Kompaktná kreativita: jedinečné riešenie na 4K videá a fotografie

Kreatívna a všestranná videokamera XC10 umožňuje snímať úchvatné videá v rozlíšení 4K/Full HD 4:2:2 aj vysokokvalitné 12-megapixelové fotografie. Je kompaktná, ľahká, jednoducho sa používa a disponuje objektívom s 10-násobným zoomom, optickou stabilizáciou obrazu a diaľkovým ovládaním s rozhraním WiFi.

0%

  Zachytávajte očarujúce video v rozlíšení 4K a Full HD

  Zachytávajte očarujúce video v rozlíšení 4K a Full HD

  snímajte a sledujte

  Snímajte zábery v skvelom vysokom rozlíšení a s nízkym šumom

  Veľký 1-palcový snímač Canon CMOS videokamery XC10 je optimalizovaný na vytváranie obrazu s vysokým rozlíšením, vysokou citlivosťou a nízkym šumom pri snímaní videozáznamov aj fotografií. Nádherne plytká hĺbka ostrosti rozširuje možnosti uplatnenia vašej kreativity.

  Plná kontrola

  snímajte a sledujte

  Zachytávajte 4K zábery rýchlosťou 305 Mb/s a s pomerom 4:2:2

  Využite širokú paletu vysoko kvalitných kreatívnych možností snímania s mimoriadne všestranným kodekom XF-AVC H.264. Snímajte úžasné video s rozlíšením 4K pri rýchlosti až 305 Mb/s, pomere 4:2:2 a 8-bitovom farebnom priestore na jednoduchú integráciu do existujúcich pracovných postupov s videom v rozlíšení 4K alebo zaznamenávajte dlhé, vysokokvalitné videozáznamy v rozlíšení Full HD pri rýchlosti 50 Mb/s, pomere 4:2:2 a 8-bitovom farebnom priestore.

  Pokročilé spracovanie obrazu v rozlíšení Full HD

  Spracovanie obsahu HD s vyššou vzorkovaciou frekvenciou je pokročilý algoritmus na spracovanie obrazu, ktorý ruší Bayerov filter a ktorý využíva vysoký výkon snímania obrazu v rozlíšení 4K pri Full HD zázname. Kamera sníma obraz v rozlíšení 4K, pričom sa kanály RGB rozdeľujú do troch samostatných 8-megapixelových signálov v rozlíšení 4K a signály RGB v rozlíšení 4K sa potom interne zmenia na multiplexové a zredukujú sa na signál Full HD (1 920 x 1 080). Zvyšuje sa tým vnímané rozlíšenie a umožňuje vám zaznamenávať výraznejšie jasnejší obraz v rozlíšení Full HD.

  image_processing

  12 krokov dynamického rozsahu s technológiou Canon Log Gamma

  Na zabezpečenie maximálnej slobody pri následnom spracovaní zachytáva zabudovaná technológia Canon Log Gamma maximálny rozsah odtieňov, pričom ponúka až 12 krokov dynamického rozsahu. Rozšírenie dynamického rozsahu až o 12 krokov umožňuje mimoriadne podrobný záznam svetlých a tmavých častí a zároveň širší rozsah stupňovania farieb.

  hdr hdr

  COLOUR GRADING

  Zachytávajte pohybujúce sa objekty vernejšie

  S využitím procesora DIGIC DV5 od spoločnosti Canon ponúka videokamera XC10 výrazne lepšiu schopnosť spracovania obrazu ako predchádzajúci procesor, vďaka čomu je možné zaznamenávať videozáznamy vo formáte 4K vysokou bitovou rýchlosťou spolu s podporou funkcie Canon Log Gamma a mnohých ďalších kľúčových funkcií kamery.

  digic

  Všestrannosť a flexibilita pre maximálnu tvorivosť

  4k

  Fotografie s vysokým rozlíšením a extrakcia jednotlivých snímok z videozáznamu v rozlíšení 4K

  Jednoducho snímajte nádherné 12-megapixelové fotografie vo vysokom rozlíšení a určte, ako budú vyzerať a ako sa budú zaznamenávať, výberom jedného z rôznych nastavení vzhľadu a funkcií úprav. Tiež môžete vybrať a uložiť najlepšie zábery z videozáznamu s rozlíšením 4K vďaka funkcii extrakcie 8,29-megapixelových záberov.

  Pokryte všetky uhly: všestranné upevnenie a snímanie

  Model XC10 vďaka kompaktnému telu jednoducho upevníte na malých, vysokých či vzdialených miestach. Pri hmotnosti iba 930 g (iba telo) je táto videokamera ideálna na snímanie špičkových výškových záberov v rozlíšení 4K pomocou dronov či ľahkých ramenných opierok.

  angles

  Zabudovaný objektív s 10x zoomom a stabilizáciou obrazu pre optimálne snímanie v kvalite 4K

  Videokamera XC10 je vybavená zabudovaným objektívom s 10x optickým zoomom – modelom 27.3-273mm f/2.8-5.6 s optickým zoomom (ekvivalent 35 mm a v režime fotografie 25 – 250 mm) – ktorý je optimalizovaný na snímanie v rozlíšení 4K. Objektív obsahuje samostatné manuálne prstence na zaostrovanie a zoom a využíva kombinovaný optický a elektronický systém stabilizácie obrazu, ktorý zabezpečí plynulé a stabilné zábery pri snímaní z ruky alebo v pohybe (elektronická stabilizácia obrazu nie je k dispozícii vo všetkých režimoch snímania).

  lens

  lens

  light

  Skvelý výkon v každom svetle

  Zaznamenajte obraz s nízkou úrovňou šumu v akýchkoľvek náročných podmienkach vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO až do hodnoty ISO 20 000, ktorá ponúka lepšiu citlivosť a vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. Zabudovaný filter ND ešte viac zdokonaľuje ovládanie expozície pri jasnom svetle alebo vtedy, keď je potrebná širšia clona.

  Režimy spomaleného a zrýchleného záznamu

  Rozšírte svoje tvorivé možnosti s vysoko kvalitným záznamom spomalených záznamov až do 1/4 rýchlosti (videozáznamy HD) alebo zrýchlených záznamov s maximálne 1200-násobnou rýchlosťou (rozlíšenie až do 4K).

  workflow

  Jednoduché používanie a rýchle procesy spracovania

  Zaznamenávajte video v rozlíšení 4K a Full HD alebo 12 MP fotografie do internej pamäte

  Zaznamenávajte úchvatné videozáznamy s rozlíšením 4K a vysokým dátovým tokom na internú pamäťovú kartu CFast 2.0™ a profitujte zo štandardu VPG130, ktorý zaručuje rovnomernú rýchlosť zápisu 130 Mb/s* (min.). Video Full HD a 12-megapixelové fotografie môžete zaznamenať na samostatnú pamäťovú kartu SD. Využite nekonečnú silu záznamu obrazu v rozlíšení 4K pri zázname vo Full HD s vyššou kvalitou a badateľne jasnejšími výsledkami vďaka spracovaniu HD signálu s prevzorkovaním.

  • Spoločnosť Canon je oprávneným držiteľom licencie na obchodnú známku CFast 2.0™, ktorú je možné zaregistrovať v rôznych jurisdikciách.
  * Môže sa vyžadovať aktualizácia firmvéru. Viac…

  workflow

  Kompaktný, ergonomický dizajn pre pohodlné snímanie

  Kompaktná a ľahká videokamera XC10 s ergonomickým dizajnom obsahuje otočnú rukoväť a veľký výklopný panel LCD, vďaka čomu môžete jednoducho snímať z rôznych uhlov. Vysoko kvalitná kapacitná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchý prístup k režimom snímania a ponukám a ich ovládanie. Na pohodlnejšie snímanie na úrovni očí alebo pri snímaní pri jasnom svetle je k dispozícii lupový hľadáčik.

  workflow

  workflow

  Nový formát XF-AVC pre jednoduchú integráciu

  Novo vyvinutý, mimoriadne všestranný formát XF-AVC spoločnosti Canon s podporou rozlíšenia 4K využíva efektívny kodek H.264, pričom je ho možné jednoducho integrovať do existujúcich pracovných tokov, čím ešte zvyšuje efektivitu následného spracovania.

  workflow

  Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi

  Zabudované rozhranie Wi-Fi vám videokameru XC10 umožňuje ovládať na diaľku prostredníctvom webového prehliadača, inteligentného telefónu alebo tabletu, čo je ideálne napríklad pri snímaní z dronu alebo pri neštandardnom umiestnení kamery.

  05

  XC10 Recenzie

  Technické parametre

  4K

  Full HD

  DIGIC 6

  • Spoločnosť Canon je oprávneným držiteľom licencie na obchodnú známku CFast 2.0™, ktorá môže byť registrovaná v rôznych jurisdikciách.
  Obsah balenia

  Odporúčané pre vás