XA35

Kompaktná videokamera XA35 má široký dynamický rozsah a konektor HD/SD-SDI, takže je ideálna na profesionálne mobilné spravodajstvo a pre novinárov, ktorí potrebujú byť pri nahrávaní nenápadní, a to najmä v náročných podmienkach s vysokou mierou svetelného kontrastu.

Canon XA35

Výhody

  • Široký 26,8 mm¹ objektív s clonou f/1,8 - 2,8, 20x zoomom s inteligentnou 5-osovou OIS a dynamickým stabilizátorom obrazu.
  • Snímač HD CMOS Pro 1/2,84" s vylepšenou citlivosťou, ktorá prináša zdokonalený výkon pri slabom svetle a nižšiu mieru šumu.
  • Režim Wide DR (600 %) a režim priority jasných tónov² zachovávajú vykreslenie detailov v jasných tónoch/tieňoch a vytvárajú tak prirodzenejší obraz.
  • Výstup HD/SD-SDI je ideálny pre profesionálne vysielanie
  • Záznam v dvoch formátoch: Full HD AVCHD (28 Mb/s) alebo MP4 (35 Mb/s) na 2 karty SD
  • Odnímateľná rukoväť s profesionálnymi vstupmi XLR a zabudovanou infračervenou lampou
  • 8,77 cm (3,5") dotyková obrazovka OLED ponúkajúca úžasné rozlíšenie, kontrast a reprodukciu farieb
  • Elektronický hľadáčik pozostávajúci z 1,56 milióna bodov umožňujúci naklonenie o 45° pre flexibilnejšie snímanie
  • Zrýchlený a spomalený záznam (x2 až x1200) s režimom intervalového záznamu vo formáte MP4
  • Zabudované rozhranie Wi-Fi pre diaľkové ovládanie, prenos a nahrávanie súborov a náhľad pomocou prehľadávača

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XA35

Širokouhlý videoobjektív Canon HD s 20x zoomom


Snímajte s videokamerou XA35 záznamy v úžasnej kvalite vďaka jej ohromnému všestrannému širokouhlému 26,8 mm¹ objektívu. Pomocou 20x zoomu sa dostanete blízko k centru diania, pričom dynamická optická stabilizácia obrazu kompenzuje chvenie v 5 smeroch, aby umožnila snímať mimoriadne stabilné snímky. Prostredníctvom maximálnej rýchlosti uzávierky f/1,8, 8-lamelovej clony a technológii EDM získate nádherné efekty "bokeh".

Vylepšený snímač HD CMOS Pro 1/2,84"


Nový snímač HD CMOS Pro od spoločnosti Canon dosahuje približne 2,91 efektívneho megapixela a prináša tak jedinečnú kvalitu obrazu v rozlíšení Full HD. Vďaka zvýšenej citlivosti a vylepšenému odstupu signálu od šumu vyzerajú predovšetkým zábery nasnímané pri slabom svetle čistejšie a dosahujú menšiu mieru šumu.

Flexibilné nové nastavenia obrazu


Nové nastavenia obrazu vám umožnia dosiahnuť ešte pôsobivejšie výsledky. Režim Wide DR poskytuje dynamický rozsah 600 %, v dôsledku ktorého vznikajú jasné zábery s vysokým kontrastom a zachovaním detailov jasných tónov aj tieňov bez potreby postprodukcie. Režim priority jasných tónov reprodukuje záznamy s prirodzenejšími tónmi, bohatšími farbami a detailami najmä v miestach s vysokou mierou jasu², takže sa skvele hodí pri scénach s jasnou oblohou a reflexnými povrchmi.

8,77 cm (3,5") dotyková obrazovka OLED a nakloniteľný elektronický hľadáčik


Kamera XA35 umožňuje napriek kompaktnej veľkosti vysokokvalitné monitorovanie. Dotyková obrazovka OLED s rozlíšením 1,23 milióna bodov a jednoduchým ovládaním ponúka v porovnaní s ekvivalentmi LCD rýchlejšiu odozvu a kvalitnejšie rozlíšenie, kontrast aj reprodukciu farieb. Elektronický hľadáčik s rozmerom 0,61 cm (0,24") má 1,56 milióna bodov a môžete ho nakláňať do 45°, takže sa lepšie prispôsobuje rôznym polohám pri snímaní.

Všestranný záznam v dvoch formátoch


Video formátu AVCHD môžete zaznamenávať v bitovej rýchlosti až 28 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p, pričom maximálnu kvalitu záznamu umožňuje dosiahnuť režim s rýchlosťou 35 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p v režime MP4. Vďaka dvom slotom na pamäťové karty SDXC/SDHC môžete simultánne snímať záznamy³ vo formáte MP4 vo vysokokvalitnom rozlíšení HD aj v nižšom rozlíšení na jednoduchší prenos súborov - čo je ideálne pre prípad potreby rýchlej výmeny videozáberov. V režimoch MP4 sú k dispozícii možnosti zrýchleného a spomaleného záznamu (x2 až x1200).

Profesionálny zvuk a pripojenie HD/SD-SDI


Prostredníctvom ľahko dostupného portu HD/SD-SDI môžete pripojiť štandardné vysielacie zariadenia, ako napríklad systém na satelitný prenos. Dva konektory XLR poskytujú profesionálne zvukové vstupy s podporou vysokokvalitného záznamu v lineárnom formáte PCM.⁴

Infračervené snímanie


Vďaka zdokonalenej citlivosti snímača a jasnému infračervenému svetlu zabudovanému v rukoväti môžete videokameru XA35 bez problémov používať pri slabom osvetlení okolia - takže je ideálna pre všetkých, ktorí radi snímajú voľnú prírodu.

Zabudované rozhranie Wi-Fi rozšíriteľné pre GPS


Prenášajte videozábery bezdrôtovo prostredníctvom telefónu alebo tabletu so systémom iOS alebo prostredníctvom FTP s rýchlosťou až 150 Mb/s⁵. Ovládajte funkcie kamery diaľkovo prostredníctvom zariadenia s podporou rozhrania Wi-Fi - nepotrebujete žiadne samostatné aplikácie. Údaje o polohe môžete zaznamenávať prostredníctvom voliteľného GPS príslušenstva.


Kompaktná a ľahká


Táto nenápadná a mimoriadne prenosná kamera s odnímateľnou rukoväťou je ideálna na snímanie v citlivom a stiesnenom prostredí. Vďaka nízkej hmotnosti sa znižuje únava počas dlhšieho snímania z ruky.
¹ Ekvivalent 35 mm.
² Môže byť potrebné zvýšiť nastavenia jasu monitora.
³ Simultánne nahrávanie nie je dostupné v režimoch záznamu 1 080/50P.
⁴ Lineárny zvuk PCM je dostupný len v režime záznamu AVCHD s bitovou rýchlosťou 28 Mb/s.
⁵ Na prenos súborov na FTP je potrebný bezdrôtový internetový prístupový bod.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XA35, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Full HD

Full HD

HD Video Lens

HD videoobjektív

Wide Angle Lens

Širokouhlý objektív

20x Optical Zoom

20 x optický zoom

Steady shots in every situation

Stabilné snímky v každej situácii

Steady shooting on the move

Stabilné snímky aj v pohybe

Superb low-light shooting

Skvelé snímky aj pri slabom osvetlení

DIGIC DV4

Výkon procesora DIGIC

Wide DR Gamma

Zachyťte detaily jasných tónov aj tieňov

Highlight Priority

Priorita detailov jasných tónov

Interval rec

Kreatívne nahrávanie rýchleho záznamu

WiFi Cert

Diaľkové ovládanie cez rozhranie Wi-Fi a jednoduché zdieľanie

8 Blade Circular Aperture

8-lamelová kruhová clona

AVCHD

Záznam formátu AVCHD rýchlosťou 28 MB/s

MP435MBPS

Záznam formátu MP4 rýchlosťou 35 MB/s

Professional Audio

Profesionálny zvuk

OLED

8,8 cm organický dotykový displej LED

Dual SDXC card slots

Duálne sloty na pamäťovú kartu SDXC

Instant Auto Focus

Okamžité automatické zaostrovanie

XA35 Hodnotenia a recenzie

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.