Canon 8x25 IS

8x25 IS

Prenosný ľahký ďalekohľad s 8-násobným zväčšením a stabilizátorom obrazu, ideálny na cestovanie, koncerty a športové akcie

Výhody

  • Prenosný a ľahký - ideálny na cestovanie alebo akcie
  • 8-násobné zväčšenie vás priblíži k sledovanému objektu
  • Super stabilný pohľad vďaka optickému stabilizátoru obrazu
  • Optika Canon poskytuje vysoké rozlíšenie a presné farby
  • Dobre vyvážená konštrukcia na jednoduché a pohodlné používanie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon 8x25 IS

Prenosný a ľahký s 8-násobným zväčšením


Tento mimoriadne kompaktný jednoducho prenosný ďalekohľad je široký len 12 cm a váži len 490 g, jednoducho sa vmestí do tašky a priblíži vás 8-krát, kamkoľvek ste sa vybrali. Ideálny na cesty, divadelné hry, koncerty a rôzne športové akcie, kde potrebujete priblížiť objekt.

Super stabilný pohľad vďaka optickému stabilizátoru obrazu


Zažite super stabilný pohľad na objekt a pohodlne používajte ďalekohľad dlhšiu dobu vďaka optickému stabilizátoru obrazu, ktorý rýchlo a presne redukuje rôzne typy pohybov a trasenie rúk. Lítiová batéria CR123A poskytuje až 6 hodín nepretržitého používania*.

Optika Canon poskytuje vysoké rozlíšenie a presné farby


Vychutnávajte si výnimočnú kvalitu s nízkou úrovňou skreslenia a vysokým rozlíšením vďaka precíznej optike od spoločnosti Canon. Šošovky sú ošetrené vrstvou Super Spectra, ktorá poskytuje živý pohľad s vysokým kontrastom a presnými farbami, a zároveň eliminuje nežiaduce vnútorné odrazy, ktoré môžu mať za následok vznik efektu duchov a oslnenia.

Nádherné zorné pole v celom rozsahu


Zažite nádherné jasné zorné pole v celom rozsahu vďaka šošovke s vyrovnávačom poľa. Zaostrujte na objekty vo vzdialenosti už od 3,5 m a vychutnávajte si praktickú 13,5 mm toleranciu ďalekozrakosti.

Navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť, odolnosť a pohodlie


Veľké tlačidlo stabilizátora obrazu umiestnené v strede a prstenec na plynulé zaostrovanie ponúkajú jednoduché a praktické ovládanie končekmi prstov oboch rúk. Ďalekohľad disponuje aj dioptriou s hodnotu +/- 3,0, ktorá upravuje váš zrak, a gumenými očnicami, ktoré sa prispôsobia používateľom s okuliarmi.

*Testované podľa noriem spoločnosti Canon

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon 8x25 IS, jeho funkciách a možnostiach využitia.

8x25 IS Hodnotenia a recenzie