Canon 12x36 IS III

12x36 IS III

Výkonný prenosný ďalekohľad s 12-násobným zväčšením a stabilizátorom obrazu. Ideálny na pozorovanie vtákov, cestovanie a šport

Výhody

  • Výkonný prenosný ďalekohľad, ktorý vás dostane 12-krát bližšie
  • Super stabilný pohľad vďaka výkonnému optickému stabilizátoru obrazu
  • Precízna optika Canon poskytuje vysoké rozlíšenie a presné farby
  • Dobre vyvážená pogumovaná konštrukcia poskytujúca odolnosť a pohodlie
  • Ideálny na pozorovanie vtákov, cestovanie a šport
Binoculars

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon 12x36 IS III

Výkonný prenosný ďalekohľad, ktorý vás dostane 12-krát bližšie


Výkonný prenosný ďalekohľad, ktorý približuje vzdialené a ťažko viditeľné objekty 12-krát bližšie s intenzitou a jasnosťou. Keďže sa jednoducho prenáša a môžete si ho vziať kamkoľvek. Je ideálny na pozorovanie vtákov, cestovanie a sledovanie športových akcií.

Super stabilný pohľad vďaka výkonnému optickému stabilizátoru obrazu


Výkonný optický stabilizátor obrazu rýchlo a presne koriguje mnoho typov chvenia a pohybov. Koriguje dokonca chvenie pri horizontálnom pohybe, keď sledujete objekt alebo sa pozeráte z pohybujúceho sa vozidla. Výrazne znížená spotreba energie poskytuje až 9 hodín nepretržitého používania pri napájaní z jedinej súpravy batérií*.

Precízna optika poskytujúca dokonalý pohľad s vysokým rozlíšením


Vychutnávajte si vynikajúcu kvalitu s vysokým rozlíšením a nízkou mierou skreslenia vďaka precíznej optike od spoločnosti Canon. Optika disponuje vrstvou Super Spectra používanou v osvedčených objektívoch EF značky Canon, ktorá poskytuje živý pohľad s vysokým kontrastom a presným vyobrazením farieb, a zároveň eliminuje nežiaduce vnútorné odrazy spôsobujúce efekt duchov a oslnenia.

Nádherné zorné pole v celom rozsahu


Zažite nádherné zorné pole s jasným plochým pohľadom s nízkym skreslením až k okrajom vďaka optike s vyrovnávačom poľa a konštrukcii hranola Porro II. Pohodlne sledujte úplné zorné pole vďaka 14,5 mm očnému reliéfu, ktorý je ideálny, ak nosíte okuliare.

Dobre vyvážená konštrukcia navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť, odolnosť a pohodlie


Navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť, odolnosť a pohodlie, s prvotriednym uchopením a vzhľadom, a veľkými gumenými očnicami na pohodlné, dobre vyvážené sledovanie. Prakticky umiestnené tlačidlo stabilizátora obrazu a prstenec na plynulé zaostrovanie možno jednoducho ovládať prstami oboch rúk, zatiaľ čo veľká odolná gumená vonkajšia konštrukcia zlepšuje manipuláciu a držanie.

*Testovanie podľa noriem spoločnosti Canon, podrobnosti nájdete v časti s technickými údajmi

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon 12x36 IS III, jeho funkciách a možnostiach využitia.

12x36 IS III Hodnotenia a recenzie