii s pripájacou stanicou od spoločnosti Canon môžete bez problémov zdieľať fotografie a videá s celým svetom pomocou sociálnych médií a online albumov a užívať si ich prezeranie s rodinou a priateľmi na televízore s vysokým rozlíšením.

Úžasné snímky osôb


Bez námahy snímajte skvelé zábery priateľov vďaka technológii rozpoznávania tvárí. V jednej snímke dokáže rozpoznať veľké množstvo tvárí a zaručiť, aby boli optimálne zaostrené a dokonale jasné. Technológiu rozpoznávania tvárí zaručí prirodzené odtiene pokožky aj v nezvyčajných svetelných podmienkach.

Ekonomický režim


Skvelý na celodenné výlety. Režim Eco znižuje spotrebu energie batérie a umožňuje tak na jediné nabitie nabíjateľnej lítium-iónovej batérie zachytiť viac záberov.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon IXUS 160, jeho funkciách a možnostiach využitia.

20.0MP_CCD

20 megapixelov

8x optical zoom with wide-angle

8x optický zoom so širokouhlým objektívom

16x ZoomPlus

Vysokokvalitný 16x zoom

Digic4 Plus

Výkonný procesor DIGIC

Auto mode with 32-scene detection

Automatický režim s rozpoznávaním 32 scén

720p movies

Videá v rozlíšení 720p

Optimises people shots

Optimalizuje zábery ľudí

Instantly capture movies

Okamžité snímanie videí

Eco Mode

Šetrenie energie - viac záberov

Instant help

Okamžitý pomocník

Compatible with Canon Connect Station

Kompatibilné s pripájacou stanicou od spoločnosti Canon

 • Digitálny fotoaparát IXUS 160

 • Pásik na zápästie WS-800 

 • Súprava batérií NB-11L

 • Nabíjačka na batérie CB-2LFE 

 • Napájací kábel 

 • Súprava používateľských príručiek