PowerShot_G16

Ako podať žiadosť


Vyhľadávajte pracovné ponuky

Od práce v spoločnosti Canon očakávajte len výnimočnú kariéru.

Sme si vedomí toho, že žiadosť o zamestnanie môže predstavovať krok do neznáma. Preto sme zjednodušili celý proces tak, aby bol čo najplynulejší. Medzi vami a svetom plným príležitostí stojí iba niekoľkú kľúčových krokov… Táto informačná grafika znázorňuje celý náborový proces.

Search_01

Vyhľadávanie

Prezrite si naše stránky a nájdite tú ideálnu pozíciu.


Vyhľadávajte pracovné ponuky

icon
Apply_02

Prihláste sa

Odošlite svoju žiadosť – váš záujem potvrdíme v priebehu 24 hodín.

Podať žiadosť

icon
Interviews_03

Rozhovory

Budeme vás informovať o aktuálnom stave žiadosti. Ak vás pozveme na pohovor, budeme sa snažiť, aby netrval viac ako 2 kolá výberu, ktoré obvykle zahŕňajú predstavenie a pravdepodobne technický test.

icon
Feedback_04

Spätná väzba

Obvykle od nás dostanete spätnú väzbu (a snáď aj ústnu ponuku) do 48 hodín od konečného pohovoru.

icon
Offer_05

Ponuka

Písomnú ponuku, úvodný balíček a kompletné úvodné informácie dostanete prostredníctvom e-mailu a/alebo poštou do 3 – 5 dní.

icon
Onboarding_06

Na úvod

Kým čakáte na začiatok, radi by sme s vami zoznámili. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby celý proces prebiehal plynulo bez akýchkoľvek problémov. Veľmi nás teší, že ste sa rozhodli pridať k nám.

icon
Rady týkajúce sa žiadosti a pohovoru

Rady týkajúce sa žiadosti a pohovoru

Často kladené otázky

Otázka: Aký je stav mojej žiadosti?

A. Mali by ste dostať upozornenie prostredníctvom e-mailu ihneď po tom, ako obdržíme vašu žiadosť. Naši personalisti vás budú v priebehu celého procesu kontaktovať v kľúčových fázach, informovať o aktuálnom stave a dohodnú sa s vami na pohovoroch. Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa na personalistu spoločnosti Canon.

Otázka: Poskytujete príspevok na víza alebo presťahovanie.

A. Nie. Vždy, keď to je možné, pokúšame sa o postup v rámci firmy, prípadne získavame miestnych zamestnancov. Zaistite si potrebné víza alebo povolenia na prácu v krajine, kde podávate žiadosť o zamestnanie. Naši personalisti vás požiadajú o doklad o zabezpečení týchto dokladov.

Otázka: Ako môžem získavať aktuálne informácie o pracovných príležitostiach v spoločnosti Canon?

A. Prihláste sa tu a budeme vás informovať o budúcich pracovných príležitostiach v regióne EMEA.

Otázka: Kde môžem nájsť medzinárodné ponuky práce v spoločnosti Canon mimo regiónu EMEA?

A. Tieto stránky poskytujú informácie o pracovných príležitostiach v Európe, na Strednom východe a v Afrike. Ďalšie informácie o kariére, produktoch a podpore mimo regiónu EMEA nájdete na oficiálnych stránkach spoločnosti Canon vašej krajiny/regiónu tu.

Otázka: Kde nájdem informácie týkajúce sa platov a výhod?

A. Spoločnosť Canon ponúka odmeny, ktoré sú prispôsobené miestnym trhom v rámci regiónu EMEA. Podrobnosti o odmenách vám poskytne personalista alebo kontaktná osoba z oddelenia ľudských zdrojov v priebehu náborového procesu.

fullbleed

Vyhľadávajte pracovné ponuky

Spoznajte, kde by ste mohli pracovať


Prezrite si naše pozície