XF200

Model XF200 spája špičkovú obrazovú kvalitu s bezpečnosťou a univerzálnosťou záznamu v dvoch formátoch – videokamera stvorená na vytváranie obsahu vo vysokom rozlíšení. Je kompaktná, ľahká a vhodná pre každého používateľa.

Výhody

  • Širokouhlý objektív s 20x zoomom a clonou f/1,8 ponúka možnosť nasnímať úžasné zábery na veľkú vzdialenosť
  • Senzor HD CMOS Pro poskytuje výnimočnú obrazovú kvalitu, dokonca aj pri slabom svetle
  • Kompaktná a ľahká konštrukcia s 3 ovládacími prstencami objektívu a otočným držiakom
  • Displej OLED a hľadáčik s 1,23 mil. bodov umožňujú presné monitorovanie
  • Jednoducho zdieľajte obsah prostredníctvom vstavaných rozhraní Wi-Fi alebo Ethernet; zaznamenávajte náhľadové súbory priamo na iné zariadenia
  • Zaznamenávanie v dvoch formátoch: kodek MPEG2 štandardného vysielania s dátovým tokom 50 Mb/s a MP4 v rozlíšení HD alebo SD
  • Gama so širokým dynamickým rozsahom umožňuje vyhnúť sa preexponovaniu
  • Nahrávanie 4-kanálového zvuku, 2 vstupy XLR
  • Režim infračerveného snímania s vylepšenou infračervenou lampou
  • Zaznamenávanie údajov o polohe GPS (voliteľné príslušenstvo)

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XF200

Systém pokročilého zobrazovania spoločnosti Canon


Model XF200 ponúka pokročilý zobrazovací systém schopný snímať výnimočné zábery a odozvu, vďaka ktorej sa vysporiadate so všetkými druhmi situácií pri snímaní. Vďaka širokouhlému objektívu s ohniskom 26,8 mm s 20x zoomom budete bližšie k akcii, pričom dynamická optická stabilizácia obrazu vyrovná pohyby v 5 smeroch, vďaka čomu získate ultrastabilné snímky.

Senzor HD CMOS Pro od spoločnosti Canon v kombinácii s procesorom DIGIC DV 4 zaručujú úžasnú kvalitu obrazu, dokonca aj pri slabom svetle, ako aj výnimočný dynamický rozsah a realistickú reprodukciu farieb Gama so širokým dynamickým rozsahom pomáha pri redukovaní preexponovania, zatiaľ čo režim infračerveného snímania znamená, že kameru môžete bez problémov používať aj v noci – ideálne pre dokumentaristov snímajúcich vo voľnej prírode.

Kvalitu obrazu dopĺňajú pokročilé zvukové funkcie s podporou nahrávania 4-kanálového zvuku s lineárnou moduláciou PCM.

Pohodlie a presné ovládanie


Model XF200 je kompaktný, nenápadný a vďaka 3 ovládacím prstencom objektívu a otočnému držiaku je ho radosť používať. Navyše ponúka pôsobivo kvalitné možnosti monitorovania. Obrazovka OLED s rozlíšením 1,23 mil. bodov je dobre viditeľná dokonca aj na priamom slnečnom svetle, pričom ponúka lepšiu odozvu, rozlíšenie, kontrast a reprodukciu farieb než ekvivalenty s technológiou LCD. Veľkorysý elektronický hľadáčik s rozmerom 1,14 cm (0,45”) má 1,23 milióna bodov a môžete ho nakláňať až o 68°, aby ste ho lepšie prispôsobili rôznym polohám pri snímaní.

Univerzálne možnosti záznamu


Funkcia záznamu v dvoch formátoch modelu XF200 poskytuje flexibilitu, rýchlosť a zabezpečenie dát. Záznam možno nahrávať súčasne v dvoch rôznych formátoch, vďaka čomu získavate okamžité zálohovanie a alternatívne možnosti dodania. Záznam v rozlíšení Full HD možno ukladať na dve karty formátu CF pomocou kodeku MPEG2 štandardného vysielania s dátovým tokom 50 Mb/s a verziu vo formáte MP4 na kartu SD buď v rozlíšení Full HD alebo nižšom – ideálne na rýchle prenosy súborov v aplikáciách, ako je napríklad spravodajstvo. Dokonca môžete náhľadové verzie súborov s nízkym rozlíšením priamo prehrávať na inom zariadení, ako je napríklad inteligentný telefón.

Integrujte a zdieľajte


Zdieľanie obsahu je vďaka vstavaným rozhraniam Wi-Fi a Ethernet jednoduché. Záznam možno prezerať na inom zariadení, ako je napríklad tablet alebo inteligentný telefón, alebo prenášať prostredníctvom FTP.

Tieto možnosti pripojenia zároveň umožňujú ovládanie na diaľku prostredníctvom webového prehľadávača alebo káblového diaľkového ovládača RC-V100 od spoločnosti Canon.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XF200, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Full HD

Full HD

20x Optical Zoom

20 x optický zoom

Dynamic Optical Image Stabiliser

Dynamický optický stabilizátor obrazu

Rotating Grip

Otočný držiak

WiFi Cert

Diaľkové ovládanie cez rozhranie Wi-Fi a jednoduché zdieľanie

MXF 50Mbps

MXF 50 Mb/s

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

Záznam formátu MP4 rýchlosťou 35 MB/s

XF200 Hodnotenia a recenzie

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.