Canon wi-fi compact cameras

Kompaktné fotoaparáty s rozhraním Wi-Fi

Vďaka kompaktným fotoaparátom s rozhraním Wi-Fi môžete ostať pripojení, nech sa nachádzate kdekoľvek. Nahrávajte, tlačte a zálohujte obrázky v inteligentných zariadeniach jediným ťuknutím.

Connect camera with smarphone

Pripojte sa k inteligentným telefonóm a tabletom

Pripojte svoj fotoaparát s rozhraním Wi-Fi k smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Nahrávajte zábery priamo na mieste alebo ich ukladajte do mobilných zariadení pomocou tlačidla Wi-Fi, ktoré poskytuje rýchly prístup k funkciám Wi-Fi fotoaparátu.

Pozrieť video

Ďalšie informácie o aplikácii Canon Camera Connect

Ostaňte v spojení vďaka technológii Bluetooth®

Jednoduchá aktivácia plnohodnotného pripojenia Wi-Fi nízkoenergetickou technológiou Bluetooth®, ktorá udržiava neustále spojenie medzi fotoaparátom s rozhraním Wi-Fi a kompatibilnými inteligentnými zariadeniami**.

Camera connection with Bluetooth

Jednoduché diaľkové ovládanie a prezeranie záberov

Upravte uzávierku, optický zoom a blesk fotoaparátu a prezerajte si zábery naživo – všetko priamo zo smartfónu. Zachyťte skvelé snímky divokej prírody alebo autoportréty s bezdrôtovým snímaním na diaľku prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect.

Wireless remoote shooting

Spojte sa so svetom

Preneste svoje najnovšie dobrodružstvá do zariadenia Connect Station CS100 jediným priložením fotoaparátu s technológiou NFC. Vychutnávajte si fotky a videá v rozlíšení Full HD na televízore a podeľte sa o ne s priateľmi online.

Ďalšie informácie o zariadení Connect Station CS100

Connect station CS100

Stačí sa pripojiť a tlačiť

Môžete využiť aj tlač snímok zo zariadenia Canon Connect Station alebo bezdrôtový prenos záberov z fotoaparátu do kompatibilných tlačiarní.

Print images

Označovanie snímok pomocou funkcie GPS prostredníctvom mobilných zariadení

Využite funkciu GPS svojho inteligentného zariadenia a označujte snímky zachytené fotoaparátom – skvelá možnosť, ako uchovať spomienky na obľúbené miesta. Aplikácia Camera Connect zaznamená vašu polohu, synchronizuje sa s fotoaparátom a vloží do každej fotografie údaje o polohe.

Geotag images

*Funkcie priameho zdieľania cez internet, synchronizácie obrazu a odosielania cez server vyžadujú účet v službe image.canon. Služba image.canon nemusí byť v niektorých krajinách a oblastiach podporovaná.

Možnosti pripojenia Wi-Fi a funkcie sa líšia v závislosti od modelu a oblasti. iPad, iPhone, iPod a iPod touch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v Spojených štátoch a iných krajinách. YouTube, Android a Google Drive sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Facebook a logo F sú registrované ochranné známky spoločnosti Facebook Inc. Twitter je registrovaná ochranná známka spoločnosti Twitter Inc.
Značka FLICKR je registrovaná ochranná známka spoločnosti Yahoo! Inc.

Slovo a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou Canon je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria príslušným vlastníkom.

**Vyžaduje sa inteligentné zariadenie vybavené rozhraním Bluetooth verzie 4.0 (alebo novším). Takisto sa vyžaduje inteligentné zariadenie s operačným systémom iOS 8.4 (alebo novším) alebo Android 5.0 (alebo novším).